مشکل در لود اکسترنال swf

F-Amator

Member
سلام بچه ها ، من تازه عضو این سایت شدم ، البطه همیشه افلاین مشکلاتم رو از تو همین فروم حل میکردم ولی حالا به یک مشکل حاد برخوردم و میخوام که عیب کارم رو بهم بگین . البطه اکشن 3 رو تازه شروع کردم و میخوام به نتیجه برسونم . مشکلم اینه که من با یه نرم افزار یک فلیپ بوک ساختم و تا زمانی که فایل کتابم در کنار سورس اصلیم هست راحت لود میشه ولی زمانی که کتابم رو در یک پوشه دیگه میزارم
و آدرس رو هم درست میدم فایل کتابی که ساختم بک گراندش با دکمه هاش لود میشه ولی صفحات داخلی و اطلاعات کتابم لود نمیشه . این هم از کدی که من دادم . کد اولی زمانی هست که کارم درست اجرا میشه و کد دومی مربوط به زمانی میشه که فایلم لود میشه اما با مشکل .

در اینجا فایلم درست اجرا میشه .

JavaScript Code:

stop(); var myLoader01:Loader=new Loader(); myLoader01.load(new URLRequest("book.swf")); addChild(myLoader01); function UNLOADFUNCTION01():void { myLoader01.unload(); }

درست اجرا نمیشه .

JavaScript Code:

stop(); var myLoader01:Loader=new Loader(); myLoader01.load(new URLRequest("Data/book.swf")); addChild(myLoader01); function UNLOADFUNCTION01():void { myLoader01.unload(); }

++Hadi++

Active Member
اگه با یه نرم افزار دیگه یا اون فلیپ بوک را ساختین ،احتماش قویه که برنامه نویسش اومده و برای عدم لود شدنش تو فلش های دیگه اونو محافظت کرده.این روش برا زمانی توسط طراحان برنامه های تحت فلش انجام می شه که اونها نخوان فردی بیاد و کارشونو لود یا embed کنه و لوگوی خودشو بندازه رو کار.بای...

F-Amator

Member
خیلی ممنون دوست گرامی ، من تو این لینک (لود کردن با loader. کمک!) با توجه به گفته های یک از دوستان و شما با همون نرم افزاری کی این دوستمون کتاب ساختن منم ساختم ، و فایلی کی شما اصلاح کردین رو هم دان کردم و دیدم ، و در فایلی کی شما دارین فایل swf کتابمون در کنار فایل اصلی که درون اون لود میشه بوده است ولی من میخوام مثلا وقتی من میخوام اون فایل swf کتابمون رو در یک پوشه ی دیگه بزارم ، یعنی در کنار سورس اصلی کارم نباشه و از اون پوشه ای که من می گزارم لود بشه .

در وقتی که فایل swf کتابمون در کنار سورس اصلی است ردست عمل میکنه (lmyLoader01.load(new URLRequest("book.swf"));) ولی زمانی که آدرس فایل رو اینجوری مینویسم فایلم با مشکل لود مواجه میشه . (myLoader01.load(new URLRequest("Data/book.swf"));) .

++Hadi++

Active Member
ببینید شاید اون کتابه داره از یه فولدری عکساشو می گیره.ببینید کنار فلشتون فولدری هست که دارای تصاویر صفحات باشه ؟اگه بله باید هر آنچه ولر یا ایکسمل یا ... که کنار اون فلش کتاب بوده رو با خودش تو فولدر جدید کپی کنید و بعدش از شاخه بیرونی ،اون فلش خودتون اون کتاب رو لود کنه...

F-Amator

Member
من دقیقا همه ی این راه هایی رو که گفتین رو قبلا امتحان کردم ، حتی همین راهنمایی که شما گفتین رو ، پوشه دکمه ها و صفحات کتاب رو همراه با کتاب در پوشه جدید منتقل میکنم و در اینجا از سورس اصلی دستور میدم که بره به پوشه ی data و فایل book.swf رو لود کنه درون خودش که جواب نمیده . گیج شدم ولا . . .:shock:

F-Amator

Member
بازم سلام ، یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده فکر کنم مانند همین مشکلمه و اون اینه که من یک سری فیلم رو هم با استفاده از کامپوننت خود فلش به صورت اکسترنال فراخوانی میکنم و در خروجی swf فیلمها قشنگ نشون میدند ولی زمانی که خروجی exe میگیرم ، فیلمها نشون نمیدند ، در ضمن من این کد رو هم میزنم (flv.fullScreenTakeOver = false; ) تا فیلم به مشکل بر نمیخوره . و سوال اصلی من اینه که من یک main اصلی دارم و در داخل اون فایل کتابم و فایل فیلم رو لود میکنم که هردوشون جواب نمیدند . دوستان به نظر مشکلم از چی هست ؟

