مشکل در انتقال تصویر به افتر افکتز

reza18b

Member
مشکل در وارد کردن فرمت mov در Cs4

با سلام
من چند وقت پیش روی سیستمم افتر cs3 داشتم و مشکلی نداشتم از وقتی cs4 نصب کردم افتر فایل های mov رو import نمی کنه حتی خروجی با این فرمت هم نمی گیره در ضمن من روی سیستمم quick time هم نصب دارم و با بروز این مشکل ورژن جدیدتر quick time رو هم نصب کردم ولی جواب نداد لطفا راهنمایی کنید .
ممنون از لطفتون:rose:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
هیچ کدک دیگه ای رو سیستم نصب نکردین ؟!! آخه بعضی کدکها با بعضی از نرم افزارها سازگاری ندارن ...

reza18b

Member
نشد

من k-lite رو البته جدیدترین ورژن اون رو نصب کرده بودم حذف کردم اما درست نشد کمکککککککک:mad:

می دونم سخته ولی اگه لیست تمام برنامه هایی که رو سیستمت نصب هست رو بگی حتما می تونیم کمکت کنیم.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما کوئیک تایم 7 را یک بار دیگه نصب کن

newrayaneh

Active Member
چگونگی وارد کردن فرمت ts در افتر افکت

چگونگی وارد کردن فرمت ts در افتر افکت
با سلام و خسته نباشید به دوستان گلم
می خواستم بدونم چطوری میشه فرمت تصویری ts رو وارد محیط افتر کرد ؟ یا اصلا هر فرمت تصویری دیگه ای رو ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم کسی می دونه بگه.........

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه...
علی جان ts و vob فرمت فیلم های DVD هستن و هرکدوم 4-3 گیگ حجم دارن.
دوست عزیز شما نمیتونی فایل TS رو بیاری تو افتر. باید Convert یا تبدیل کنی فایل رو.
حالا یه سوال چرا میخوای ts وارد کنی؟:shock:بر فرض که باز هم میکرد.
اگه رو Mac هم افتر نصب کنی با فایل 4-3 گیگی مشکل خواهد داشت.
شما اول فایلت رو تبدیل کن به یه فرمت با کیفیت مثل MOV بعد وارد افتر کن.:wink:
موفق باشی:rose:

alishadmani

Well-Known Member
مرسی رضا جان...
newrayaneh عزیز شما این نرم افزار رو پیدا کن خیلی نرم افزار توپی هست اگه هم کرکش و خواستی بگو برات بزارم...
Allok QuickTime to AVI MPEG DVD Converter

FDK

Member
ts اصلا پسوند چه فایلی هست؟
میشه یک نمونه بزارِی؟
سلام
TS مخفف( MPEG-2 Video Stream)ا Transport Stream هست که برای انتقال تصویر در ماهواره و شبکه ها ی مختلف استفاده میشه . فایل هایی که در DVD به نام VOB می بینید حاوی MPEG-2 PS هستند که با سیستم انتقال ماهواره تطابق ندارن . همچنین در سیستم Blu-ray Disc هم از نوعی TS به نام M2TS استفاده می شه که AE مستقیم بازش میکنه ولی خود TS رو باید تبدیل کنید.
راهنمایی: از avidemux و یا GordianKnot با DGIndex 1.5.7 استفاده کنید.
تمام این ابزار ها رایگانه و با یه سرچ ساده پیداشون می کنید ، در ضمن بنا بر تجربه اینا بالاترین کیفیتو دارن.

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نیاز نیست شما TS وارد افتر کنی شما اون به MOV تغییر بده بدون افت کیفیت

برای خروجی هم به همین صورت من خودم فایلهای که برای شبکه های ماهوارهای فرستادم همه را به صورت mov فرستادم و هیچ مشکلی هم نبوده

hamidabedini

New Member
سوال درباره وارد کردن فایل mov

با سلام
من وقتی میخوام فایل mov رو به افتر افکت وارد کنم ارور میده می خواستم بدونم چطور می تونم برطرفش کنم ؟
این هم عکسش :cry::shock:
ce7wnemo2cecjzz5q1gd.jpg

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است!:paint:

pclord

کاربر متخصص
لطفا قبل از زدن پست سرچ کنید.

QuickTime رو نصب کن ، مشکلت حل میشه.

موفق باشی.

سلام
مشکلی من مربوط به وارد کردن تصویر از پریمیر به افتر افکتز میشه
راستش من تازه میخوام افتر افکتز رو یاد بگیرم بعد کلیک راست رو یه تیکه از تصویر و انتخاب گزینه : Replace with After effects Composition برنامه این پیغام رو میده : Adobe Dynamic Link requires Adobe Production Premium
به نظر شما اشکال از کجا میطونه باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا