مشکل در نصب رم

akbaro

Member
سلام .
من یک بار رم کامپوترم رو در اوردم و دوباره جا زدم از اون موقع وقتی می خوام ویندوز نصب کنم به آخرای نصب

که میرسه یه صفحه آبی میاد که میگه یه سخت افزار جدید نصب شده شما با ید بری تو sefe mod ولی نمیره
نمیدونم چی کار کنم. یکی بهم گفت باتری مین رو دربار دوباره بزن جاش. باتری مین چیه؟:sad:

irlogo

Active Member
ببین عزیزم
برای حل این مشکل چند راه بهت پیشنهاد می دم

اول از همه کابل برق کیس رو در بیار ! سپس رم ها رو با دقت در آورده ، جاشون رو با فوت تمیز کن طوری که خاک دیده نشه ، رم ها رو هم تمیز کن ، سپس رم ها رو جا بزن

اگه درست نشد !...
پس از در آوردن کابل کیس !!! با دقت هر چه تمام ، در قسمت سمت راست مادربورد اون پایین یک باتری گرد و بزرگ می بینی ( یه من بزرگ تر از باتری ساعت مچی )

اون رو در بیار ، سیستمت رو روش کن وقتی اون صفحه مشکی رفت ، سیستم رو خاموش ، سپس کابل کیس رو در بیار و باتری رو به آرامی به صورت صحیح جا بزن

اون وقت اطلاعات درون بایوس به حالت پیش فرض کارخانه ای در میاد !
یعنی مادربورد دیفالت میشه

اگه اینجوری مشکلت حل نشد ، مجدد بگو تا بیشتر راهنماییت کنم

1603

New Member
ببين برادر من مشكل تو فقط گرد و خاك slat هايram اگه كامل تميزشون كني حل ميشه.
ok

clikcp

Member
تا حالا به پایه های رمت دقت کردی شاید یکی از اون زرد رنگای کوچولو نباشه یا شاید مثلا نصف شده باشه البته میگم شاید اگه نبود بقیه نظرات اقایون کاملا درسته وگرنه رم پر!!!!

باتری مین مثل باتری ساعته فقط یه کمی بزرگتره ، و رو مادر بورد هست ، نزدیک جامپر های پاک کردن حافظه ، اگه برق سیستمت رو قطع کنی و باتری رو هم همین طور یه نصف روز بذاری کنار دستگاهت رو ف باید درست بشه وگرنه مشکل تو خود رمه

جدیدترین ارسال ها

بالا