مشکل در کد نویسی اچ تی ام ال

mister

New Member
مقدمه : بعنوان اولین مطلب تایپ شده در مجید آنلاین
// با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستانی که در این سایت فعالیت می کنند من چندی پیش حدود 5 سال پیش توی این سایت زیاد رفت و آمد داشتم و اون زمان من در زمینه طراحی 3 بعدی با این سایت کار می کردم.
اما الان مشکل من توی یه کد اچ تی ام اله که از دوستان بویژه مدیران این بخش می خوام که من را راهنمایی کنند //

راستش فکر نمی کنم که خیلی سوال من برای دوستان سخت باشه.
من می خوام یه تیبل (Table) داشته باشم که در هر شرایطی از بالا تا پایین صفحه سایت را بگیره چه مطلب داشته باشه چه نداشته باشه. فرض می کنیم می خوایم یه نوار رنگی از بالا تا پایین سایت داشته باشیم .... حالا ممکنه توی مطالب سایت 10 صفحه یا حتی نصف صفحه مطلب باشه که ما می خوایم این نوار از نوع حتمی از نوع تیبل باشه... راستش این مشکل باعث توقف کار من شده در صورت ممکنه در اسرع وقت برای من این کد را بنویسین.

از همه دوستان تشکر می کنم...

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
کلاغ و طوطي هر دو سياه و زشت آفريده شدند طوطي شکايت کرد و خداوند او را زيبا کرد ولي کلاغ گفت : هر چه از دوست رسد نيکوست و نتيجه آن شد که مي بيني .طوطي هميشه در قفس کلاغ هميشه آزاد

DaRiOuShJh

Member
هه هه هه
ببخشید!
علاوه بر راهنماییه دوستمون میتونید برایه خوش قیافه تر شده یه صفحه در ابندا از این کد استفاده کنید و باقیه جداول رو در اون قرار بدید

خدمته شما:
HTML:
<div align="center">
  <center>
  <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="100%" id="AutoNumber1" height="100%">
    <tr>
      <td width="100%" valign="top">&nbsp;</td>
    </tr>
  </table>
  </center>
</div>
شرمنده تگه کد دمه دست نبود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

meysamz

Member
دوسته عزیر شما باید برای جدول اصلیتان را یک حداقل ارتفاع ست کنید، یعنی اگه جدول خالی بود این ارتفاع را داشته باش و اگه با توجه به مطالب بیشتر شد که خودش میاد پایین:wink:
برای مثال می توانی ارتفاع جدول را 600px بگذاری، و البته در صورت توانایی لازم حتما از CSS استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا