مشکل با هارد دیسک(فوری)

dj_ahmad

Member
سلام .
یه هارد G80 hitachi لب تاپ دارم که سیستم من اونو نمیشناسه.البته تو setup میشناسه و اسمش رو به عنوان IDE مینوسه ولی تو مراحل بعدی اصلا access نمیده!!! با کابل IDE2usb تست کردم فقط مدلش رو شناخت ولی هیچ اثری از درایو ها نیست!!!
انداختمش رو یه لب تاپ دیگه ریستارت کردم نوشت که هارد lock شده!!!!:razz:
ضمنا هارد هم در حد نو هست و تا حالا ضربه هم نخورده و 2 سال از گارانتیش هم مونده.
این اتفاق بعد از چند بار مواجه شدن با blue screen برام افتاد.اگه کیس بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

EMIRATES

Active Member
ببین این یه نوع ویروسه که میره و روی Fat هارد میشینه با برنامه ی Nu هم میتونی پاکش کنی البته Nu قدیمی

که روی داس بالا میاد.

داخل سی دی " قرمز 84 " هست اگه کسی داره بذاره آموزش هم داره اگه میخوای من اینجام بگو بذارم.

irlogo

Active Member
بوت 98 بشوید
تایپ کنید

fdisk/mbr

توجه کنید با این روش هارد شما پاک نخواهد شد و نهایتا یک ثانیه این عمل زمان می برد
در صورتی که عملیات درست انجام شود چیزی در مانیتور نوشته نخواهد شد ! موفق باشید

EMIRATES

Active Member
دانلود برنامه

حجم: ۲.۶مگابایت

شماره سریال مورد نیاز نرم افزار :
Name: Bernd Glanzer
Code: 219B-3C26-ADB9-44E3

کرک مورد نیاز نرم افزار :
http://crackserver.com/crack_files/ezb.systems.easyboot.5.0.9.553.patch.icu.zip.htm

فایل Patch.exe را در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار کپی کرده و سپس اجرا کنید و نرم افزار را توسط آن پچ نمایید . سپس با هر شماره سریال و نامی می توانید نرم افزار را رجیستر نمایید !!
کرک دیگر برای نرم افزار :
http://crackserver.com/crack_files/EasyBoot.v5.0.9.551.Cracked.rar.htm

فایل EasyBoot.exe موجود در پوشه ی کرک را در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار به جای فایل موجود کپی نمایید . سپس فایل Regpatch.exe موجود در پوشه ی کرک را اجرا نمایید تا نرم افزار رجیستر شود !
نکته 1 : هنگام انجام مراحل کرک نرم افزار باید به طور کامل بسته باشد در غیر این صورت کرک نخواهد شد !
نکته 2 : در صورت مواجه با پیغام کشف ویروس در یکی از فایلهای کرک توسط آنتی ویروس آن را نادیده بگیرید ! زیرا این یک پیغام حقیقی نبوده و کرک را اشتباها به خاطر شباهت و فعالیتش ویروس تشخیص داده است

EMIRATES

Active Member
پس از باز کردن برنامه یه دکمه که اسمی همچون Open داره رو بزنین و بعد یکی از نمونه ها رو انتخاب کنید . بعدش Make Iso رو بزنید
و ISO رو رایت کنید.!

irlogo

Active Member
با تشکر از شما
بهتر نبود ابتدا توضیحاتی در مورد برنامه می دادین؟

جدیدترین ارسال ها

بالا