مشکل در ویرایش یک سطر در گریدویو

ALIREZA6

New Member

درود بر همه دوستان

من یه پروژه کوچک (البته اگه بشه اسمش گذاشت پروژه) پیوست کردم
2تا مشکل داره میخام که دوستان راهنمایی کنند

1- قسمت ویرایش سطر کار نمیکنه حذفش کار میکنه ولی بروزرسانی نه

2- زمانی که بار اول روی لینک باتن ویرایش یا حذف کلیک میکنیم اتفاقی رخ نمیده ولی برای بار دوم وارد قسمت ویرایش سطر میشه اشکالش چیه

خواهشن کمک کنید کارم خیلی گیره

با سپاس​

پیوست ها

• Azemayeshi.rar
    5.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3

ALIREZA6

New Member
کسی نبود کمک کنه؟؟؟؟
بزارید سوالم کامل تر بپرسم من یه وب سایت برای فروشگاه آنلاین دارم طراحی میکنم مشکلم در قسمت بخش سبد خریدشه
که به این صورت کار میکنه وقتی کاربر بروی یک محصول کلیک میکنه اطلاعاتش از بانک اطلاعاتی میخونه و در یه سشن که از نوع یه DataTable است ذخیره میشه که این DataTable در فایل Global ایجاد شده است که این قسمت کاری به بانک اطلاعاتی نداره

در صحفه مربوط به سبد خرید اطلاعات گرید ویو به وسیله این سشن پر میشه (نمایش داده میشه) تا زمانی که کاربر این سبد خریدش را تایید کرد و ثبت نهایی زد اطلاعات این سشن به عنوان لیست سفارش در بانک اطلاعاتی ذخیره میشه که در این زمینه مشکلی ندارم

(بنده قبلا بجای این روش همون سشن، به این صورت کار میکردم که زمانی که کاربر روی یک کالا کلیک میکرد اطلاعاتش را در یه جدول کمکی در بانک تعریف کردم ذخیره میکردم بعد گرید ویو مربوط به سبد خرید را بوسیله این جدول کمکی مقدار دهی میکردم و عملیات دیگه انجام میدادم، که این روش اصلا روش خوبی نست که دلیلش هم اینجا جای بحث نیست)

من انجا مشکل دارم که برای ویرایش یک سطر گرید ویو که در واقع میشه یک رکورد از سشن نمیدونم چه کار کنم
توضیح بیشتر اینکه من باید زمانی کاربر برروی لینک ویرایش کلیک کرد باید تکست باکس مربوط به مقدار را بوسیله متد Findcontrol پیدا کنم و مقدار جدید را در فیلد مربوطه جایگذاری کنم،
مشکلم اینه که این مقدار جدید را نمی تونم بدست بیارم همیشه همون مقدار اولیه در نظر گرفته میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا