مشکل در تبدیل قالب اچ تی ام ال

سلام
قالب زیر رو وقتی فارسی کردم با چند تا مشکل برخوردم
www.ekr.ir
1- باکس جستجو درست در مکان خودش قرار نمی گیره
2- بعضی ماژول ها در فضای خودشون قرار نمی گیرن مثل ماژول تعداد حاضرین و اوقات شرعی
3- قرارد دادن ماژول در تب های سمت راست بالا (تب توصیه شده ترین مطالب و پر بازدیدترین مطالب
4- فاصله زیادی بین عنوان ماژول و اطلاعات داخل ماژول ایجاد میشود
5- فاصله بین دو تا ماژول بسیار کم هست

moshkel.png

پاسخ

سلام
1- باکس جستجو درست در مکان خودش قرار نمی گیره

خب دوست عزیز! شما اینجا اصلا کد مربوطه رو ننوشتی. کدت باید به این صورت باشه که برای فیلد جستجو اون خط آبی عمودی رو قرار بدید و تکرارش کنی. بعد دو تا دایو بزاری اول و آخر ماژول و اون دو منحنی جستجو رو به اون دایوها بدی.

2- بعضی ماژول ها در فضای خودشون قرار نمی گیرن مثل ماژول تعداد حاضرین و اوقات شرعی

برای این قسمت هم با برای ماژول هاتون کد بنویسید. مثلا برای حاضرین در سایت به صورت زیر ( اینو می گم چون کدش کمه ):
#left .module p {
text-align:right;}​

3- قرارد دادن ماژول در تب های سمت راست بالا (تب توصیه شده ترین مطالب و پر بازدیدترین مطالب

مشکل اینجا رو متوجه نشدم؛ چون ماژول که قرار گرفته؟!

4- فاصله زیادی بین عنوان ماژول و اطلاعات داخل ماژول ایجاد میشود

مشکل اینجا این هست که تصویر عنوان ماژول شما، قسمت سفیدی پرت زیادی داره. اون قسمت پایین که سفید هست رو با فتوشاپ برش دهید. اگر بازهم خواستید بالاتر برید از این کد استفاده کنید:
margin-top:-15px;

5- فاصله بین دو تا ماژول بسیار کم هست

برای این کار باید margin-bottom رو به دایو ماژول بدهید.

در آخر این نکته رو هم بگم که شما افزونه web development رو برای فایرفاکس دانلود و نصب کنید. با این کار یک نوار به مرورگر شما اضافه خواهد شد.به بخش CSS و View Style Information برید؛ کد مربوط به هر قسمت رو می دهد.
هم چنین برای فارسی کردن قالب کمی کد نویسی نیاز هست.

موفق باشید

واقعیت اینه که من زیاد با سی اس اس کار نکردم
این قالب هم رو دادم برام سی اس اس کردن
و بعد هم برای جوملا تبدیلش کردم به کمک یکی از دوستان
شما می تونید بهم کمک کنید که این مشکلات حل بشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا