مشکل فارسی نویسی در Dream Weaver و نسخه ME

nassirim

New Member
سلام دوستان

برای فارسی‌نویسی اعداد در وب یا هر جای دیگه یک راه خیلی ساده و مطمئن وجود داره که اصلا به کد نویسی یا نتظیمات مرورگر مربوط نمی‌شه!
از برنامه TrayLayout استفاده کنید و تنها یکبار پس از نصب این برنامه برای اصلاح کاراکترها (نویسه‌ها) تنظیمات لازم را انجام دهید. این برنامه خیلی کم حجم است و خیلی هم به دردبخور.
برای آشنایی و توضیحات کامل مراجعه کنید به:

http://viraiesh.ir/new/Tips/148-shivename.html

parsian2host

New Member
آموزش نصب و کار با آن

caution.gif
توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

password.gif
پسورد فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود – ۹۴۲٫۷ مگابابایت | لینک کمکی

bayat.amir

New Member
دوستان من یک مشکلی برخورد کردم توی Dreamweaver CC 2015 اون اینکه توی قسمت کد نویسی وقتی دارم فارسی تایپ می کنم ساختار نوشتاری از چپ به راست هستش ولی توی debug in browser مشکلی نیست یعنی درست نوشته شده از راست به چپ هستش از کدوم قسمت نرم افزار می تونم برم این درستش کنم و Encoding UTF-8 هستش.
in code
<p/> نویسی کد قسمت در فارسی متن نوشتار ساختار در مشکل<p>
in web browser
مشکل در ساختار نوشتار متن فارسی در قسمت کد نویسی

ava282009

Member
مهاجرت به آلمان می‌تواند به چندین شکل صورت گیرد. در ادامه توضیحاتی در مورد چندین راه مهاجرت به آلمان آورده شده است:1. **مهاجرت بر اساس کار:**آلمان:** برای حرفه‌های بازار کار خاص و دارای حداقل تحصیلات و تجربه کار.- **ویزای کارکنان ماهر:** برای کسانی که تحصیلات و مهارت‌های ماهرانه دارند.2. **مهاجرت تحصیلی:**- **ویزای تحصیلی:** برای دانشجویان بین‌المللی که تصمیم به تحصیل در آلمان در یک دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی آلمانی دارند.3. **مهاجرت خانوادگی:**- بر اساس این موارد، افراد می‌توانند به عنوان اعضای خانواده فردی که در آلمان زندگی می‌کند، وارد آلمان شوند.4. **پناهندگی و مهاجرت انسانی:**- برای افرادی که به دلیل شرایط اقتصادی یا سیاسی به عنوان پناهنده به آلمان می‌آیند.برای شروع فرآیند مهاجرت، مهم است که با سفارت آلمان یا مراجع مهاجرت معتبر تماس بگیرید و اطلاعات دقیق در مورد الزامات و مراحل مهاجرت را کسب کنید. همچنین مشاوره حرفه‌ای می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

جدیدترین ارسال ها

بالا