مشکل در نصب مامبو

sajjad_h

Member
سلام
من مامبو رو نصب کردم همه مراحل اجرا شد ولی الان به جای ایکه مابو رو بیاره این ایرور رو میده

کد:
Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/hojjat/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

Warning: main(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

Fatal error: main(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hojjat/public_html/ariyaweb/includes/mambo.php on line 475

تابحال چنين اشكالي ديده نشده در مامبو . يعني اشكال از مامبو نيست.
يا دستكاري كردي يا بد دان كردي.

mambolearn

Active Member
شما از کدوم ورژن مامبو استفاده میکنی ؟
از کجا دانلود کردی ؟
لوکال نصب میکنی یا روی سرور ؟

به این سوال ها جواب بدین تا مشخص بشه اشکال از کجاست .

راستی دانیال عزیز : این دوست ما نه دستکاری کرده و نه بد دانلود کرده . اشکال از جای دیگست که راهنماییشون میکنم .

یا علی
محسن فیروزمندان

mambolearn

Active Member
آموزش کامل نصب مامبو

البته این آموزش مخصوص نسخه حرفه ای است اما تفاوت چندانی نداره .
راستی نگفتید که روی لوکال نصب میکنید یا سرور ؟

امیدوارم مشکلتون حل بشه .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
سلام
بازم نشد
این ایرور رو میده
کد:
Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/path/to/mambo/install/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/hojjat/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

Warning: main(/path/to/mambo/install/includes/version.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

Fatal error: main(): Failed opening required '/path/to/mambo/install/includes/version.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hojjat/public_html/ariyana/includes/mambo.php on line 475

من رفتم اول داتابیس دزت کردم و بعد فایلهاش رو از طریق اف تی پی ریختم تو سایت

mambolearn

Active Member
دوست عزیز شما میتونی مامبو رو به کمک fantastico نصب کنی و زبان فارسی رو از مامبویی که دانلود کردین به سرورتون منتقل کنید . اما چند مشکل پیش میاد : 1 - تاریخ شما شمسی نیست 2- قالب های شما انگلیسی هست و همگی چپ به راست و ...

اما اگر مشکلتون اینه بگین من مامبو رو براتون نصب میکنم تا این ارور از بین بره .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
والا من شما رو كه نميشناسم چه طوری بشما اعتماد کنم البته توهین نشه دوست عزیز

Parham

Active Member
والا من شما رو كه نميشناسم چه طوری بشما اعتماد کنم البته توهین نشه دوست عزیز
دوست عزیز ! آقای ' محسن فیروزمندان ' عضو تیم فارسی‌ سازی مامبو هستند ‌ ! درست نیست که با کاربران این طور برخورد کنید ! اون هم زمانی‌ که آنها را نمی شناسید !

mambolearn

Active Member
دوست عزیز فقط من خواستم به شما کمکی کرده باشم !!!

-------

پرهام جان من خیلی مخلصم . شرمنده کردین .

یا علی
محسن فیروزمندان

sajjad_h

Member
دوست عزیز مرسی لطفا پیغامهای خصوصی خود رو چک کنید ممنون
علی یارت

جدیدترین ارسال ها

بالا