Fa مشکل با اتمام پروژه؟؟؟؟؟؟

Mfbaharvand

New Member
با عرض سلام و وقت به خیر
دوستان من یه پروژه نوشتم اما بعد از اتمام کارم وکپی اون روی سی دی با یه مشکل برخوردم، توی پروژه از فونت لوتوس استفاده کردم و از اون جایی که امکان داره هر کاربری این فونت رو روی سیستمش نداشته باشه مجبور شدم اون رو داخل تنظیمات اولیه ی home page با استفاده از اسکریپت اینستال کنم، از طرفی توی همون صفحه با اسکریپت دستور اجرای یک کلیپ رو به محض شروع برنامه دادم، حالا مشکل اینجاست برنامه روی سیستم خودم کامل اجرا میشه اما زمانی که روی سی دی کپی میشه دیگه کلیپ رو اجرا نمی کنه!؟!
:shock:
نمی دونم مشکل از کجاست ازتون خواهش می کنم اگر اطلاعی در این مورد دارین بهم کمک کنین تا بتونم مشکلش رو برطرف کنم....
:rose:
در ضمن امکان تغییر فونت وجای گذاری عکس به جای متن و... رو هم ندارم
:cry:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خاطرم هست یکبار با همین دستور InstallFont مشکل داشتم
خیلی وقت پیش یکی از کاربران که با فونت مشکل داشت این سوال رو ازم پرسید، تحقیقی کردم و اگر درست خاطرم مونده باشه میشه بدون نیاز به نصب فونت، ازش استفاده کرد
ظاهراً وقتی فونت رو با برنامه ی Font Viewer باز می کنید، فونت در حافظه لود میشه و بعد از اون میشه ازش اشتفاده کرد
اسکریپتی هم در این رابطه وجود داشت، متاسفانه جزئیاتش هاطرم نمونده، هودتون می تونید بیشتر درموردش تحقیق کنید
همچنین ابزارهایی مثل ابزاری که در لینک زیر معرفی شده شاید بتونه کمکتون کته:
http://www.dailygyan.com/2008/05/how-to-install-fonts-in-windows-without.html

sadeghza

Member
نصب فونت

به نظر میرسه برای اینکه از install font استفاده بشه بهتر است با یک دستور کپی ( اکسترکت ) کنی در مسیر فونت ویندوز و پس از تایید کپی شدن دستور اجرا صادر گردد در اجراهای بعدی هم دیگر فقط با یک دستور فایل اگزست چک کن که اگر موجود هست دیگه مستقیم اجرا بشه

البته پیشنهادات دوستان و اساتید فنی تره ! :oops::oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا