مشکل در نصب photoshop cs5 me

Maria66

New Member
با سلام خدمت همه اعضا محترم سایت .
من CD فتوشاپ CS5 me را خریدم و روی سیستمم که ویندوز 7 داره نصب کردم . اما چون همیشه اینترنتم وصله فراموش کردم موقع نصب اینترنت را قطع کنم و دیگه نتونستم کرکش کنم و همون طور 45 روز در حالت trial استفادش کردم . حالا که 45 روز گذشته و با اینکه اون فتوشاپ را از روی سیستمم پاک کردم دیگه نمی تونم فتوشاپ رو نصب کنم چون ویندوزم را شناخته . از یه شرکت دیگه هم دوباره یه CD فتوشاپ خریدم اما باز هم نمی تونم چه CS5 me چی CS5.1 را نصب کنم . حالا باید چی کار کنم ؟ آیا راهی به غیر از نصب مجدد ویندوز داره ؟ در ضمن نرم افزار RollBack RX رو هم از اینترنت دانلود کردم که بتونم تاریخ ویندوز را به عقب برگردونم اما طرز استفادشو بلد نیستم . آیا اصلا این نرم افزار برای مورد من کاربردی داره یا نه ؟
لطفا زود کمکم کنید .خیلی به این نرم افزار احتیاج دارم.:cry:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
اگر توی اون زمان مثلا point ایجاد کردید میتونید یه ریستور کنید
توی بخش سرچ منوی استارت بزنید restore سیستم ریستور میاد همونجا میتونید به تاریخ چند روز قبل برگردید

در مورد نصب همه من خودم تست زدم به نتیجه ای نرسیدم باید همون ویندوز رو مجدد نصب کنید !
دیگه یه کرک سخت نیست که همون ابتدا کرک کنید که این مشکل هم نداشته باشید

jafar1374

Active Member
به نظر من cs5 رو به صورت trail نصب کنید و کرک یا پچ ش رو ببرید داخل اونجایی که نصب شد پیس کنید و فعالش کنید

دیگه کار نمومه من خودم کلی نصب کردم و کرکش کردم تا حالا مشکلی نداشته:paint:

ARAsoftware

Member
با استفاده از نرم افزار Your Uninstaller فتوشاپ رو از روی سیستمت Super Uninstall کن ، بعدش دوباره نصب کن!
این نرم افزار همه رد پای نرم افزار مورد نظر رو از روی سیستمت پاک میکنه، و دیگه احتیاجی به تعویض ویندوز نداری

جدیدترین ارسال ها

بالا