مشکل در دسترسی نداشتن به فولدر ویندوز ایکس پی

YTERROR

Active Member
سلام :)

من ویندوزم به علت ویروسی بودن و بهم ریختن لایسنس و اکتیو نبودن مجبور شدم عوض کنم ( ویندوز لب تاپ ایکس پی )

و چون یک درایو بیشتر نداشتم و درایوم پر بود با نصب یک ویندوز کرک شده و جایگزینی فایلها و فرمت نکردن درایو ویندوزم رو عوض کردم ولی چون تویی دستکاپ ویندوز قبلیم حدودا 2 گیگابایت اطلاعات دارم می خواستم اطلاعات رو کپی کنم توی محل جدیدی با مشکل ارور : access is denied مواجه شدم در آدرس : C:\Documents and Settings\user نام دستکاپ قبلی من user بوده با پسورد adt ولی الان نمی تونم وارد فولدر user بشم که حاوی دستکاپ و مای داکیومنت و ..... هست

اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه

ممنون

reza699

Active Member
والا که ما که جرات نمیکنیم به آقا عادل راهنمایی بکنیم چون ایشون دیگه خودشون ختم کامپیوتر و این طور حرفاست
ولی خوب حالا یه چیزایی میگیم شاید درست در بیاد
من که یه بار به این مشکل خوردم این طوری حل شد
با یوزر administrator وارد شدم و چون درایوم NTFS بود به فولدر مورد نظر دسترسی کامل دادم بعد تونستم وارد پوشه بشم حالا اگه شما این راهو رفتی که هیچی اما اگر نرفتی به نظرم 99 % حل میشه

YTERROR

Active Member
نه این کارم قبلا گردم حتی تویی داس هم جواب نمیده اجازه ورود ندارم واسه ام خیلی مهمه اطلاعاتم اگه راه دیگه ای کسی می دونه بگه لطف کردین

ممنون

Hellish Boy

New Member
با سلام
یک پیشنهاد:
در همچین مواقعی قبل از نصب ویندوز ، سیستم رو با Linux Live CD یا Bart`sPE بوت کنید و اطلاعات مهم رو بر روی یک CoolDisk کپی کنید.
هنوز هم دیر نشده ...
--------------------------
اما امیدوارم که اطلاعاتتون رو Encrypt نکرده باشید ، چون در اینصورت با نصب ویندوز Encryption Key عوض شده و شما حتی در صورت بازیابی اطلاعاتتون نمی تونید از داده های Encrypt شده استفاده کنید.

YTERROR

Active Member
من مشکلم رو رفع کردم با تست و ...... گفتم برای سایر دوستان هم اگه مشکلی پیش اومد از راهی که استفاده کردم رو بگم تا اونا هم در آینده از همین راه استفاده کنند

با نرم افزار : EasyRecovery Professional میشه هر فولدری رو که در ویندوز حتی از طریق داس هم نمیشه بازش کرد باز کرد و انتقال به یک درایو دیگه داد و فایلهای که پاک شده رو 100 درصد بازیابی کرد حتی اگه Format Or Fdisk کرده باشد

این نرم افزار کرکش موجود نیست فقط به صورت Retial تویی اینترنت هست که این یکی از لینکهای دانلودشه با حجم 37 مگابایت :

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا