مشکل در رندر گرفتن با پلاگین solid rock

setareh26

New Member
سلام به دوستان ......مکن یه مشکلی دارم که اگه راهنماییم کنین یه دنیا ممنون میشم
من پلاگینSolidRock رو نصب کردم

و.کرک کردم .. همه تنظیماتش هست ولی وقتی میخوام رندر بگیرم از مکس میپره بیرون ...کسی میدونه چرا ؟

meysam arch

Active Member
تا اساتید بیان ... اللحساب چند تا چیز رو چک کن ...
1- موقع شروع رندر چک کن که حجم رم روی چند درصد مشغوله !
2- چند دقیقه بعد شروع رندر میپره ؟

Bertali

Member
سلام

کلاً مشکلی که من هم دارم با این پلاگین همینه منتها من روشی 100 % براش پیدا کردم اینه که وقتی میخوام رندر نهایی رو بزارم

( چون تو تست رندر ها مشخصات رو پایین میزام بیرون نمیندازه ) وقتی تنظیمات نهایی رو فیکس کردم کلاً کار رو سیو میکنم یک بار

مکس رو میبندم دوباره باز میکنم و بدون این که کاری انجام بدم فقط سلاید راک رو باز میکنم رندر میزنم و بیرون نمیندازه !

meysam arch

Active Member
خودم شخصا تو کارای سنگین تابستون هم هست ،سیستم رو خنک نگه میدارم اگر نه میپره بیرون ... با کوئل ، یا کولر یا کولینگ حرفه ای باید پایدار کرد دما رو .
شب ها مخصوصا بدون خنک کننده هم پایداره چون هوا کلا خنک میشه تا صبح رندر سنگینا رو میگیرم .
کولر مستر روی کیس رو امتحان نکردم خودم تاحالا ... دی:

setareh26

New Member
بازم سلام .. ممنون که جواب دادین .. فکر میکنم رم کم میاره.. رم من هشته .. ولی موقع رندر و نصب این ارور رو هم میده .. به محض شروع رندر بیرون میپره از برنامه ....حالا اگه بتونین راهنماییم کنین که میشه براش کاری کرد یانه ممنون میشم .. خیلی سرعت رندرم با وی ری کمه و کلا اعصابمن رو بهم ریخته .................بازم ممنون .............

پیوست ها

• solid error.jpg
    solid error.jpg
    389 کیلوبایت · بازدیدها: 4

setareh26

New Member
راستس .. بازم ببخشید یه سوال دیگه هم دارم .. این تولباری که برای سالید راک درست میکنیم ..وقتی از مکس بیرون می پره دوباره از کجا باید بیارمش ؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ببخشید اما ربطی به رم نداره. من با سیستم خونم i5 و رم 4 کار فرستادم تاپ گالری cgsociety , 3dtotal vrayworld!!!! پس ربطی نداره.
1 ممکن هست توی صحنه نور غیر وی ری داشته باشین. standard - photometric اگه دارین سایه رو روی حالت vray shadow بزارین.
2 ممکن هست پروکسی کرده باشین آبجکت ها بعدش موقع رندر توی تنظیمات setting مقدار dynamic memory رو کم گذاشته باشین. به نظرم روی حالت dynamicبزارین دیگه نمیپره چون اگه کم بیاره از vitual memory هارد استفاده میکنه.
3 ممکن هست توی صحنه آبجکت خاصی داشته باشین که باعث کرش کردن میشه.سنگینی خیلی به ندرت باعث بیرون پریدن میشه
راه کار
روی فایل های دیگه تست کنین
فایلتون رو روی سیستم های دیگه تست کنین
توی صفحه خالی مکس کلیک راست بکنین گزینه vray scene convertor رو بزنین. تمام نورها سایه ها رو تبدیل به وی ری کنه.حتی متریال ها رو
اگه توی صحنه از hair fur‌مکس استفاده کنین موقتا خاموشش کنین
displacment رو خاموش کنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا