مشکل در export

zr11962

New Member
سلام
من زمانیکه فایلهای swi را در swishmax به swf اکسپورت می کنم فایل swf سیاه و سفید می شود و متنها نیز برعکس می شوند ممنون می شوم اگر دوستانی که راه حل را میدانند راهنمائیم کنند

Sunboy454

Active Member
از قسمت export سمت راست ، خروجی رو ، رو فلش 6 تنظیم کن ، ببین درست میشه ...

zr11962

New Member
ارسال

سلام
این هم فایلها زحمتش را بکشید
مرسی

پیوست ها

• test2swi.zip
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • testswf.zip
    7.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Sunboy454

Active Member
فایلتون درسته ، شما حتما موقع export گرفتن پارامتری رو تغییر میدین ،در هر صورتون من براتون اینکارو کردم و جهت نمایش افکت نوشته ها رو هم براساس فارسی تغییر دادم ؛
البته چون اون فونتی که شما استفاده کردی نداشتم ، فونتش عوض شده ؛
اگه برای تبلیغات میخواین بهتره سایزشو کوچکتر کنین ؛

پیوست ها

• Desktop.rar
    8 کیلوبایت · بازدیدها: 12

zr11962

New Member
سلام
از زحمتی که کشیدید ممنونم اما من export را با پارامترهای پیش فرض انجام میدم و export version را هم swf6 میگذارم شما چطور جهت نوشته ها را بر اساس فارسی تغییر دادید ؟ من باید اینکار را روی سیستمم انجام بدم چون من مجبور شدم یه نمونه براتون بفرستم و اصل کارم این نبود فونت homa بود ولی با همه فونتها این اتفاق هنوز هم می افته در ضمن در مورد اینکه رنگ آن چرا سیاه و سفید میشه هم چیزی نگفتید
مرسی

Sunboy454

Active Member
شما تو option افکت هاتون با تغییر دادن شماره ی cascade میتونین جهت اعمال افکت رو نوشته رو تغییر بدین ؛
برای سیاه و سفید شدن هم ، من چیزی ندیدم ؛
برای اینکه کارتون موقتا راه بیوفته ، من پیشنها میکنم یه بار برنامه رو unistall و دوباره install کنین ؛ اگه درست نشد ، 2 راه دارین ، رو یه ویندوز جدید اینکارو انجام بدین ، یا با پارامترها بازی کنین تا متوجه بشین ایراد کارتون کجاست ؛

zr11962

New Member
میتونم بپرسم نسخه ای که شما باهاش کارمیکنین چنده؟
من هر پارامتری را قبل از اینکه اینجا سئوال بپرسم امتحان کردم
شما فایلی را که من export کرده بودم دیدید؟
و متوجه تفاوتی که با کار شما داشت شدید؟

Sunboy454

Active Member
فایل شما رو دیدم ، اما صفحه اش سیاه و سفید نمیشد ؛ فقط نوشته هاش مشکل داشت ؛
ورژنی که من استفاده میکنم : 16.11.2005 ؛ از اینجا میتونی بگیری ؛ همیشه آخرین ورژن ها در این تاپیک قرار میگیره ؛

zr11962

New Member
از اینکه با حوصله جواب من را دادید ممنونم
باید یه فکر دیگه کرد
راستی امکان تبدیل فایلهای swi به Swf توسط نرم افزار دیگه ای وجود داره؟
اگر بله لطفا یک برنامه معرفی کنید که با اون امتحان کنم
متشکرم

من واقعا متاسفم .... بابا اینجا این همه عضو حرفه ای داره !! واقعا هیچ کس نمیدونه مشکل دوستمون چیه !!
بگذریم ..

ببین دوست عزیز مشکل سیاه و سفید شدن در خروجی مربوط به کرک برنامه شماست !! یعنی شرکت سازنده سوییش مکس به محض اینکه کرک برای محصولاتش میاد بلافاصله یه تغییراتی توی برنامه اش میده تا وقتی شما برنامه را کرک میکنید خروجی سیاه و سفید بشه و من تا حالا چندین بار با این مشکل مواجه شدم و با یه کرک دیگه مشکل حل شده ! ضمنا اگه نسخه بدون مشکلشو میخواهی توی چند تا تاپیک پایینتر توی قسمتی که درخواست کرک برنامه شده بود آپلود کردم . میتونی بری بگیری !

آخرین ویرایش:

vahidfar

Member
شما میتونید از قسمت تنظیمات برنامه اسویش پوشه تمپ رو عوض کنید حالا به جای اینکه فایل رو اکسپورت کنید ازش یک پریویو بگیرید بعد به آدرسی که به جای ادرس تمپ دادید بروید فایلتون با نام پراجکتی که دارید کار میکنید سیو شده
پایان
منم این مشکل رو داشتم حالا رفع شده
اگر مشکلت رفع شد روی کلید تشکر هم یک کلیکی بکن

سلام
tabarsaلينک شما کار نميکنه عزيز
vahidfarجون شما هم ميشه يک کم بيشتر توضييح بديد من هم اين مشکل رودارم مثلاً وقتی يک تمپلت
رو دانلود ميکنم وقتی اکسپرت ميکنم نوشته ها برعکس و سياه سفيدند درضمن ميارمش توفرانت پيج باژم مشکل داره

shirini_forush

Well-Known Member
این قضیه بارها مطرح شده. قطعا هم مشکل از کرک ه. شما نسخه نهایی رو اگر داری (اگر نداری از www.swishzone.com دانلود کن) بگو برات کرکش رو بزارم.
در ضمن هر محصول دیگه ای از سویش زون رو خواستی بگیر کرکش رو بهت میدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا