مشکل در وارد شدن به ویندوز هفت

siavash45

Member
با سلام خدمت اساتید محترم و ممنون از وقتی که برای راهنمایی می گذارید /
من روی لپ تاپ ویندوز ویستا و هفت را در دو درایو جداگانه نصب کرده بودم . درایو سی که ویندوز ویستا روش نصب بود به علت کم بودن فضا با استفاده از برنامه Acronis Disk Director Suite 10.0.2160 حجم اونو بیست گیگ افزایش دادم . درایو قبلی سی بست گیگ و درایو E که ویندوز هفت روش نصب بود 100 گیگ بود . با این برنامه بیست گیگ به درایو سی اضافه شد و از درایو E بیست گیگ کم شد. همه چیز به خوبی انجام شد . وارد ویندوز ویستا شدم تغییر اندازه درایو ها به خوبی انجام شده بود و با ویندوز ویستا مشکلی نداشتم . ولی وقتی ریست کردم و می خواستم وارد ویندوز هفت بشوم اول ویندوز که باید پسورد را وارد می کردم کیبورد کار نمیکنه یعنی هیچ چیزی نمی تونم بنویسم .فقط موس کار میکنه . و چون پسورد را نمی تونم بنویسم نمی تونم وارد ویندوز بشوم / البته از طریق ویندوز ویستا که وارد میشوم و وارد درایو E میشوم همه چیز در داخل اون سر جاشه و فایل ها و برنامه ها دست نحورده است .
امیدوارم تونسه باشم درست توضیح بدم . مشکل من الان کار نکردن کیبور برای وارد کردن پسورد ادمین در ویندوز هفت است . و هر طوری شده باید وارد بشم چرا که از طریق ویندوز هفت و فایرفاکس اون وارد سایتی شدم و پسوردی وارد کردم که ذخیره شده و انو بلد نیستم .
ممنون میشم کمکم کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا