مشکل در نصب فروشگاه ( FarsiCommerce )

behzad_dc

Member
با سلام

دوستان من فروشگاه FarsiCommerce رو وقتی میخوام رو سرور ویندوز نصب کنم این خطا رو میگیره:

نصب كننده نسخه جديد

وارد كردن اطلاعات در پايگاه داده

هنگام وارد كردن اطلاعات در پايگاه داده خطاي زير رخ داد:

فايل SQL وجود ندارد: /install/samples.sql

در ضمن من این فروشگاه رو روی سرور لینوکس نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت.

و اینکه من خیلی تو تاپیک ها رو گشتم که جوابمو پیدا کنم اما متاسفانه فقط یک تاپیک پیدا کردم که در سایت پشتیبان این فروشگاه بود که پاسخ خودم رو توش پیدا نکردم.

http://forum.persianoc.com/showthread.php?tid=349

لطفا دوستان کمک کنند که این مشکل شاید برای خیلی ها پیش بیاد و بتونن به لطف شما حلش کنند.

ممنون از همه

Hamed_jon

Member
بهزاد جان شما از چه نرم افزاری برای لوکال سرور استفاده میکنی؟؟؟

در ضمن اگه میتونی عکسه خطایی که برات میاد بگیر و بزار اینجا.
من نفهمیدم الان شما در چه مرحله ای از کار این مشکل برات پیش اومد؟
شما چه ورژنی از برنامه رو دانلود و نصب کردید ؟؟؟
الان باید شما 1.1 رو دانلود و نصب کنی راستی من الان این برنامه رو هم در لوکال و هم در هاست دارم چند تا خطا داد که حل شد و هردو داره به خوبی کار میکنه.

البته فرهاد جان استاد ما الان پیداش میشه و کمکتون میکنه اما اگه نیومد این کارا که گفتم بکن شاید بتونیم حلش کنیم.

Hamed_jon

Member
فرها جان من گیج شدم الان آقا شما انجمن داشتید قبلا و الان راه افتاده یا نه
169.gif
الان این لینکی که دوستمون داده چیه من نمیفهمم
175.gif

behzad_dc

Member
سلام

دوست عزیز ظاهرا خوب تاپیک من رو نخوندی!

من عرض کردم رو یکی از سایت های خودم که هاست لینوکس داره این برنامه رو نصب کردم و به خوبی داره کار میکنه.

اما رو یکی دیگه از سایتها که هاست ویندوز داره این برنامه نصب نشد و این خطا رو داد.

ظاهرا اینجوری که بوش مییاد این فروشگاه یک نقص بزرگ داره که رو هاست ویندوز نصب نمیشه.

البته قبلا چند روز پیش یه بندخدایی همین مشکل رو داشته و تو سایت پشتیبان این فروشگاه هم تاپیک زده اماجواب درست و حسابی نگرفته.
البته من تا به حال هر مشکلی برام پیش اومده , بچه های مجید آنلاین برام حل کردند.

این بار هم نا امید نمیشم و منتظر میشم تا همه دوستان این تاپیک رو بخونند و مشکل حل بشه .

موفق باشید

behzad_dc

Member
اين چه پورتاليه كه هم با Sql سازگاره هم با My Sql ؟؟؟؟

دوست عزیز من اطلاعاتم اینقدر نیست که بخوام در مورد این پرتال نظر بدم.

اما این فروشگاه رو , من رو هاست لینوکس نصب کردم و فوق العاده هستش و محشره.(دست آقا فرهاد درد نکنه )

اما اگر بخوای رو هاست ویندوز نصب کنید باید هاستینگ شما , زبان php رو ساپورت کنه. و به همین دلیل از بانک اطلاعاتی my sql استفاده میکنه نه sql.

راستی از مرحله پرت نشیم.

جواب سئوال من چی شد پس؟

آیا این پرتال رو هاست ویندوز نصب میشه؟
و آگه میشه این خطا رو به چه شکل میشه رفع کرد؟

ممنون از همه.

