مشکل با دو تا نرم افزار پر کاربرد

3D.ARCHITECTURE

New Member
سلام به همه
اقا من چند وقته دوتا کار نمیتونم انجام بدم:
1-از idm نمیتونم استفاده کنم.ارور میده.اینو میگه!!!!a.GIFهرکارم کردم درست نشد.فایروالمو اف کردم اصلا
2-ساکس(پروکسی)رو لپالپم جواب نمیده اشکال از اکانت،تمظیمات و سرورم نیست/همشونو امتحان کردم.
فکرمیکنم این دوتا مشکل به هم ربط داشته باشن.اینم بگم هیچ نرم افزار مدریت دانلودی رو لپتاپم جواب نمیده.
:shock:دوستان اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم.

3D.ARCHITECTURE

New Member
وارد برنامه شو و به مسیر Downloads>Options>General>Keys مراجعه کن

سلام.رفتم تو این قسمت.تو اینجا میتونیم واسه دانلود با ای دی ام یا بدون ای دی ام شورتکات تعریف کنیم.اما من میخوام ای دی ام این ارورو نده تا بتونم باهاش دانلود کنم.
مرسی

Jim Jim

Well-Known Member
با IDM هیچی نمیتونی دانلود کنی؟!
اگر از برخی سایت ها نمی تونی دانلود کنی: وارد برنامه شو و به مسیر Downloads>Options>General>Keys مراجعه کن

اینجا دو حالت داره:
وقتی روی لینک کلیک می کنی، اگر نمی خوای با IDM دانلود بشه کلید Alt رو پایین نگهدار
و یا اگر لینکی اجازه دانلود با IDM رو نمی ده، قبل از کلیک کردن، مثلا کلید Shift رو نگه دار

3D.ARCHITECTURE

New Member
با IDM هیچی نمیتونی دانلود کنی؟!
اگر از برخی سایت ها نمی تونی دانلود کنی: وارد برنامه شو و به مسیر Downloads>Options>General>Keys مراجعه کن

اینجا دو حالت داره:
وقتی روی لینک کلیک می کنی، اگر نمی خوای با IDM دانلود بشه کلید Alt رو پایین نگهدار
و یا اگر لینکی اجازه دانلود با IDM رو نمی ده، قبل از کلیک کردن، مثلا کلید Shift رو نگه دار
نه.اصلا هیچی نیمتونم دانلود کنم.نه ای دی ام با هیچ نرم افزار مدریت دانلودی نمیتونم دانلود کنم/واسه همین میگم ایراد از نرم افزار نیست.یحتمل از تنظیمات سیستمه:-?

Jim Jim

Well-Known Member
در برنامه Proxifier به قسمت Proxy Servers برو و دکمه Check رو بزن
ببین نوار سبز کامل میشه؟

mahyar_k3

Member
دوست من، من فکر می کنم IDM نمیتونه لینک صحیح دانلود رو پیدا کنه، اصلا اون آدرسی که تو عکس اول نوشته، آدرس صحیحی نیست.
1. از چه مرورگری استفاده میکنی؟ با یک مرور گر دیگه هم امتحان کن.
2. آدرس (لینک) این فایل رو مستقیم و به صورت دستی به IDM بده ببین شروع به دانلود می کنه یا نه.
امتحان کردی خبرشو بده.
:)

3D.ARCHITECTURE

New Member
دوست من، من فکر می کنم IDM نمیتونه لینک صحیح دانلود رو پیدا کنه، اصلا اون آدرسی که تو عکس اول نوشته، آدرس صحیحی نیست.
1. از چه مرورگری استفاده میکنی؟ با یک مرور گر دیگه هم امتحان کن.
2. آدرس (لینک) این فایل رو مستقیم و به صورت دستی به IDM بده ببین شروع به دانلود می کنه یا نه.
امتحان کردی خبرشو بده.
:)

سلام.مرسی از راهنماییت.ولی نشد.وقتی به صورت دستی لینکوبهش میدم همون ارور میاد.با هر مرورگر یا هر برنامه مدیریت دانلودی که امتحان میکنم ارور میده.

mahyar_k3

Member
حل کردن این مسئله به صورت غیر حضوری یکم زمان بره.
1. سیستم شما توی خونست یا اداره؟
2. مستقیم به اینترنت وصله یا به شبکه؟
3. سیستم عاملتون چیه؟
4. آیا لینک اون فایلی که دادم رو بدون idm و با خود مرورگر(مثل کروم یا فایر فاکس) می تونید دانلود کنید.
5. اگه میشه یه لیت از نرم افزار هایی که رو سیستم نصب کردید رو بزارید.

3D.ARCHITECTURE

New Member
3. سیستم عاملتون چیه؟
4. آیا لینک اون فایلی که دادم رو بدون idm و با خود مرورگر(مثل کروم یا فایر فاکس) می تونید دانلود کنید.
1-تو خونه
2-به صورت مستقیم و از طریق وایرلس مودمم
3-win 7 64bit home premium
4-اره.خود مرورگر لینکو بدون مشکل میتونه دانلود کنه.الان که برنامه های مدیریت دانلود رو سیستمم جواب نمیده با مرورگر دانلود میکنم
5-program.JPG

3D.ARCHITECTURE

New Member
3. سیستم عاملتون چیه؟
1-تو خونه
2-به صورت مستقیم و از طریق وایرلس مودمم
3-win 7 64bit home premium
4-اره.خود مرورگر لینکو بدون مشکل میتونه دانلود کنه.الان که برنامه های مدیریت دانلود رو سیستمم جواب نمیده با مرورگر دانلود میکنم
5-مشاهده پیوست 88244

mahyar_k3

Member
آقا من مرورگر دیگه ای تو لیست نرم افزار هات ندیدم!
مطمئنی که با مرورگر دیگه تست کردی؟
به هر حال یک بار (دیگه) idm رو پاک کن، آخرین ورژن رو دانلود کن (فعلا نصب نکن)
آخرین ورژن مرورگر گوگل کروم رو نصب کن.
Idm رو نصب کن.
اگه کار بازم کار نکرد پیام خصوصی بده با هم هماهنگ کنیم تا من ریموت شم رو سیستمت ردیفش کنم.

مشکل نیست که آسان نشود ...

جدیدترین ارسال ها

بالا