مشکل باز نشدن سایت برای من ! ولی برای همه به جز من باز میشه !!!!

MoeinAkbari

Member
سلام دوستان من نمیدونم چرا 4 روز هست دیگه نمیتونم سایتای سرور sorathost.com رو باز کنم ! من سایتم هاستینگش اینه خیلی هاستینگه خوبیه ولی همین 4 روز پیش که سرورشونو عوض کردن دیگه برای من بالا نمیاد نه سایت سرعت هاست نه سایت من که روشه نه سایت دوستم که روشه ! هیچ کدوم بالا نمیان برای من ولی تو یاهو که میزنم به دوستام میگم برای همه بالا میاد ! من موندم آخه این چشه چرا اینطوریه !!! ببینین برای شما سایتم بالا میاد ؟ simulatorgame.ir میشه بگین مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون.

nima_dsnr

کاربر VIP
برای من باز میشه
با مرورگر دیگه امتحان کن
نشد با آنتی بوق باز کن.

daneshbin

New Member
سلام دوستان من نمیدونم چرا 4 روز هست دیگه نمیتونم سایتای سرور sorathost.com رو باز کنم ! من سایتم هاستینگش اینه خیلی هاستینگه خوبیه ولی همین 4 روز پیش که سرورشونو عوض کردن دیگه برای من بالا نمیاد نه سایت سرعت هاست نه سایت من که روشه نه سایت دوستم که روشه ! هیچ کدوم بالا نمیان برای من ولی تو یاهو که میزنم به دوستام میگم برای همه بالا میاد ! من موندم آخه این چشه چرا اینطوریه !!! ببینین برای شما سایتم بالا میاد ؟ simulatorgame.ir میشه بگین مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون.

مشکلی نیست نگران نباشید , چون روی سرور جدید هست و کوکی ها روکامپیوتر شما ای پی قدیمی رو ذخیره کردن بالا نمیاد با چیز شکن برو درست میشه
و اگر یکمم صبر کنی به صورت خودکار مشکل تمامن حل خواهد شد

موفق باشید

h-y

Member
شما یکبار Ctrl+F5 رو بزن و دوباره refresh کن مشکلت حل میشه

h-y

Member
بعد از Ctrl+F5 زدن حتما بزار همه سایتت بالا بیاد و بعدش دوباره F5 رو بزن

scup

Member
با proxy امتحان کن .. اگه جواب داد .. ip شما تو بلک لیست سرور هست!

جدیدترین ارسال ها

بالا