مشکل در استفاده از کرسر ماوس

splinter cell

Well-Known Member
سلام به همه دوستان
یک سئوال برام پیش اومده بود گفتم با شما مطرح کنم شاید شما هم چنین تجربه ای داشته باشین و بتونیم کمک کنید.
یک پروژه داریم که از سه تا زیرمجموعه تشکیل شده و با دستورRunMbdبین اونها سوئیچ میکنیم و با یکی از اونها که پروژه اصلیمونه کامپایل ساختیم.من توی هرکدوم از این پروژه ها از یک نوع خاص کرسر ماوس استفاده کردم،اما مشکل اینه که وقتی از برنامه اصلی به زیر مجموعه ها سوئیچ میکنم بعضی اوقات کرسر ماوس حالت دیفالت بخودش میگیره و توی بقیه موارد همون کرسر صفحه اصلی رو داره!!!
حالا میخواستم بدونم شماها تاحالا همچین چیزی رو دیدین؟و مشکل کار کجاست!؟ممنون میشم راهنمایی کنید

pedram_MMB

Member
تا بحال همچین مشکلی نداشتم اما فکر کنم کد مخصوص کرسور موس را باید تو Page Start بزاری

یعنی محتویات Script که مربوط به کرسور است به Page Start منتقل کنی و Run Script یا احیانن Script Timer از Page Start پاک کنی (البته اونایی که مربوط به کرسور موس هستند)

یا حق.....

splinter cell

Well-Known Member
دوست عزیز نمیدونم تابحال توی MMBاز کرسر های سفارشیcustom استفاده کردین یانه؟اما برای انتخاب کرسر هیچ اسکریپتی احتیاج نیست و خود برنامهMMB اینکار رو انجام میده.و کرسر رو هم به پروژه Embed میکنه! بهرصورت ممنون از توجهتون!

silvercover

کاربر متخصص
بنده تا به حال به همچین مشکلی بر نخوردم. امکان داره کرسر های مورد استفادتون رو برای تست کردن اینجا بذارین؟ اگه بتونین نمونه کارتون رو بذارین بهتر هست.

splinter cell

Well-Known Member
باشه حامدجان!
این نمونه رو ساختم یه نگاه بهش بنداز.

این رو هم توی پرانتز بگم!
(درضمن نمیدونم اینجا جاش هست یا نه!؟ولی من چند وقته نه میتونم پیغام خصوصی به کسی بدم و این امر موجب مشکلاتی برام شده !هرچی ایمیل و پیام به مدیر سایت میزنم کسی پاسخی نمیده لطفا اگه امکان داره شما یک پیگیری بفرمایید.مرسی)

پیوست ها

• MMB_cursor.rar
    6.3 کیلوبایت · بازدیدها: 25

pedram_MMB

Member
شما در کل 4تا کرسور توی این سه تا پروزه گزاشتین...
توی هرکدام باید 4تا رو Embedded کنید

آخرین ویرایش:

splinter cell

Well-Known Member
pedram_MMB عزیز!
راهس رو که شما گفتی جواب میده مرسی!
البته اگه کرسرها رو همینطوری امبد کنی جواب نمیگیری چون اسم اونها میشه CURSOR_1.ani ,... وبلکه باید از قسمت انتخاب کرسر همه اونها رو دونه دونه انتخاب کرد تا خود MMB اونها رو امبد کنه بصورتCURSOR_1 و...
حالا این روش یک عیب داره و اونم اینه که MMB اجازه افزودن 5 کرسر رو میده نه بیشتر!و پروژه های ما بعضی مواقع بالای 10 تا زیر پروژه داره(برای بالا بردن سرعت لود برنامه ها) و توی این همه فقط باید حداکثر 5 تا کرسر انتخاب کرد (چون باید توی همه زیر پروژه ها امبد بشن بطور مشترک).امیدوارم راه دیگه ای هم داشته باشه!حالا ببینیم بقیه چه نظری دارند.
××درمورد کرسر هم عرض کنم توی تایپیک مربوطه اش بیان کنید به چشم!)

silvercover

کاربر متخصص
این نقص خود بیلدر هست. ما یه PlugIn برای تعویض کرسر موس داریم که البته خیلی هم قدیمی هست. من اون رو برای شما اینجا ضمیمه می کنم باهاش تست کنید ببینید نتیجه میگیرین یا نه. برای طرز استفاده هم وقتی PlugIn رو Embed کردین توی قسمت مشخصات PlugIn راهنمای استفادش نشون داده میشه. یه دونه فرمان بیشتر نداره.

پیوست ها

• CustomCursor.zip
    10.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13

splinter cell

Well-Known Member
تشکر از حامد عزیز!
این پلاگ این رو دارم ولی تا بحال نتونستم ازش استفاده کنم با اینکه تمام کار هایی که گفته انجام دادم با هیچ کرسری کار نمیکنه نه پسوندani نه Cur .اسکریپت رو هم در شروع صفحه قرار دادم و بازهم کار نمیکنه !شاید با نسخه های اخیر بیلدر دیگه کار نمیکنه شایدم من بلد نیستم نمیدونم!این مثال رو یک نگاه بندازید ببینید مشکلش چیه
راجع به اون نکته ای که داخل پرانتر عرض کردم هم یادتون نره!مرسی

پیوست ها

• CURSOR.rar
    22 کیلوبایت · بازدیدها: 17

splinter cell

Well-Known Member
آقا حامد عزیز و دیگر عزیزان !این سمپلی که گذاشتم رو اگه نگاه بندازید وببینید مشکلش چیه ممنون میشم.منتظرم

splinter cell

Well-Known Member
این یکی دیگه حرف نداره و به تعداد نامتناهی میشه کرسر تو هر صفحه گذاشت البته برای هر نوع کرسر یک اسکریپت باید قرار داد که اونهم خیالی نیست و حله!
ختم کلام این تاپیک اینه که دوستان اگه میخواین بیشتر از تعداد مجاز بیلدر از کرسر استفاده کنید بهترین راهش همین پلاگینه و از اون قدیمیه خیلی کارا تره.
مرسی از حامد عزیز که مثل همیشه بیدریغ کمک میکنه!یاحق

جدیدترین ارسال ها

بالا