مشکل با فونت فارسی در ایندیزاین

mashreghi

Member
cjeg.jpg

سلام

من ورژن 4 خاورمیانه ایندیزاین را گرفته ام و بعد از مدتی که با کوارک کار می کردم با توجه به تعاریف بسیار زیاد از آن که به حق هم درست هست کار با آن را شروع کرده ام و با توجه به فونت های فارسی که در سی دی بود فونت هایی رو انتخاب کردم ولی الان موقع خروجی ( pdf یا eps ) به پیغام خطایی بر می خورم که علت آن را نمی دانم

لطفا در مورد بهترین فونت های معمول فارسی برای استفاده در ایندیزاین و رفع این خطا من رو کمک کنید.

سلام
خوب شما اين فونت رو تو سيستمت نداري. روي ok كليك كن و يه فونت ديگه جايگزين كن.
موفق باشي

mashreghi

Member
مشکل همینه من این فونت ها رو نصب کردم .فونت های با پسوند . pa . 2. b . ولی یا خروجی نمی ده یا حروف رو بصورت متصل جدا شده نمایش می ده .

zeid

New Member
عزيز جان اگه اشتباه نكنم فونتت حالت امبدد نداره... يعني نمي تونه اضافه بشه. براي اينكه مطمئن بشي با Acrobat Distille تست كن. از setting گزينه edite adobe pdf setting برو و تب فونت را انتخاب كن حالا فونتهاي سيستم رو ميبيني اونهايي كه كنارشون عكس قفل هست امبدد نمي شوند و محدوديت دارند. اگر فونتهاي مورد نظرت اين چنين بود بايد با برنامه هاي ويرايش فونت، خودت اين محدوديت رو از روي فونت برداري...

mashreghi

Member
ضمن تشکر از راهنمایی شما مشکل من هنوز برقراره من در خود ایندیزاین برای امبدد کردن تکس ها به این پاسخ برخوردم ومتوجه لینک دادن به تکس ها نشدم . من تکس هام رو از ورد وارد این برنامه کردم.

Linked text files
By default, text you place in InDesign is not linked to the original text file. However, if you select the Create Links When Placing Text And Spreadsheet Files preferences option before you place a file, the name of the text file appears in the Links palette. You can use the Links palette to update and manage the file. When you update a linked text file, any editing or formatting changes applied within InDesign are lost. Because of this risk, linked text files are not automatically updated when the original file is edited. However, you can easily update the linked file using the Links palette​
.
لطفا دوستان اگر راه حلی به نظرشون می یاد کمک کنند .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا