تغییرات فایل 1 مشکل در پلاگین cs5

bahman.k70

Member
سلام دوستان . دیروز ویندوز 64 بیت نصب کردم اونم به امید نصب افتر CS 5 حالا ویندوز رو نصب کردم افتر افکت هم به طور کامل و صحیح نصب کردم پلاگین های CC رو هم بعد دادن سریال خودش نصب کرد
اما هر پلاگین دیگه ای که نصب میکنم نمیشناسه . برای مثال پلاگینای جدید trapcode رو نصب میکنم مثلا particular 2.0 کامل نصب هم میشه . تو پوشه پلاگین ها هم میاد اما تو لیست خود نرم افزار نمیاد.
نمیدونم چیکار کنم کمک کنید . پروژه نیمه کاره ام رو به ورژن جدید تغیر داده
حتی افتر CS 5.5 یا همون 10 رو هم نصب کردم اون هم دقیقا همین مشکل رو داره . لطفا راهنمایی کنید دوستان .

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
اگه هر دو ورژنی که نصب کردی همین مشکلو داره حتما مشکل از خود نرم افزار هست،شایدم از پلاگین باشه
یه بار دیگه پلاگین ها رو دانلود کن و نصب کن اگه دوباره همین مشکلو داشت برو یه after effects cs5 دیگه بخر،اگه اونم مشکل داشت احتمالا ویروس داره سیستمت

MTP1376

Member
سلام دوستان . دیروز ویندوز 64 بیت نصب کردم اونم به امید نصب افتر CS 5 حالا ویندوز رو نصب کردم افتر افکت هم به طور کامل و صحیح نصب کردم پلاگین های CC رو هم بعد دادن سریال خودش نصب کرد
اما هر پلاگین دیگه ای که نصب میکنم نمیشناسه . برای مثال پلاگینای جدید trapcode رو نصب میکنم مثلا particular 2.0 کامل نصب هم میشه . تو پوشه پلاگین ها هم میاد اما تو لیست خود نرم افزار نمیاد.
نمیدونم چیکار کنم کمک کنید . پروژه نیمه کاره ام رو به ورژن جدید تغیر داده
حتی افتر CS 5.5 یا همون 10 رو هم نصب کردم اون هم دقیقا همین مشکل رو داره . لطفا راهنمایی کنید دوستان .

اول از همه باید مطمئن بشی که پلاگینی که نصب می کنی 64 بیت هست یا نه.
دوم کپی کردی یکبار افترو رستارت کن شاید درست شد.
سوم توی effects and presets اسمش رو سرچ کن شاید اومد.

*ولی معمولا اشکال همون اولیه اس.
64 بیتشو از اینجا دانلود کن.

آخرین ویرایش:

bahman.k70

Member
والا هنوز همونطوره . مشکل اینه که تنها یک پلاگین نیست که این مشکل رو داره همه پلاگینا همین طوری اند روش .
من نسخه جدید دی وی دی های پلاگین ها رو خریدم از اونا نصب کردم 64 بیت هم هستن اکثرا
سیستمم که اصلا ویروسی نیست . ویندوزش -7 64 بیت هست و سخت افزارشم زیاد قدیمی نیس مال دوسال پیشه . Cpu 2.5
ram 2gb Gpu 1gb
یه پروژه سنگین با افتر Cs5 باز کردم این بماند که
پلاگیناشو نمیشناسه الان با CS4 هم دیگه یاز نمیشه چون یکبار با cS5 بازش کردم و پروژش کانورت شده به نسخه جدید .
واقعا معلق موندم تو هوا یکی کمک کنه......

جدیدترین ارسال ها

بالا