از اين پورتال براي راه اندازي سايت تبليغاتب هم ميشه استفاده كرد؟
اگر جواب مثبته لينكشو لطف مي كني؟

behzad_dc

Member
نصب كردم ممنون
ولي
اخطار هشدار: پوشه مربوط به فايلهاي session در مسير مقابل وجود ندارد: /tmp. فايلهاي Session تا وقتيكه اين پوشه ايجاد نشود كار نخواهند كرد.
چيكار كنم؟

behzad_dc

Member
سلام

سرویس هاست شما لینوکس هستش یا ویندوز؟
در ضمن لطفا برای رفع این مشکل یک تاپیک جدید بزن که عنوانش با این تاپیک فرق داشته باشه.
من هم تا اونجایی که بتونم در خدمتت هستم.

مرسی

آخرین ویرایش:

behzad_dc

Member
در ضمن لطفا برای رفع این مشکل یک تاپیک جدید بزن که عنوانش با این تاپیک فرق داشته باشه.
من هم تا اونجایی که بتونم در خدمتت هستم.

خوب مشكل منم تو اين مايه هاست
تازه من اگه مشكلمو اينجا ادامه بدم تاپيك بالا مياد مشكل نصب رو ويندوزم حل ميشه :p

behzad_dc

Member
سلام

دوست عزیز شما در درایو c ویندوزتون یک فولدر به نام tmp درست کنید مشکلتون حل میشه.

در ضمن من فزض رو بر این گذاشتم که درایو لوکال شما c هستش.

مثال :

C:\tmp

نیازی هم نیست که چیزی رو داخل فولدر بریزی.
فقط یک فولدر با این نام درست کن

پایدار باشد

ممنون
خنگ بازي در آوردم فكر كردم اوني كه تو فولدر EasyPHP هست اونو ميگه
Session.php رو اونجا كپي كردم
ولي اين كه فقط فروشگاه آنلاينه !
من واسه سايت تبليغات مي خواستم
مثل Istgah.com
مثل اينكه آخر سر مجبور ميشم دست و پا شيكسته بنويسمش s-:

behzad_dc

Member

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام

دوستان عزیز سئوال اصلی این تاپیک این سئوال بوده لطفا اگه جوابشو میدونید پاسخ بدید

من فروشگاه FarsiCommerce رو وقتی میخوام رو هاست ویندوز نصب کنم این خطا رو میگیره:

نصب كننده نسخه جديد

در ضمن من این فروشگاه رو روی هاست لینوکس نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت.

و اینکه من خیلی تو تاپیک ها رو گشتم که جوابمو پیدا کنم اما متاسفانه فقط یک تاپیک پیدا کردم که در سایت پشتیبان این فروشگاه بود که پاسخ خودم رو توش پیدا نکردم.

http://forum.persianoc.com/showthread.php?tid=349

لطفا دوستان کمک کنند که این مشکل شاید برای خیلی ها پیش بیاد و بتونن به لطف شما حلش کنند.

ممنون از همه

zfarhad2003

Member
سلام دوست من
این سیستم رویه هاست ویندوز هم نصب می شه و اینکه هاست شما تنظیماتش درست نیست یا شما قادر به نصبش نیستین دلیل نمیشه که مشکل اساسی داشته باشه ورویه هیچ هاست ویندوزی نصب نشه.
شما سطح دسترسی فایلها رو بررسی کنید بعد هم اگه مشکل حل نشد به احتمال قوی برمی گرده به تنظیمات Php که درست تنظیم نشده در ضمن من توصیه می کنم از هاست لینوکس استفاده کنید از هر نظر نسبت به ویندوز برتری داره و بعدا هم دچار مشکل نمی شی.

behzad_dc

Member
سلام آقا فرهاد

میشه یک خواهشی از شما کنم؟

اگه میشه id یاهو خودتون رو به من بدید تا من user و pasw سایت خودمو بهتون بدم یه نگاهی بندازید و ببینید مشکل از کجاشه که راحت ما راهنمایی بفرمایید؟

آیدی یاهو من b_ehzad هستش

ممنون میشم

zfarhad2003

Member
دوست من اگه قرار باشه که من واسه همه سایتشون رو درست کنم کی به کار و زندگی خودم برسم شما باید مشکلت رو خودت حل کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا