مشکل در آپدیت ویندوز 7

janah900

New Member
سلام
من در آپدیت ویندوز 7 مشکل دارم .

ویندوز من از ویندوزهای دست کاری شدست ولی همیشه آپدیت می شده و مشکلی هم نداشته ولی حالا جدیدا عوضش کردم و کرکش رو هم باطل کردم و بجاش لایسنس قانونی که خریدم قرار دادم

وقتی گذینه چم آپدیت رو می زنم گیر می کنه و وقتی کار می کنه چند فایل رو برای آپدیت انتخاب میکنم و دانلود رو که می زنم تعداد انتخاب شده ها رو نشون می ده ولی مقدار حجم فایلها و درصد دانلود شده روی 0 می مونه و تغییری نمی کنه.

ولی دفعات خیلی محدودی هم بوده که آپدیت انجام شده.

خواهشا اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

با سپاس فراوان

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من در آپدیت ویندوز 7 مشکل دارم .

ویندوز من از ویندوزهای دست کاری شدست ولی همیشه آپدیت می شده و مشکلی هم نداشته ولی حالا جدیدا عوضش کردم و کرکش رو هم باطل کردم و بجاش لایسنس قانونی که خریدم قرار دادم

وقتی گذینه چم آپدیت رو می زنم گیر می کنه و وقتی کار می کنه چند فایل رو برای آپدیت انتخاب میکنم و دانلود رو که می زنم تعداد انتخاب شده ها رو نشون می ده ولی مقدار حجم فایلها و درصد دانلود شده روی 0 می مونه و تغییری نمی کنه.

ولی دفعات خیلی محدودی هم بوده که آپدیت انجام شده.

خواهشا اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

با سپاس فراوان

قاعدتا مشکل مربوط به ارتباط اینترنتی ئه وگرنه نباید فرقی بین ویندوز کرک شده و نشده وجود داشته باشه. ابتدا مطمئن بشوید که در Internet Explorer پروکسی تنظیم نکردید و در صورت امکان اینترنت یک سرویس دهنده دیگه رو امتحان کنید.

janah900

New Member
دو مرطبه دیگه ویندوز رو کامل عوض کردم ولی بازم آپدیت نمی شه و روی چک آپدیت گیر می کنه؟

vahidvm

Member
هیچ مشکلی در باره آپدیت وجود نداره ممکنه اینترنت را از جایی که میگیرین سایت ماکروسافت را فیلتر کرده باشه

janah900

New Member
من از دو شرکت استفاده میکنم یکی اینترنت وایرلس محلی و دیگری هم رایتل اولی که تا حالا هیچ مشکلی نداشته

vahidvm

Member
یک بار با فی ل تر شکن امتحان کنین
من ویندوز 7 رو آپدیت کردم
ویندوز 8 رو هم تا 10 آپدیت کردم
هیچکدوم هم ویندوز اصلی نبوده فقط با برنامه رجیسترشون کردم
بعضی از isp ها ممکنه روی سایت های مختلف فیل ت ر هوشمند گذاشته باشن

janah900

New Member
حالا ویندوز 7 که آپدیت نمی شه میخوام بدونم وثتی ویندوز 7 به 10 آپدیت می شه به چه نسخه ای از ویندوز 10 آپدیت می شه و از کجا می تونم 64 bit رو دانلود بکنم؟

با سپاس

vahidvm

Member
به ویندوز 10 pro آپدیت میشه
هر سایت ایرانی رو که سرچ کنی آخرین ویندوز 10 رو داره 5 دقیقه بگردی میتونی با آخرین آپدیت ها پیدا کنی
.......

جدیدترین ارسال ها

بالا