مشکل جمع شدن تشکر ها و پاسخ ها در آمار

m0jtabaE85

New Member
سلام من از 3.8.5 استفاده می کنم و از هک تشکر - AJAX Post Thank You Hack 7.7 استفاده می کنم . تعداد تشکر ها با پست ها جمع میشه و مثلا جلوی یه کاربری که نوشته 22 پست
4تا پست داده 18تا تشکر کرده اینا رو چه کار باید بکنم که تشکر ها با پست ها جمع نشه ؟
7.gif

از نسخه های مختلف فارسی ساز 7.7 هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم .همه هک ها رو غیر فعال کردم تا شاید با دیگر هکی تداخل در جدول ها داشته باشد ولی نتیجه ای نداد...
آدرس سایتم هم اینجاست.
پیشاپیش از جوابتون تشکر می کنم.

v.b.f1

Active Member
سلام بر دوست عزیز اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین اون قسمت سایتتون رو دیدم ولی متوجه نشدم درست

اما دوست عزیز اول از این هکی که دست نخورده استفاده کن اگه درست شد که همینو فارسی کنیم اگه نه یه فکر دیگه ای بکنیم

پیوست ها

• post_thanks_7_7.zip
    22.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

demonse2

Member
سلام من از 3.8.5 استفاده می کنم و از هک تشکر - ajax post thank you hack 7.7 استفاده می کنم . تعداد تشکر ها با پست ها جمع میشه و مثلا جلوی یه کاربری که نوشته 22 پست
4تا پست داده 18تا تشکر کرده اینا رو چه کار باید بکنم که تشکر ها با پست ها جمع نشه ؟
7.gif

از نسخه های مختلف فارسی ساز 7.7 هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم .همه هک ها رو غیر فعال کردم تا شاید با دیگر هکی تداخل در جدول ها داشته باشد ولی نتیجه ای نداد...
آدرس سایتم هم اینجاست.
پیشاپیش از جوابتون تشکر می کنم.

من مشکلی ندیدم همه چیز درست هستش .

جدیدترین ارسال ها

بالا