مشکل در خروجی گرفتن از Batch Render

با سلام خدمت اساتید محترم.
مشکل جدیدی که امروز بهش برخوردم و کارمو کلی عقب انداخت خروجی گرفتن از طریق Batch Render هست.
توضیح اینکه با هیچ کدوم از موتور رندرهای مایا وقتی فرضا 10 فریم رو میخوام با Batch Render رندر بگیرم این کارو نمیکنه.نه با منتال ری نه Maya Software .و جالب اینکه اروری هم نمیده.فقط مینویسه که : Rendering with mental ray (در حال رندر گیری.) اما توی مسیر مشخص شده هیچ خروجی نمیاد.

و چیز دیگه اینکه .... هم مایا 2011 و هم مایا 2012 هیچکدوم خروجی نمیدن.(حتی سنهای ساده...)
اما تک فریم (Render Current Frame) رندر میگیره.
اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

پیشاپیش متشکرم.

Hamed_8

Member
مشکل جدیدی که امروز بهش برخوردم و کارمو کلی عقب انداخت خروجی گرفتن از طریق Batch Render هست.
توضیح اینکه با هیچ کدوم از موتور رندرهای مایا وقتی فرضا 10 فریم رو میخوام با Batch Render رندر بگیرم این کارو نمیکنه.نه با منتال ری نه Maya Software .و جالب اینکه اروری هم نمیده.فقط مینویسه که : Rendering with mental ray (در حال رندر گیری.) اما توی مسیر مشخص شده هیچ خروجی نمیاد.

و چیز دیگه اینکه .... هم مایا 2011 و هم مایا 2012 هیچکدوم خروجی نمیدن.(حتی سنهای ساده...)

پیشاپیش متشکرم.

نمیشه گفت مشکل شما چیه ، چون دلیل زیاد داره این اتفاق
پیشنهاد می کنم با بک برنر Back Burner هم تستی بزنید شاید جواب داد
البته باید ویندوزتون XP باشه
من هر کاری کردم بک برنر توی 7 کار نکرد

MR.DuDe

Member
سلام
دوست عزیز منم مشکل شمارو دارم
موقعی که برای من اینطوری میشه محتویات پوشه ی مایارو از Documents پاک میکنم و برنامه رو دوباره اجرا میکنم.
اینطوری مشکل من حل شد شما یه امتحان کنید.

سلام به همه دوستان و تشکر.

این کاری که شما گفتید رو کردم اما جواب نداد.

آیا ممکنه که با Hotfix درست بشه؟

پیشاپیش تشکر میکنم.

.:BehzAd:.

Active Member

پیشاپیش متشکرم.

درمورد مشکل اولتون باید بگم که منم وقتی بچ رندر میگیرم می نویسه Rendering with mental ray باید صبر کنی تا یه سری اعداد نوشته بشه بعد مینویسه rendering compelete
مشکل دومتون دقیقا نفهمیدم بیشتر توضیح بدید

سلام
من توی ورژن 2009 و 2012 به این مشکل برخوردم بعد میرفتم به مسیر مدیریت پلاگینها موتر رندر VectorRender.mll رو لود میکرم مشکلم درست میشد..... حالا شما هم VectorRender.mll رو لودش کنید مایا رو خاموش ودوباره اجراش کنید ببنید درست میشه یا نه .

ARAsoftware

Member
منم یه همچین مشکلی داشتم، تو سیستم قدیمیم ( 2.4 celeron ) از سیستم جدیدم ( i7 860 )خیلی سریع تر رندر میگرفت
اینجام مطرح کردم ولی به جایی نرسیدم، آخرش مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم

mb_tic

New Member

پیشاپیش متشکرم.

دوستانی که این مشکل رو دارن دقت کنن اگر مطمعا هستید تنظیمات مشکلی نداره و فقط batch render تایمش زیاده

1. انتی ویروس تون رو غیر فعال کنید امتحان کنید .
2.هر گونه سخت افزاری که زیر دسته network تو device manager هست به غیر از کارت شبکه رو disable کنید مشکل حل میشه.

مثلا من کارت دی وی بی دارم که زیر مجموعه نتورک هست موقع batch render غیر فعال میکنمش تایم رندر از 10 دقیقه میشه 1 دقیقه.
علت این مشکل هم به خاطر نتورک رندرینگه.

امیدوارم مشکل دوستان با این پست حل بشه.

M.Baderestani

منم این مسکل را داستم بعدا که دقت کردم دیدم واسه اینه که چند تا پلاگین مثل Sh@ve و چند تا دیگه باعث این کار میسند تا مایا را باز می کنید ببینید اون پایین تو scrip editor قرمز می نیسه یا نه تا برنامه باز میسه اگه قرمز اومد بخونید مشکل من اینطوری حل شد و مشکل پلاگینه بود که لود میشد و قابل رندر نبود واسه همین کلا رندر نمی گرفت در صورتی که می گفت در حال رندر هست ...

deain

New Member
دوستانی که این مشکل رو دارن دقت کنن اگر مطمعا هستید تنظیمات مشکلی نداره و فقط batch render تایمش زیاده

1. انتی ویروس تون رو غیر فعال کنید امتحان کنید .
2.هر گونه سخت افزاری که زیر دسته network تو device manager هست به غیر از کارت شبکه رو disable کنید مشکل حل میشه.

مثلا من کارت دی وی بی دارم که زیر مجموعه نتورک هست موقع batch render غیر فعال میکنمش تایم رندر از 10 دقیقه میشه 1 دقیقه.
علت این مشکل هم به خاطر نتورک رندرینگه.

امیدوارم مشکل دوستان با این پست حل بشه.

M.Baderestani
سلام وقت بخیر ،من تو شرکت کار میکنم و سیستمها اینترنتشون تحت شبکه هست ،وقتی من میذارم رندر از اینترنت مصرف میکنه و وقتی غیر فعالش میکنم رندر نمیگیره ،یه شبکه دیگه هم هست که غیر فعاله و فعال نمیشه .شما میتونین مکمکم کنین؟

جدیدترین ارسال ها

بالا