مشکل در خروجی سینما فوردی به ریل فلو 2012

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان
راستش بنده میخواستم شیی رو که در سینما فوردی ساختم رو با پلاگین realflow sd exporter خروجی بگیرم تا وارد ریل فلو کنم ولی متاسفانه وقتی روی دکمه ادد کلیک میکنم قسمت پایین پلاگین از کار میفته و نمیشه این شی رو انتخاب کرد تا خروجی بگیره مثل تصویر plugin1.JPG ولی متاسفانه میشه اینجوری plugin2.JPG و اصلا چیزی رو نمیشه انتخاب کردتا ازش خروجی گرفت در حالیکه اگه یه شی پیش فرض سینما فوردی مثل مکعب رو بخوام با همین پلاگین خروجی بگیرم هیچ مشکلی پیش نمیاد و میشه در صفحه پلاگین این شی رو انتخاب تا ازش خروجی بگیره مث تصویر plugin3.JPG
حال سوالم اینه که چرا اینجوریه و برای اینکه بتونم شی ساخته شده خودم رو بتونم توسط این پلاگین realflow sd exporter خروجی بگیرم چیکار باید بکنم و چرا این پلاگین اینجوری ادا در میاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل
از اینکه لطف کرده و به اینجا سر زدین خیلی ممنونم ،راستش مشکل بنده حل شد و برا همین میخواستم از شما تشکر کنم و یه تشکر خیلی خیلی ویژه از دوست خوبم Amin 4d عزیزم که همیشه بنده رو مورد لطفشون قرار داده اند ، سوالی نبوده که
Amin 4d عزیزم راهنمائیم نکرده باشند من خیلی خیلی از شما دوست خوبم Amin 4d عزیزم از بابت همه لطفهای شما ممنون وسپاسگذارم:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فک کنم این مشکل خاصی نیست و با یه کم ریسایز کردن پنجره تنظیمات خروجی rf درست میشد این باگ کوچولو

rrss

Active Member
واقعا خیلی بزرگوارین Amin 4d عزیز ازتون خیلی ممنون و سپاسگذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا