مشکل در نصب مامبو

sajjad_h

Member
سلام
من مامبو رو نصب کردم همه مراحل اجرا شد ولی الان به جای ایکه مابو رو بیاره این ایرور رو میده

کد:
Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/hojjat/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

Warning: main(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

Fatal error: main(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

d@nyal

Member
تابحال چنين اشكالي ديده نشده در مامبو . يعني اشكال از مامبو نيست.
يا دستكاري كردي يا بد دان كردي.

mambolearn

Active Member
شما از کدوم ورژن مامبو استفاده میکنی ؟
از کجا دانلود کردی ؟
لوکال نصب میکنی یا روی سرور ؟

به این سوال ها جواب بدین تا مشخص بشه اشکال از کجاست .

راستی دانیال عزیز : این دوست ما نه دستکاری کرده و نه بد دانلود کرده . اشکال از جای دیگست که راهنماییشون میکنم .

یا علی
محسن فیروزمندان

mambolearn

Active Member
آموزش کامل نصب مامبو

البته این آموزش مخصوص نسخه حرفه ای است اما تفاوت چندانی نداره .
راستی نگفتید که روی لوکال نصب میکنید یا سرور ؟

امیدوارم مشکلتون حل بشه .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
سلام
بازم نشد
این ایرور رو میده
کد:
Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/hojjat/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

Warning: main(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

Fatal error: main(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

من رفتم اول داتابیس دزت کردم و بعد فایلهاش رو از طریق اف تی پی ریختم تو سایت

mambolearn

Active Member
دوست عزیز شما میتونی مامبو رو به کمک fantastico نصب کنی و زبان فارسی رو از مامبویی که دانلود کردین به سرورتون منتقل کنید . اما چند مشکل پیش میاد : 1 - تاریخ شما شمسی نیست 2- قالب های شما انگلیسی هست و همگی چپ به راست و ...

اما اگر مشکلتون اینه بگین من مامبو رو براتون نصب میکنم تا این ارور از بین بره .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
والا من شما رو كه نميشناسم چه طوری بشما اعتماد کنم البته توهین نشه دوست عزیز

Parham

Well-Known Member
والا من شما رو كه نميشناسم چه طوری بشما اعتماد کنم البته توهین نشه دوست عزیز
دوست عزیز ! آقای ' محسن فیروزمندان ' عضو تیم فارسی‌ سازی مامبو هستند ‌ ! درست نیست که با کاربران این طور برخورد کنید ! اون هم زمانی‌ که آنها را نمی شناسید !

mambolearn

Active Member
دوست عزیز فقط من خواستم به شما کمکی کرده باشم !!!

-------

پرهام جان من خیلی مخلصم . شرمنده کردین .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
دوست عزیز مرسی لطفا پیغامهای خصوصی خود رو چک کنید ممنون
علی یارت

جدیدترین ارسال ها

بالا