[phpNuke] مشکل با گوگل

saboksangin

New Member
با سلام
من از سیستم مدیریت محتوای نیوک استفاده می کنم www.saboksangin.com
و آمار سایت در روز 15000 است
حدوداً یک هفته ایست حتی 1 ورودی از گوگل ندارم
پیش تر از این در روز 800 ورودی داشتم
هیچ تخلفی از قوانین گوگل انجام نداده ام اما نمی دانم چرا رتبه ام در گوگل کاهش یافته
اسم سایت من سبک سنگین است تا هفته ی پیش در گوگل وقتی سرچ میکردم (سبک سنگین دات کام) یا ( سبک سنگین)
اولین سایت سایت من بوده چون در هر پست می نویسم از سایت سبک سنگین فلان فایل را دانلود کنید
در حال حاضر حتی در صفحه ی 3 هم نمی توان سایتم را پیدا نمود
با اینکه سایتهایی با محتوای بی ربط رتبشان در این مورد ( سبک سنگین) بیشتر است . وحتی من دامین دیگری خریده ام
onlyiran.ir رتبه ی آن 2 یا 3 است .
من نمیدانم در black liste google قرار گرفته ا م یا نه . ولی مطمئنم حذف نشده ام چون
وقتی سرچ را دقیقتر کنم بالاخره آدرس سایت را خواهد آورد.
لطفاً راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
یکی از موارد این می تونه باشه شما با سایت هایی تبادل لینک می کنید که از نظر گوگل مناسب نیستن که گوگل هم دلایل خودش رو داره یا دلیل دیگه اون مطالب صفحه اول هست.

saboksangin

New Member
یعنی ممکنه تا این حد !
که دیگه حتی روزی 1 ورودی هم از گوگل نداشته باشی ؟

J4vad

Member
saboksangin به شما پیشنهاد می کنم از Google Tab یا تکنولوژی Seo در سایتتان استفاده نمایید ! در واقع اینگونه خیلی سریعتر لینکهای سایت شما در گوگل به روز می شود ! می توانید در مورد AJA-Nuke.ir یا Bootiran.com یا Tarfandestan.com آن را تست کنید !

در سایتتان دیدم که از Link Box استفاده می کنید ! بنده با این گزینه زیاد موافق نیستم فکر می کنم بهتر است شما هم در این مورد تجدید نظر کنید .

موفق باشید.

J4vad

Member
دوست عزیز ! اگر واقعا سایت شما اطلاعات بالایی داشته باشد ! و بازدید بالایی داشته باشید ! این میزان Index که در گوگل نشان میدهد بسیار ضعیف است ! 875 تنها Index شما در گوگل است ! سایت هایی که دادم را چک کنید در هر روز تغییراتی در Indexing خود دارند . و این تغییرات سایت روزانه اعمال می گردد البته در پرتال آجا ما از نوع به خصوصی Seo استفاده نموده ایم.

به طور مثال به عنوان های Index شده در گوگل برای سایتتان نگاه کنید ! چقدر بلند و نا منظم هستند و برای سایت هایی که مثال زدم را مشاهده کنید ! متوجه تغییرات زیادی می شوید.

کمی هم صبر کنید چون تغییراتی که می دهید کمی طول می کشد ! حال اینکه شما Google tab هم ندارید پس باز هم بیشتر طول می کشد تا تغییرات اعمال شود.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

webalfa

Member
سلام

J4vad-Ki||er , عزیز google tab به این مورد کمک میکند ولی تمامش این نیست . چون سایت من از گوگل وردی دارد اما نسبت به مطالب سایت کم است در حالی که گوگل تب هم نصب است . http://www.google.com/search?hl=fa&q=site:webalfa.ir

در ضمن روی alfanuke , irannuke , MTnuke هم گوگل تب وجود دارد

با تشکر

emad_67

Member
دوستان میشه یه کم در مورد این گوگل تب توضیح بدین که اصلا چی هست و چیکار میکنه؟

saboksangin

New Member
دوستان عزیزم
من اصلاً نمیخوام لینکم زودتر ثبت بشه
متوجه ی منظورم نشدید
تا 1 هفته ی پیش با همین وضعیت در روز 800 ورودی داشتم
در حال حاضر صفر ورودی
گوگل تب تاثیری ندارد

J4vad

Member
webalfa دوست من ؛

بله حق با شماست ! اما اگر شما مشکلتان Indexing در گوگل باشد ! بیشترین تاثیر را Google Tab دارد ! و میزان هماهنگی Seo در پرتال مورد نظر ، ببنید در سایت AJA-Nuke.ir به لینک ها نگاه کنید کاملا متفاوت با Google Tab استفاده شده در پرتال ها دیگر است . حال اینکه عناوین Index شده سایت شما در گوگل خوب است اما این تنها کافی نیست ، چند روز بررسی کنید ببینید در چه مدت زمانی این Index ها بروز می شود ! یعنی تعداد Index ها روزانه تغییر می کند ! این مهم است

saboksangin اتفاقا بسیار تاثیر دارد ! دوست عزیز اگر در مدت زمانی کم بروز نشود همین ورودی کم را خواهید داشت !
موفق باشید

یا حق .

آخرین ویرایش:

saboksangin

New Member
من در بلک لیست گوگل هم قرار ندارم
آمار وشواهد نشان می دهد
هیچ ورودی ای از گوگل ندارم
این غیر عادی است

webalfa

Member
وب آلفا

webalfa دوست من ؛

بله حق با شماست ! اما اگر شما مشکلتان Indexing در گوگل باشد ! بیشترین تاثیر را Google Tab دارد ! و میزان هماهنگی Seo در پرتال مورد نظر ، ببنید در سایت AJA-Nuke.ir به لینک ها نگاه کنید کاملا متفاوت با Google Tab استفاده شده در پرتال ها دیگر است . حال اینکه عناوین Index شده سایت شما در گوگل خوب است اما این تنها کافی نیست ، چند روز بررسی کنید ببینید در چه مدت زمانی این Index ها بروز می شود ! یعنی تعداد Index ها روزانه تغییر می کند ! این مهم است

saboksangin اتفاقا بسیار تاثیر دارد ! دوست عزیز اگر در مدت زمانی کم بروز نشود همین ورودی کم را خواهید داشت !
موفق باشید

یا حق .

بهتربن راه برای فهمیدن تعداد Index ها روزانه چیست ؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
به طور مثال :

http://www.google.com/search?hl=fa&q=site:aja-nuke.ir

ببنید در این لینک
یافته‌های 1 - 10 از حدود 2,820 در aja-nuke.ir . (0.09 ثانیه)

این را مشاهده می کنید عدد 2820 متغییر است ! که معمولا در بهترین حالت روزانه تغییر می کند و این نشان دهنده Indexing خوب در سایت شما می باشد.

موفق باشید.

saboksangin

New Member
دوست عزیز ! اگر واقعا سایت شما اطلاعات بالایی داشته باشد ! و بازدید بالایی داشته باشید ! این میزان Index که در گوگل نشان میدهد بسیار ضعیف است ! 875 تنها Index شما در گوگل است ! سایت هایی که دادم را چک کنید در هر روز تغییراتی در Indexing خود دارند . و این تغییرات سایت روزانه اعمال می گردد البته در پرتال آجا ما از نوع به خصوصی Seo استفاده نموده ایم.

به طور مثال به عنوان های Index شده در گوگل برای سایتتان نگاه کنید ! چقدر بلند و نا منظم هستند و برای سایت هایی که مثال زدم را مشاهده کنید ! متوجه تغییرات زیادی می شوید.

کمی هم صبر کنید چون تغییراتی که می دهید کمی طول می کشد ! حال اینکه شما Google tab هم ندارید پس باز هم بیشتر طول می کشد تا تغییرات اعمال شود.

موفق باشید.

با سلام
امروز که در گوگل site:saboksangin.com
را تست کردم به این عدد تغییر نمود
یافته‌های 1 - 10 از حدود 1,040

webalfa

Member
من فقط یک سوال برام مانده که اگر تعداد پستها بیشتر بشه ( منظورم پست های روزانه هست ) ایندکسینگ و رتبه سایت بلا میرود ؟

باتشکر

J4vad

Member
با سلام
امروز که در گوگل site:saboksangin.com
را تست کردم به این عدد تغییر نمود
یافته‌های 1 - 10 از حدود 1,040

بله به نظر می آید تغییراتی که داده اید خوب بوده کمی صبر کنید و نتیجه را ببینید.

من فقط یک سوال برام مانده که اگر تعداد پستها بیشتر بشه ( منظورم پست های روزانه هست ) ایندکسینگ و رتبه سایت بلا میرود ؟

باتشکر

در واقع این نیست که اگر بالا رفت خیلی خوب است ! اما این مهم است که به روز شود ، چون در بررخی اوقات می بینید که با اینکه مطالب سایت رو به رشد است اما این عدد کم می شود ! بازدید کاربران از یک مطلب هم در رتبه آن صفحه تاثیر دارد.

موفق باشید.

S4DEGH

Well-Known Member
تا 1 هفته ی پیش با همین وضعیت در روز 800 ورودی داشتم
طبق حرفه خودتون پس بايد علتش رو پيدا كنيد . چون وقتي تا 1 هفته پيش ورودي هاتون 800 تا بوده و الان رسيده به صفر پس علت چيز ديگه اي هست .. .!

جدیدترین ارسال ها

بالا