مشکل در رفتن به بعضی سایت ها

1mdfr

Member
سلام
من امروز وقتی به اینترنت وصل شدم بعضی سایت ها مثل گوگل،یاهو می رم متن زیر رو میاره و همین طور به خاطر این نمی توانم از یاهو مثنجر لاگین بشم ممنون می شم بگید مشکل از کجاست
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to login.yahoo.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من امروز وقتی به اینترنت وصل شدم بعضی سایت ها مثل گوگل،یاهو می رم متن زیر رو میاره و همین طور به خاطر این نمی توانم از یاهو مثنجر لاگین بشم ممنون می شم بگید مشکل از کجاست
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to login.yahoo.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

خلاصه اش اینه، سایت هایی که سرویس ایمن (https) دارند برای خدمات شون گواهینامه دیجیتالی دارند
که اعتبار سرویس شون رو تایید می کنه. مرورگر اینترنتی این گواهینامه رو بررسی می کنه و اگه تایید نشد
یا اصلا امکان تایید اش نبود به کاربر پیغام میده که عمو این سایت یا اصلا ایمن نیست یا الان امکان اینکه ایمن بودنش
رو تایید کنیم نیست. در مملکت عزیزمان هم که وضعیت https نیازی به توضیح نداره.

می توانید هشدار رو غیر فعال کنید، یعنی به Firefox اعلام کنید که خودم می دونم کجا دارم زندگی می کنم،
نیازی نیست مدام بهم یادآوری کنی. در Firefox منوی Options بخش Advanced و زبانه Encryption را انتخاب کنید.
یک دکمه Validation هست، داخلش یک گزینه داره که اگه تیک اش رو بردارید دیگه FireFox برای تایید کردن اعتبار
سایت ها تلاشی نمی کنه، دکمه Validation را فشار داده و تیک گزینه زیر رو بردارید :
Use the Online Certificate Status Protocol (OCSP) to confirm the current validity of certiticates

رجوع شود به :
این ارور برای چیه؟؟؟

مشکلات من با Opera 11!!؟؟

1mdfr

Member
ممنون فهمیدم مشکل از کجا بود
از تاریخ بود که به خاطر نرم افزار کلک به 2010 گذاشته بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا