مشکل در آپلود با وردپرس (پوشه سپنجی)

mirzayi

Member
سلام.
چند روزیه وقتی تو قسمت نوشتن مطلب جدید میخوام از بخش بارگذاری عکسی یا هر فایلی آپلود کنم، آپلود انجام نمیشه و به جاش مینویسه: یک پوشه‌ی سپنجی(موقت) گم شده
قبلا مشکلی نبود، هیچ تغییری در هاست و اکانت و هیچی ندادم. اصلا خیلی وقت بود وارد هاست نشده بودم.
ضمنا وقتی از ویندوز لایو رایتر برای نوشتن پست استفاده میکنم و توی اونجا عکس میذارم و انتشار میدم، اون موقع عکس رو بدون مشکل آپلود میکنه به پوشه آپلود.
یه نظری ، راه حلی بدین

Flashium

Member
آیا توی مرورگرهای دیگر یا حتی کامپیوتر های دیگر هم همین مشکل دارید؟ احتمالا اگر فقط با 1 سیستم این مشکل دارید بهتره کش مرورگر را کامل پاک کنید.

mirzayi

Member
متاسفانه از یک سیستم استفاده می کنم. ولی کش و کوکی و بالاخره همه چیز مرورگر رو پاک کردم بازم حل نشد.
از مرورگر های دیگه هم استفاده کردم بازم حل نشد.
جالب اینجاست که در مورد این مشکل تو اینترنت هیچ مطلبی نیست.

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
در روت هاست تون یک پوشه tmp ایجاد کنید. یعنی در زمانی که در پوشه public_html هستید به پوشه بالاتر برید و اونجا ایجاد کنید.
موفق باشید

mirzayi

Member
با سلام
در روت هاست تون یک پوشه tmp ایجاد کنید. یعنی در زمانی که در پوشه public_html هستید به پوشه بالاتر برید و اونجا ایجاد کنید.
موفق باشید

وحید جان ممنون از پاسخت، ولی توی روت هاست پوشه tmp وجود داره.

VAHID216

مدیر بازنشسته
این خطایی که به شما داده می شه به خاطر این هست که پوشه ای که برای مقاصد temporary استفاده می شه وجود نداره ، احتمالا توی تنظیمات php.ini سرور شما اسم این پوشه عوض شده که این مشکل پیش اومده. باید با پشتیبان هاست تون تماس بگیرید .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا