مشکل رنگ در برنامه فوتوشاپ

سلام بر دوستان عزیز
یک مشکلی دارم که حسابی براش کلافه شدم .امیدوارم اساتید و دوستان با تجربه بتو نن منو راهنمایی کنند:

من آخرین نسخه از نرم افزار خوشنویسی میر عماد رو خریداری کردم ( نسخه اصلی ) و اون رو روی سیستمم نصب کردم . از موقعی که برنامه رو نصب کردم ابزار text در برنامه فوتوشاپ غیر فعال شد و هر باری که بر روی این ابزار کلیک کردم سیستم هنگ می کرد . بلافاصله برنامه میر عماد رو پاک کردم و مشکل حل شد ولی یک مشکل بدتر برام بوجود اومد و اون اینه که هر رنگی رو که تو فوتوشاپ ( چه برای متن ، چه برای style ، گرادیانت ، پس زمینه ، پترن و ...) انتخاب میکنم فقط و فقط خاکستری یا سیاه نشون میده یعنی اگر رنگ قرمز رو انتخاب کنم مثلا زمینه یه رنگ سیاه در میاد . چند بار هم برنامه فوتوشاپ رو پاک کردم و حتی نسخه های دیگه رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت . با شرکت مریم سافت (سازنده میرعماد ) هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جواب درستی نداند .فعلا هم نمی تونم وینوز رو عوض بکنم . اگر دوستان راه حلی برای مشکل من دارن محبت کنند و منو راهنمایی کنند .

با تشکر

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
خوب این 2 تا کار رو اول انجام دهید.

1 : مطمئن بشید که سندی که باز میکنید در قسمت Color Mode گزینه Grayscale انتخاب نشده باشه.

new.png

2: بعضی مواقع برخی از تنظیمات با پاک کردن و نصب کردن فتوشاپ هم حالت خودشون رو حفظ می کن. بخاطر همین شما کلید های Ctrl+Alt+Shift رو نگه دارید و فتوشاپ را باز کنید تا پیغامی برای شما ظاهر شود مبنی بر این که فتوشاپ reset شود یا نه ! بعد از OK کردن ببینید چه اتفاقی میوفته.

جدیدترین ارسال ها

بالا