F-Amator

Member
آقا یعنی کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ، من نه سمپل میخوام ، نه چیز آماده ای ، فقط کارم گیر یه راهنمایی دوستان هست . :-?

akherat

مدیر انجمن
فقط کدهای که فکر میکنی کشکل داره رو بزار و اگه ارووری میده متن اونم بزار

F-Amator

Member
کارم هیچ اروری نمیده ، فقط مساله این هست که از این کد استفاده میکنم .

من یک صفحه اصلی دارم با نام (Main) و درون اون یکی از فایلهام رو با نام (parent) و با همین کد فراخوانی میکنم و بعد بوسیله یک دکمه که درون parent هستش ، فایل (Child) رو درون parent فراخوانی میکنم که اجرا نمیشه .

PHP Code:

stop();

var myLoader01:Loader=new Loader(); myLoader01.load(new URLRequest("Book.swf"));addChild( myLoader01);

PHP Code:​

آخرین ویرایش:

F-Amator

Member
نه ، همینجوری گفتم که منظورم رو متوجه بشین . (فایل اصلی ، فایل دوم رو درون خودش لود میکنه و فایل دوم فایل سوم رو درون خودش لود میکنه) ، ولی در فایل سوم دستورات و تنظیمات از کار می افته . حالا این فایل سوم چه فیلم باشه ، چه اون فلیپ بوکی که من ساختم !

akherat

مدیر انجمن
ok
اگه طبق گفته هات
این کد فایل سوم باشه
PHP:
var myLoader01:Loader=new Loader(); myLoader01.load(new URLRequest("Book.swf"));addChild( myLoader01);
یه listener از نوع IO بزار ببین اررور IO میده!
اگه داد به این معنی هست که فایل رو نمیتونه پیدا کنه
پس آدرس دهیت مشکل داره

اگه نداد باید trace کنی فانکشن هاتو ببینی کجا گیر داره

یا از monster debugger استفاده کنی که این خیلی خوبه
این لینک رو بکیلیک
https://www.google.com/#hl=en&tbo=d...43,d.d2k&fp=378e97c92292d19e&biw=1366&bih=630

F-Amator

Member
دوست گرامی جواب نداد ، کارمم هیچ اروری نمیده .

بزار مو به مو و دقیق تر توضیح بدم تا متوجه منظور من بشین . من چون از کلاس شناوری آقا هادی استفاده کردم ، پس مجبور هستم فایل های دیگرم را در یک مووی کلیپ به نام پدر بزرگ فراخوانی بکنم . بزارین اجزای کارمم رو هم توضیح معرفی کنم تا بهتر متوجه بشین .

01 - پدر بزرگ
02 - پدر
03 - فرزند

پدر بزرگ در روت اصلی کارم قرار داره و داخل اون چند تا دکمه وجود داره (درباره ما ، تماس با ما ، کتاب ، فیلم) . با کلیک بر روی هر یک از دکمه هام به فریم خاصی از مووی کلیپ پدر بزرگ رفته و (swf) پدر رو فراخوانی میکنه . تا اینجای کار کدهام و فایل پدر درست کار میکنند

ولی مثلا داخل پدر یک دکمه هست که فایل (swf) فرزند رو داخل خودش لود میکنه که اینجا اجزاء فرزند دیده نمیشود و یا کار نمیکند .

برای فراخوانی پدر درون پدر بزرگ از کد زیر استفاده میکنم .

PHP Code:

var myLoader01:Loader=new Loader();myLoader01.load(new URLRequest("Father.swf"));addChild(myLoader01);

برای فراخوانی فرزند درون پدر هم از این کد استفاده میکنم .

PHP Code:

var myLoader02:Loader=new Loader();myLoader02.load(new URLRequest("Child.swf"));addChild(myLoader02);

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
سلام
من تست کردم و جواب گرفتم.ببخشید که امتحان داشتم و دیر شد...
باید فولدر files , images رو کنار لودرتون بزارید و در عین حال fip book رو هم تو هر فولدری مثل همون files بزارید ،با لود کردنش همه چی ok می شه.راه دیگه ای نداره چون flip book با استفاده از آدرس مطلق سورس اصلی می یاد و فایل رو لود می کنه و وقتی فولدری بغل لودر اصلی نباشه،پس نشون نمی ده.راه دیگه ای نداره...موفق باشید...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا