مشکل با PHP Maiiler

amirepsilon

Active Member
سلام دوستان
من از کلاس PHP Mailer برای ارسال ایمیل استفاده میکنم. اما مدتی هست که با یک ارور عجیب مواجه میشم و مطمئن هستم که اشکال از سرور هست نه از کدها
لطفا منو یاری کنید
متن ارور:

Fatal error: Uncaught exception 'phpmailerException' with message 'The following From address failed: [email protected]' in /home/meysam/public_html/class/mail/class.phpmailer.php:620 Stack trace: #0 /home/meysam/public_html/class/mail/class.phpmailer.php(518): PHPMailer->SmtpSend('Date: Mon, 31 M...', '<table cellspac...') #1 /home/meysam/public_html/class/message.php(203): PHPMailer->Send() #2 /home/meysam/public_html/class/message.php(94): message->sendmail('site@gma...', 'ff', 'ff', Array) #3 /home/meysam/public_html/action/message.php(19): message->addsent() #4 {main} thrown in /home/meysam/public_html/class/mail/class.phpmailer.php on line 620

tarenoco

Member
من تو قالب سایت که html هست
میخوام یه کادر برای نوشتن ایمیل و یه دکمه برای ارسال قرار بدم که خب مشکلی نیشت و انجام میشه
سوالی که دارم اینع کع میخوام هر کس ایمیلی رو وارد کرد و ارسال رو زد فایلی که من از قبل تو هاست قراردادم رو به اون ایمیل ارسال کنه

این کار رو برای این میخوام که تو آیفون و آیپد فایلی رو باید به ایمیل ضمیمه کرد و برای اینکه کاربر فایل رو اول دانلود نکنه و بعد ضمیمه کنه استفاده کنم و کاربر ستقیم فایل رو تو ایمیل تعریفیش تو آیفون و آیپد داشت باشه

آز دوستان و اساتید خواهش می کنم راهنمایی کنید
من php خیلی بلد نیستم

tarenoco

Member
یعنی کسی نیست اینجا به من کمک کنه ؟
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــممممممممممممممممممکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جدیدترین ارسال ها

بالا