مشکل ذخیره فرم در access

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
سلام دوستان
من میخواهم یک فرم ساده توی اکسس درست کنم
اما بعد از اینکه فرم رو درست میکنم و میخواهم ذخیره کنم همچین خطایی میده و سیو نمیکندش
microsoft access can not save this form .... ,beacause it display characters from language that can not save in your currect system local
فکر کنم مشکل از utf - 8 باشه ..

یه سوال دیگه اینکه . چطوری میتونم مثلا یه رکورد رو مثل نمرات دانشجویان رو با اکسل نمودارش کنم ؟؟

یه سوال دیگه اینکه بتونم برای 2 یا 3 تا table که دارم یه کوئری بنویسم که مثلا از جدول شماره 1 اینا رو نشون بده ... از جدول شماره 2 اینا رو نشون یده ..

ممنونم پیشاپیش . یا حق

websiteEsfahan

New Member
در مورد ارور اول باید عرض کنم که شما احتمالا در فرم کد نویسی غیر از vba انجام دادین که ارور روی سیمبولهاست. کاری که می خواهین انجام بشه رو بهتره داخل ایونتهای vba بنویسین. مشکل حل میشه.
در مورد دوم هم اگر ساختار جدولها از نظر تعداد فیلد و نوع فیلد یکی باشه می تونین از دستور union استفاده بفرمائین.

سلام دوستان
من میخواهم یک فرم ساده توی اکسس درست کنم
اما بعد از اینکه فرم رو درست میکنم و میخواهم ذخیره کنم همچین خطایی میده و سیو نمیکندش
microsoft access can not save this form .... ,beacause it display characters from language that can not save in your currect system local
فکر کنم مشکل از utf - 8 باشه ..

یه سوال دیگه اینکه . چطوری میتونم مثلا یه رکورد رو مثل نمرات دانشجویان رو با اکسل نمودارش کنم ؟؟

یه سوال دیگه اینکه بتونم برای 2 یا 3 تا table که دارم یه کوئری بنویسم که مثلا از جدول شماره 1 اینا رو نشون بده ... از جدول شماره 2 اینا رو نشون یده ..

ممنونم پیشاپیش . یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا