مشکل با MMBTray

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ubuntu

Member
سلام. باز من اومدم و باز هم يه سوال دارم! شرمنده...:cry:
ولي به جواب اين سوال واقعا نياز دارم. من مي خام با پلاگ اين MMBTRAY کار کنم. ولي وقتي يه آيتم به منو اضافه مي کنم، مي خام با کليک روي اون آيتم کاري رو که مي خام يا اسکريپتي رو که مي خام اجرا کنه. چه جوري بايد اين کار رو بکنم. اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد...
راستي تا يادم نرفته يه سوال ديگه هم دارم: مي خام با کليک بر روي يه دکمه My computer باز بشه. ولي مشکلم اينه که آدرسشو نمي دونم. اگه آدرس اين رو يا آدرس Contorol panel يا سطل زباله رو دارين، بگين، خواهش مي کنم...
اگه بلدين سريع تر چون حتما بايد تا اواسط ارديبهشت تمومش کنم. با اجازه...

ubuntu

Member
يعني هيچ کي انجا نيست که جواب منو بده؟:razz::shock: از استادان گرامي خواهش مي کنم به من کمک کنند

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
براي استفاده از Tray بهتره از TrayIcon PlugIn استفاده كني چون هم امكاناتش بيشتره هم كار كردن با هاش آسون

آخرین ویرایش:

splinter cell

Well-Known Member
سلام!
یک نمونه رو قبلا واسه خودم درست کرده بودم یه نگاه بهش بندازین شاید بدردتون بخوره!
پلاگین رو توش امبد کنید و بعضی مسیر هاش رو هم باید برای خودتون تغییر بدید.اما از هیچ بهتره و اساس کار رو میگیرید.موفق باشید

پیوست ها

• mmbtray.rar
    19.9 کیلوبایت · بازدیدها: 20

ubuntu

Member
ممنونم که جواب سوالم رو دادين. ولي خودم جوابم رو پيدا کردم! حواسم نبود که از دستور PluginGet استفاده کنم. همچنين راضي نبودم شما نصفه شب جواب بدين و خودتون رو به زحمت بندازيد.:cry:
ولي حالا اگه مي شه سوال دومم رو جواب بدين. بازم شرمنده:cry:. دو باره سوالم رو ميگم:
مي خام با کليک بر روي يه دکمه، My computer باز بشه. ولي مشکلم اينه که آدرسشو نمي دونم. اگه آدرس اين رو يا آدرس Contorol panel يا سطل زباله رو دارين، بگين، خواهش مي کنم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا