مشکل در صدای کامپیوتر

سلام.من از ویندوز ویستا استفاده میکنم.کارت صدای من آنبورده.و وقتی ویندوز رو نصب کردم نیازی به نصب درایور صدا نبود و کار میکرد خودش.بهش یه آمپلی فایر وصل کردم:?: (از خروجی باند آمپلی فایر به ورودی صدای میکروفون روی کامپیوتر) بعد دیگه صداش در نیومد.یعنی حتی موزیک رو پخش هم نمیکردو ارور میداد و اصلا توی مدیا پلیر اجرا نمیشد.اما بعد دوباره درایور هارو نصب کردم ( جدید ترین درایور رو از اینترنت گرفتم با برنامه درایور مکث) الان پخش میکنه اما صدا نداره.یعنی موزیک توی مدیا پلیر اجرا میشه اما صداش نمیاد برام.وقتی صدا رو تا ته ته باز میکنم خیلی کم صدا داره.خیلی کم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
اسپیکر ها سالم هستن

آقا من اون رو بی خیال شدم.و یک کارت صدای جدید خریدم.و کارت قبلی رو که آنبورد بود از توی بایوس از مدار خارج کردم.کارت جدید رو نصب کردم.موزیک ها اجرا میشه و همه صداهای ویندوز اجرا میشه اما فقط به صورت قیژ قیژ .یعنی هیچ صدای واضحی نمیشنوم.هر موزیک یا صدایی که پخش میشه از اسپیکر ها صدای قیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ میاد.چه کنم؟

captan crazy

Active Member
ببخشيد ما تا حالا امپلي فاير نصب نكرده بوديم ولي شما مارك كارت صداتون رو بگيد

ببخشيد ما تا حالا امپلي فاير نصب نكرده بوديم ولي شما مارك كارت صداتون رو بگيد

آقا من اون رو بی خیال شدم.و یک کارت صدای جدید خریدم.و کارت قبلی رو که آنبورد بود از توی بایوس از مدار خارج کردم.کارت جدید رو نصب کردم.موزیک ها اجرا میشه و همه صداهای ویندوز اجرا میشه اما فقط به صورت قیژ قیژ .یعنی هیچ صدای واضحی نمیشنوم.هر موزیک یا صدایی که پخش میشه از اسپیکر ها صدای قیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ ژژژژژژژژژژژژ میاد.چه کنم؟
:sad:
اسم کارت صدا نوشته crystal
از این ارزونا 12 تومن خریدم:green:

captan crazy

Active Member
اگر شما ويندوز عوض نكرديد بايد عوض كنيد وگر نه درست نمي شه چون بايد دريور هاي كارت آنبرد حذف بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا