مشکل جدید در اتوران بیلدر

amin601

Member
سلام
من الان سالهاست که مالتی مدیا بیلدر کار می کنم اما جدیدا به یک مشکل عجیب بر خوردم که هر چقدر تلاش می کنم نمی تونم دلیلش رو بفهمم
وقتی فایل exe رو باز می کنم با زدن کلیدهای alt و یا f10 و بعضی اوقات کلیدهای جهتی برنامه یا به طور کامل یا به طور موقت قفل می کنه
اگر به طور موقت قفل کنه با کلیک روی برنامه برنامه دوباره از حالت قفل خارج می شه و اگر قفل کامل کنه دیگه باید سیستم رو ریست کرد!!
حالا دلیل این کار چیه نی دونم - حتی کارهای قبلی من هم که با نسخه های قدیمی بیلدر کار شده همین مشکل رو داره
اگر دوستی با این مشکل برخورد کرده یا راه حلش رو می دونه ممنون می شم توضیح بده
ضمنا هیچ گونه اسکریپتی که خط فرمان جدید و یا مخفی رو فعال کنه ( به وسیله کلید های صفحه کلید ) در برنامه وجود نداره

آخرین ویرایش:

amin601

Member
می بخشید ولی پروژم خصوصیه
تا به حال به چنین موردی بر خوردین ؟

silvercover

کاربر متخصص
نه به همچین مشکلی بر نخوردم. آخه شما فرمودین که پروژه های قدیمیتون هم همین مشکل رو داره.

splinter cell

Well-Known Member
حتی کارهای قبلی من هم که با نسخه های قدیمی بیلدر کار شده همین مشکل رو داره
اگر اشکال از برنامه هاتون بود که همون قدیمی هایی هم که ساختید نبایست همون موقع درست کار میکرد!
برنامه کامپایل شده رو روی سیستمهای دیگه هم تست کردین یا نه؟اینکار به عیب یابی کمک میکنه!و میشه فهمید مشکل از سیستم عامله یا نرم افزار.

pedram_MMB

Member
عجیب؟؟؟

انصافا عجب مشکلاتی تو MMB پیدا میشه ما خبر نداشتیم(البته شاید نشه بهش گفت مشکل)

حق با آقا امین... اگه توی برنامتون از کلید متنی استفاده میکنید F10 یا Alt بزنید اونوقته که کلید متنی... دیگه هایلایت نمیشه تا وقتی که روی برنامتون یه کلیک بزنید یا یک کلید از کیبورد را فشار دهید تا دوباره برنامه که از حالت Select درآمده دوباره به
حالت Select برگرده(در ضمن من که تست کردم به طور داثم از کار نیفتاد فقط به طور موقت از کار میوفته...سیستم هم قفل نکرد)

حالا از این حرفها گزشته این نمونه ی زیر یه جورایی نمیزاره برنامه شما به این حالتی که عرض کردید دربیاد...
البته من توصیه نمیکنم که از این ترفند در برنامتون استفاده کنید اما به هرحال کار راه انداز خوبیه...

در فایل زیر دو برنامه مجزا وجود داره 1.Sleep و 2. AntiSleep
Sleep برنامه با زدن کلید Alt یا F10 --------------------کلید متنی با حرکت موس هایلایت نمیشه (مشکل Amin601)
AntiSleep برنامه با زدن کلید Alt یا F10 --------------------کلید متنی با حرکت موس هایلایت میشه (رفع مشکل)

یا حق......................

پیوست ها

• AntiSleep.rar
    5.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10

silvercover

کاربر متخصص
دلیلی که با زدن کلید های F10 و یا Alt تمرکز ( Focus ) از روی پنجره برنامه برداشته میشه این هست که این کلید ها میانبر های ویندوزی هستن. مثلا F10 برای نمایان کردن منوی نوار عنوان هست. باگ نیستن.

جدیدترین ارسال ها

بالا