مشکل در آپدیت اطلاعات دیتابیس

shahram51

Member
با سلام به همه اساتید

من یک سایت با Joomla درست کرده بودم و مدتها سیستم کارم به این صورت بود که :
سایت رو بصورت local و روی easyphp آماده می کردم و سپس با برنامه خوب و راحت SQLyog اطلاعات رو
بر روی وب سایت منتقل می کردم اما چندین روز میشه که دیگه این برنامه کار نمی کنه!!!

همه چی رو هم تست کردم : ISP ، پورت های مربوطه ، سرور ، ...

حالا می خواهم از دوستان بپرسم که اونهایی که الان دیتابیسشون رو offline ادیت می کنن و بعد میفرستن
روی وب سایت آنلاینشون چکار می کنن ؟

خیلی ممنون میشم که منو کمک کنید

iman_ebru

Active Member
تنظیمات اتصال به بانک اطلاعاتی از قبیل نام کاربری رمز عبور و مخصوصا نام بانک رو جک بکن. در سایت سرور شما ممکنه نام بانک اطلاعاتی بصورت username_databasename باشه. یکبار اینو هم بررسی کن و اگه مشکل رفع نشد بریم سراغ مراحل بعدی

ایمان

shahram51

Member
ایمان خان سلام و ممنون

مواردی رو که فرمودید چک کردم ولب بازهم نشد! جالب قضیه این است که تا 10-15 روز پیش
خیلی راحت کار می کرد و حدود 4 ماه بود که این کار رو هر چند روز یکبار انجام می دادم
اما نمی دونم سرور چیزی رو تغییر داده یا آی اس پی پورتی رو بسته

هر چند هردوشون می گن تغییری نداشتیم!!

shahram51

Member
نه!! پیغام اسم سایت رو داره ... من خودم سانسور کردم

من شنیدم با phpmyadmin میشه اینکار رو کرد ... من دیتابیس رو export کردم ولی نتونستم import کنم
شما تجربه ای با phpmyadmin دارید؟

golden

Member
سرور شما هم مثل خیلی از سرورهای دیگه Remote Access به دیتابیس را بسته، حالا اگه بهشون زنگ بزنی بگی چرا 99% میگن به دلایل امنیتی(!!!) عجیب اینه که چند وقتیه خیلی از این سرورها SSH را هم بستن بازم به دلایل امنیتی. در واقع اینا تا مطلع میشن که یه حفره توی این سیستما هست به جای اینکه برن Path نصب کنن سریع کاناب مربوطه را می بندن.

shahram51

Member
سلام

ممنون از همه دوستان ، خودم هم همین فکر رو می کردم که پورتی ، چیزی رو بسته باشند
به هر حال ممنونم اما اگر کسی از دوستان راهی داشت که بشه remote access به دیتابیس
وصل شد ممنون میشم که به ما هم بگه

oxygenws

Active Member
حالا اگه بهشون زنگ بزنی بگی چرا 99% میگن به دلایل امنیتی(!!!) عجیب اینه که چند وقتیه خیلی از این سرورها SSH را هم بستن بازم به دلایل امنیتی. در واقع اینا تا مطلع میشن که یه حفره توی این سیستما هست به جای اینکه برن Path نصب کنن سریع کاناب مربوطه را می بندن.
من با مدیران سرور موافقم، دقیقا به دلایل امنیتی و این قضایا می تونه به patch نصب کردن ربطی نداشته باشه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا