مشکل در انجام پروژه

majideptp

Member
سلام خسته نباشید
من تو انجام یه پروژه به مشکل خوردم و اون اینه که از یه مود موزیک (دست شادی خانم درد نکنه) در دو قسمت اینکار استفاده کردم.
1- Page properties
2- Play button
اما وقتی combile میزنم بهم پیغام میده که: Don't forget to copy 2 Audio files to your destination
من این فایل صوتی روهم بین بقیه فایلها و پوشه ها یه جا قرار دادم اما نمی دونم این پیغام برای چیه؟

سوال بعدی اینکه این منتوی این مالتی مدیا چندتا برنامه مثل فتوشاپ – کرل – و... قرار دادم و از run program و more action برای اجرا استفاده کردم.
این سی دی توی سیستم خودم autorun اجرا میشه و برنامه ها هم نصب میشه اما تو سیستمهای دیگه فقط auto run اجرا میشه نه موزیک پخش میشه نه برنامه ها نصب میشن.
چگونگی انجام کار رو بطور خلاصه پیوست کردم.
طولانی شد ببخشید. ممنون

پیوست ها

• 123.zip
    666.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • run.zip
    272.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23

silvercover

کاربر متخصص
بنده این نوشته رو به یه مبحث جدید انتقال دادم. جناب majideptp لطفا در محل مناسب درخواستتون رو مطرح کنید.

splinter cell

Well-Known Member
این سی دی توی سیستم خودم autorun اجرا میشه و برنامه ها هم نصب میشه اما تو سیستمهای دیگه فقط auto run اجرا میشه نه موزیک پخش میشه نه برنامه ها نصب میشن.

به نظر میاد این مشکل به دلیل اینه که شما از ماکروهای مسیر بدرستی استفاده نکردید.مثلا اگه برنامه اگزه شما در پوشهAppدر درایو cقرار داره و شما آدرس C:\App\software.exe رو بدی توی سیستم خودتون درست اجرا میشه ولی در بقیه سیستمها نه!! برای رفع این مشکل از ماکروهای مسیر باید کمک بگیری و آدرس رو مثلا <SrcDir>\App\software.exe بدین.

majideptp

Member
splinter cell جان ممنون از اینکه راهنمایی کردی.
اما من از این پوشه App چیزی نمی دونم میشه یکم توضیح بدین . لطفاً
من باید خودم همچین پوشه ای رو بسازم؟ آیا؟
من کل فایل هام در درایو F هستن آیا باید حتماً در درایو C باشند؟

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)ببین دوست عزیز دقیقا مشکل شما همون است که splinter cell گفت ببین شما آهنگ رو به اتوران میگید پخشش کنه ولی وقتی رو cd میریزینش آهنگ شما کجا بود که پخش شه یا بنامه هاتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین باید از دستور <srcdir> استفاده کنی این دستور محلی که خود فایل کامپایل شدت در اونجا هست رو بر میگردونه یعنی دیگه براش درایو معنی نداره و خودش درایو رو تشخیص میده , اگر پروژت تو درایو C باشه درایو میه C اگر D باشه میشه D و ...

باید به برنامت بگی که موزیک رو از همنو جایی که هست بخونه مثلا :
<SrcDir>\A.mp3
حالا باید موزیک رو در کنار پروژت رو سیدی رایت کنی تا اجرا بشه برنامه هاتم به همین ترتیب و اون پیغام هم به خاطر همین هست .

majideptp

Member
Golden soft جان سلام و ممنون بابات راهنمائیت.

اما من فکر می کنم همون کاری رو انجام دادم که شما و splinter cell عزیز گفتید.
بله من موزیک و برنامه ها رو همه رو روی سی دی رایت کردم. من تو پست اولم روشی رو که رفتم بصورت عکس پیوست کردم
اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید کجای کارم ایراد داره.
من دوباره مسیری که شما گفتید رو چک کردم فکر کنم منم همین کارو کردم ممنون میشم یه نگاه به عکسا بندازید.

چگونگی انجام کار رو بطور خلاصه پیوست کردم

splinter cell

Well-Known Member
اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید کجای کارم ایراد داره.
سلام مجدد.عکس هایی که گذاشتی مؤید گفته های منه شما بعد از اینکه تمام کارهای پروِژه اتون رو انجام دادی باید بری و از منوی project-->path replace آدرس ها یی رو که توی برنامه دادی به ماکروهای مسیر<SrcDir>تغییر بدی برای اینکار حتما باید تمام محتویات پروژه ات مثل آهنگ ها ویدیوها فونتها نرم افزار ها رو یک جا داخل یک پوشه که مثلا سی دی تو به حساب میاد جمع و جور کنی !حالا توی اون پوشه هم میتونی پوشه های مختلف به فراخور برنامه ات داشته باشی.و فرقی هم نمیکنه که این پوشه توی کدوم درایوت هست همون F که نوشتید هم خوبه .حالا وقتی در MMB به آدرس project-->path replace رفتی یکی یکی آهنگها یا اگزه ها یا ... رو انتخاب کن .مثلا برنامه فوتو شاپت در آدرس زیر اگه باشهF:\cd\software\photoshop.exeشما باید اون رو به این شکل عوض کنیSrcDir>\software\photoshop.exe> و برای بقیه هم همینطور و بسته به موقعیت اونها توی پوشه cdداره! دقت کنید که اسم پوشه cd رو ننوشتم چون اون در داخل سی دی رایت شده شما وجود نداره و صرفا محلی برای یکجا قرار دادن فایلهای سی دی است.و در انتها برنامه رو در داخل همون پوشه cd کامپایل کنید و بینگو!!!
امیدوارم زیاد قروقاطی توضیح نداده باشم.یاحق

majideptp

Member
splinter cell جان اتفاقاٌ کاملاً واضح و ساده گفتی

ممنونم انجام دادم و نتیجه هم گرفتم.

حق نگهدارت داداشی

majideptp

Member
Golden soft جان

یه عالمه ممنون انجام دادم و نتیجه هم گرفتم

خدا پشت و پناهت داداشی

جدیدترین ارسال ها