مشکل در split object

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل
راستش بنده در سینما فوردی به مشکلی برخوردم که نشد حلش کنم و بد جوری گیر کردم ، موضوع از این قراره که در فیلم آموزشی که میبینم از شرکت دیجیتال توترز بعد از اینکه توی فیلم ، شی رو که یه توپ راگبی هست ، بعد از اینکه نصف پشت توپ رو دیلیت کرد ، و نصف باقیمانده رو نصفش رو انتخاب کرد و راست کلیک و split رو انتخاب کرد و نمیدونم بعد از زدن دکمه دیلیت شی که توی فیلم آموزش میده در حالیکه در پنل لایه ها هیچ تغییری نکرده ،یعنی لایه ای کم یا زیاد نشده و همون دو تا لایه بعد از split object هنوز هم هست ،با انتخاب هر لایه ، یه طرف نصف توپ سلکت میشه و با انتخاب لایه بعد نصف دیگه از توپ(نیمی از توپ باقی مونده بود که بعد ازانتخاب split با زدن دکمه دیلیت این نیمه باقی مونده از توپ تبدیل به دوتا تکه مجزا میشه ) ولی من بعد از split object با زدن لایه ای که در فیلم انتخاب کرده بود و زدن دکمه دیلیت هم لایه حذف میشه و هم فقط یه تیکه از دو تیکه ای که باید بعد از split object باشه فقط میمونه حالا نمیدونم چرا اینجوری شده و اشکال کارم کجاست

از شما دوستان درخواست میکنم که منو راهنمائی کنین که برای رفع این مشکل چکار باید بکنم و چرا اینجوری شده

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
مشکل خاصی نیست.
وقتی یه قسمت هایی از یه آبجکت رو انتخاب کردی اگه نشانگر موس توی آبجکت منیجر باشه بعد از زدن کلید دیلیت کل آبجکت حذف میشه اما اگه نشانگر موست رو ببری توی ویوپورت و دلیلیت رو بزنی فقط اون قسمتایی از پولیگانایی که سلکتشون کردی.

rrss

Active Member
با سلام و تشکر از دوست گرامی Amin 4D عزیز
آقا اییییییووووول ، بابا دمت گرم ، نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم واقعا به این راحتی بود (البته برا شما)،کلی کلافه ام کرده بود و اعصابم رو بهم ریخته بود دیگه از قید این درس گذشته بودم ، از این لطف شما بینهایییت متششششکککککککرممممم ، از این همه بزرگواری شما نمیدونم چجوری تشکر کنم ، این راهنمائی به ظاهر کم ، ولی به غایت مفید و موثر و راهگشا بود از این لطف و بزرگواری شما بیییییینننننننهههههههاااااییییییتتتتت ممنون و سپاسگذارم:rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا