مشکلات مجید آنلاین

مجید آنلاین خوب یا بد ؟

• مجموع رای دهندگان
    12
وضعیت
موضوع بسته شده است.

shayanboy

Active Member
من فقط می تونم بگم . برای بهبود سایت و نفس کشیدن انجمن بحث ها و تایپک های بی خودی و بی فایده و راکد حتما پاک بشه . ربطی به تبلیغات نداره .
با تشکر و آرزوی موفقیت و پیشرفت سایت مجید آنلاین.

سلام -
irdavidnet عزیز انگار باز گرد و خاک کردین - البته من 1 خط هم از متن های شما و دیگران رو نخوندم ( بیکار نیستم - الان هم اتفاقی اومدم این پست رو دیدم )
اومدم بگم خودت تمومش کن لطفا و پست رو ادامه نده - مجید آنلاین چه خوب چه بد به من و شما ربطی نداره ( عجب حوصله ای داری ها )
خداحافظ

hamed1star

Member
عزیز جان من فکر میکنم یا وقت اضافی داری یا حوصلت سر رفته اومدی داری این تاپیک مسخره رو دنبال میکنی

اخه پسر خوب مگه مجبوری بیای اینجا .. ...... میخوای بیا میخوای نیا

در ضمن یه نگاه بنداز ببین تو همین تاپیک کیا با مجید انلاین مخالفن .... جونه من یه نگاه بنداز بیشترشون اصلا تعداد پستاشون به 20 هم نمیرسه اون وقت چه طوری دارن اضهار نظر میکنن

من هیچ وقت از مجید انلاین طرفداری نمیکنم و حتی هیچ وقتم نمیگم بده چون این یه امر اختیاری است

در مورد این پستایی هم که گذاشتی و قفل شدن .... خوب شدن که شدن .... حقشون بوده ... اونام چند تا مثل تو ان ... خوب اعتراض داری به مدیر بگو .....

در ضمن یادت نره مجید زیاد تو سایت نیست ولی این سایت دو تا مدیر داره که ماندانا خانوم بیشتر وقتا به سایت سر میزنه

با حرفات موافق نیستم .... بیشتر فکر کن .....

irdavidnet

Banned
من فکر کردم ، به این نتیجه رسیدم !

اینجا مدیراش جواب نمی دن . همین ماندانا خانم ، اوندفعه به خاطر یه اسکریپتی که من رایگان گذاشتم اومد واسم اخطاریه داد که بار آخرت باشه ...
می گم بیا نمره انضباط هم کم کن !!!

Mandana

Active Member
با سلام
من سعيد فراهاني هستم
از كاربراي خيلي خيلي قديمي كه خيلي خيلي وقته ديگه نميام اينجا اونم به خاطر رفتار زشت و نا پسند مديرانش بود

اميرجا اشتباهه شما همينجاست .. مجيد آنلاين هرچي داره از يوزر هاشه مخصوصا يوزر هاي فعال.. نه تنها مجيد آنلاين بلكه همه سايت هاي فعال هرچي دارن از يوزر هاشونه واسه همينه كه هدف ايجاد هر سايت افزايش كاربر و در نتيجه افزايش بازديده ، شما مخالف اين نظريه نيستي كه ؟؟؟؟

همونطور كه گفتم من خيلي وقته نميام اونم به خاطر مديراي بدش بود كه رفتم التبه يوزر خودم لاك شد اونم به خاطر اعتراض به آمار خالي بندي مجيد آنلاين بود يعني آمار فضايي كه 10% اونم واقعي نبود و بعدش سريعا تاپيك بسته شد و منم لاك شدم و منم ديگه نيومدم .

اما اين مديران كه سطح علمي شون نصف نصف خيلي از يوزر ها هم نيست به واسطه دوستي و رابطه نزديك با آقا مجيد و دوستان آقا مجيد مدير شدن و حالا فكر ميكنن همه از زمين در اومدن و اونا از آسمون ، اينجا رو به گند كشيدن ..البته ناگفته نماند كه بعضي از مديران هم واقعا انسان هاي با شخصيتي هستن و لازم ميدونم به عنوان يه كاربر از زحماتشون تشكر كنم

از لحاظ سطح علمي هم به علت رفتار ناشايست بعضي از مديران خيلي از كاربرايي كه سطح علمي بالايي داشن از اينجا رفتن چون اونا نياز به كمك ديگران نداشتن بلكه ديگران به وجود آنها نياز داشتند .

درمورد سرعت بالا اومدن سايت هم بايد بگم خيلي عذاب آور شده چون من كه با adsl 256 ميام نت 4 دقيقه طول كشيد بالا اومدن سايت واي به حال اونايي كه با دايال آپ هستن

ممنون میشم با یوزر خودتون پست بزنید.آخه گفتین کاربر قدیمی هستین اما تاریخ عضویتتون چیزه دیگه ای نشون میده.آی پی هم که....

در کل اگه امکان داره با یوزر خودتون بیاید.اینجوری ملت فکر بد می کنند :چشمک:

چند نفر هم که تا یوزر Majid رو می بینن ، آب و جارو می کنن و فرش قرمز و ... ! نمونه :
هر پستی که مجید زده رو ببینید ، شر و ور نوشته ولی تشکر کردن ! از این آدم های چاپلوس از بچگی بدم می اومده !

شر و ور؟ متاسفم برات با این طرز فکرت .شما هنوز بلد نیستی چطور باید صحبت کنی.حداقل احترام بزرگترت رو بلد نیستی نگه داری.چه توقعی داری وقتی دائم اخطار میگیری با این طرز حرف زدن دوست جان؟

منم با دوستان موافقم . اگه ما نباشیم مجید آنلاینی هم در کار نیست .
این مزخرف ترین انجمنه که من دیدم .......یکی از بهترین هاست . اگرم سنگینه و زیاد تبلیغ میکنه لااقل احترام اعضاشو داره و به نظراتشون احترام میزاره .
یک بار ندیدم کسی اونجا به من توهین کنه ، اما اینجا هر آدم ****** به خودش اجازه میده هر جور دلش میخواد ***** تف بده و مدیران هم توجه نمیکنن .
علتش نداشتن ناظم در سایته

ما که رفتیم مجید آتلاین ، امیدوارم بقیه هم برن .
همه بیاید :.........

ماهی گیری ممنوعه دوست جان.

توی قوانین واضح گفته شده از مدیری انتقاد دارین پیغام خصوصی بزنین.خود اون فرد هم بعد پیغام خصوصی زدن گفتن توسط یکی از دوستان اغفال شدن و عذر خواهی هم کردن.می تونین با پیغام خصوصی از خودشون بپرسین.
hippie4.gif

بحث های بی ربط در سایت ممنوع هستش.هاستینگ هایی که خودشون انجمن تخصصی دارن و به اینجا سر نمی زنن، دلیلی نیست الکی ازشون تعریف تمجید یا اعتراض بشه.چون مسئول اون هاستینگ توی فروم خودش جواب میده نه اینجا.بنابراین میشه یک قضاوت کاملن یک طرفه و تک بعدی.

خیلی واضح گفتم تبلیغات و خرید و فروش توی پیغام خصوصی فقط با رضایت دو طرف مجازه.وقتی یکی از طرفین اعتراض کنه، به طور قطع بخش پیغام خصوصی فرد خاصی بسته میشه.اگر کسی توی پیغام هصوصی برای شما اسپم بفرسته خود شما اولین کسی هستی که میای اعتراض می کنی.غیر از اینه؟ پس اول شرایط رو در نظر بگیر بعد اعتراض کن دوست جان
ایشون هم بعد از اینکه قول دادن تکرار نشه، فعالیتشون رو از سر گرفتن و منهم پیغام خصوصی شون رو صد البته باز کردم.:wink:

آخر هر پست جواب رو نوشتم.فکر نکنم لزومی باشه دوباره توضیح بدم
مفصل توضیح داده شده
شما هم که در جریان قضایا نبودین.بودین؟
اما در کل هر جای توضیحم مشکل داره بگین توضیح میدم.فقط یک لطفی بکنین.اگر عصبانی هستین یا مشکل دیگه، بهتون پیشنهاد می کنم کمی بذارین عصبانیتتون فروکش کنه بعد پست بزنین
چون وقتی شما احترام طرف مقابل رو نگه دارین، اونهم به طور ناخوداگاه احترام شما رو نگه می داره و بحث به طور کاملن عادلانه و عاقلانه پیش میره
ولی وقتی شما اینطوری صحبت می کنین، آدم هیچ رغبتی برای ادامه ی بحث و جواب به سوالاتتون نداره
نمی خوام قضاوت کنم بگم این طرز حرف زدن شما درسته یا خیر، اما ازتون خواهش می کنم اجازه ندین ایجاد کدورت بشه و بحث با ناراحتی تموم بشه
شما میخواید به جواب برسید.منهم دوست دارم شما به جواب برسید.پس فکر می کنم بهتره هر دو کمی سنجیده تر و با حفظ احترام صحبت کنیم :)

ادمین چیه ؟ ول کن بابا ، باور داری اینارو ؟
ادمین یا مدیریت کل از نظر شما کسی است که باید فحش بشنوه و دست به هیچ تاپیکی هم نزنه مبادا شما احساس خفقان کنید.گویا
joytears.gif

من فقط می تونم بگم . برای بهبود سایت و نفس کشیدن انجمن بحث ها و تایپک های بی خودی و بی فایده و راکد حتما پاک بشه . ربطی به تبلیغات نداره .
با تشکر و آرزوی موفقیت و پیشرفت سایت مجید آنلاین.

والاه نظر داوید جان بر عکسه.ایشون میگن دست به تاپیک ها نباید بخوره :دی
من پستهایی که گزارش داده میشن رو می تونم رسیدگی کنم اما رسیدگی به اینهمه پست یا تاپیک، کار حضرت فیل هستش
joytears.gif

در مورد تاپیک های شما هم والاه تقصیر من نیست.در حیطه ی قوانین باشه کسی بیخود می کنه چپ نگاه کنه به تاپیک شما
لینک هر تاپیکتون که فکر می کنین بی دلیل بسته شده بدین، تا اگر سایرین بر اساس پست های داخلش نتونستن قضاوت کنن چرا تاپیک بسته شده، من کامل توضیح بدم
موفق باشین دوست گلم

Farrokh

Active Member
مدیران انجمن سه بعدی عالی کار می کنند دستشون درد نکنه

من هیچکدام از مشکلات رو قبول ندارمبه جز سرعت و ارسال ایمیل

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
نمیشه در مقایسه با فرم های خارجی به سطح علمی فرم های ایرانی (همانند این فرم) خرده گرفت، زیرا کلا سطح اطلاع کاربران ما پایین است.
فقط یک انجمن تخصصی خارجی را با انجمن ما مقایسه کنید، سطح سوال و انتظار کاربران ما بسیار پایین است....

EMIRATES

Active Member
با سلام

نمیخوام پست به بیراهه بره ولی به نظرم شما میتونستید یک بار دقیق (نه 1 ثانیه کل) قوانینو بخونید - به احتمال زیاد به جز اشکال هایی که در برنامه vBulletin وجود داره و مشکل از نرم افزاره بقیه جوابش همونه که هم تو قوانین نوشته - هم همه دارن میگن.

فکر کنم پست به جوابش در چندین پست پیش رسیده باشه پس....

با تشکر

DANG3R

Member
- تا حالا فکر نکردید که چرا فقط تاپیک های شما حذف میشه و این همه تاپیک دارن به کار خودشون ادامه میدن و هر روز هم تاپیک های جدید ثبت میشه؟

- ببخشید ها ولی فکر نمیکنم مجیدآنلاین چیزی به من و شما بدهکار باشه. که میگید نباید تبلیغ بذاره. خب بالاخره با این حجم اطلاعات و بازدیدها باید یه جوری خرج سرورها و بقیه مسائل رو تامین کنه. و تنها راهش هم تبلیغاته. شما میتونی نیای اگه تبلیغات اذیتت میکنه.

- شما همه بخش های فروم رو هر روز چک میکنی که به این قاطعیت میگی که مدیران ول کردن به حال خودش؟ بخش پی اچ پی رو قبول دارم که نقش مدیرا یکم کمرنگ شده. ولی بازم فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه که ما شکایت کنیم. خب شاید کاری براشون اومده. یا اصلا دنبال کار خودشونن. حقوق که نمیگیرن شما انتظار داری هر روز بیان اینجا و هر دقیقه صفحه رو رفرش کنن که ببینن تاپیک جدید اومده یا نه!

- پست آموزشی؟ من کم ندیدم. اصلا حالا گیریم که نداریم. شما تا حالا خودت چندتا پست آموزشی دادی؟

- اگه دقت کرده باشی هر تاپیکی که توش دعوا شده شما حداقل توش یه پست رو داشتی. یعنی همیشه دعواها یا به خاطر تاپیک های شما بوده یا کلا دعوا رو خودت راه انداختی. ببین جناب داوود مظفری شما باید اول از خودت شروع کنی. بعد بیای اینجوری کل انجمن رو زیر سوال ببری. تازه حالا شما یک ساله که هستی. نمیدونم چرا کاربرایی که حداقل 4-5 سال تو این فروم فعالیت میکنن این حرفا رو نمیزنن بعد شما به این زودی به این نتایج رسیدی؟! عجیبه!

- من که نه تا حالا بن شدم نه کسی منو ترسونده. ببینید آقا شما اگه کارت رو درست انجام بدی فکر نمیکنم کسی آزار داشته باشه که بیاد شما رو بترسونه و یوزرتون رو بن کنه. مطمئنا یه خطایی سر زده که اینطور برخورد شده.

من از مجید آنلاین راضی هستم!
تایید میشه ! :)

Mr.Steres

Active Member
مجید انلاین در کل یک سایت گرافیکی ه ! شما یه سری به بخش های گرافیکی بزنید ، انواع اموزش ها ، سمپل ها ، بانک ها و ... وجود داره و مدیران کاملا این بخش ها رو کنترل می کنن ! بخش هایی مانند مدیریت محتوی ، پی اچ پی و .... فقط برای تکمیل سایت و درست کردن یک مرجع کامل وب مستری درست شده اند ! من خودم اصلا از این بخش ها راضی نیستم ( با این که بیشتر علاقه دارم) و هنوز هم مدیران این انجمن ها رو درست نمی شناسم . بعضی از کاربران هم که جدیدا vip شدن و کلا پارتی شون کلفت شده و بخش هاستینگ رو خوب هواش رو دارند ... ! به نظر من بخش هاستینگ کلا باید بسته شه ! اگه سر بزنید خودتون می بینید . کسی برای رفع مشکلی مشکلی تاپیک باز نکرده به غیر از چنتا !

من خودم یه دف از این انجمن برای تبلیغ هاستینگ استفاده کردم که ... بعد از 1 روز بسته شد ! بدون مشکلی ! حالا برو ببین ....

امضاء کاربران هم خوب رسیدگی می شد ! قبلا گذاشتن تبلیغات هاستینگ ممنوع بود ! ولی حالا کاربرا طوری طراحی می کنن که نمی شه اسمش رو بنر گذاشت و کسی هم کاری نداره ...

در کل من از این سایت راضی هستم

فقط سرعت این سایت در حد انفجاره ! با 512 کی بی قشنگ 2 دیقه طول می کشه !

HABAL

Member
درود

می گم ها.... من سابقم از همتون بیشتره ها !

شوخی کردم..... ولی خواستم فقط یه چیزی رو بگم.....

سعی کنید از اینجا استفاده کنید و اجازه ندید که اینجا از شما سو استفاده بکنه..... یه فرمول خیلی سادست !

برای استفاده از اینجا هم حتما نباید 100000 تا پست داشته باشید !

به تعداد پست های من و تاریخ عضویتم نگاه کنید !

من فکر میکنم اینجور تاپیک ها باز میشه چون بعضی ها می خوان تعداد پست هاشون رو بالا ببرن و یکم هم بیکارن.... حالا اگه سر کار با رئیست دعوات شده چرا میای سر این فروم بیچاره خالی میکنی؟ البته ما چون شما رو رفیق خودمون می دونیم به قول شما تحمل می کنیم تا شما هم آروم بشی و بتونی به اینجا کمک کنی...

شما میتونید به 100 تا فروم برید.... اینجا هم یکیش...اصلا به نظر بنده مدیران باید اجازه می دادن ماهیگیرای محترم ماهیشون رو بگیرن...هر کس دلش با اینجا نیست نباشه چیزی نمیشه....

باور کنید اینجا مکان مقدسی هست.... چون ما سعی میکنیم اینجا به همدیگه کمک کنیم....

من فقط خودم شخصا اعتقاد دارم که باید یه تیم انضباطی اینجا فعالیت بکنه تا یکم فروم سر و شکلش بهتر بشه و معتقذم که باید یکم از نظر ظاهری بیشتر بهش رسید. که فکر کنم این دومی داره انجام میشه .

خوبه خواستم فقط یه چیز بگم !

به امید روزگاری بهتر

سپاس
آرشام

irdavidnet

Banned
ببین عزیز ، من دعوا که ندارم ، درسته یه فروم گرافیکی هست ، پس بذارید گرافیکی بمونه ، نه اینکه چرت و پرت ، آمار غلط بگن
ثانیاً پستم زیاد بشه چی میشه ؟ جایزه می دن ؟
ثالثاً خوبه تیم انضباطی نیست ، اگه بود که دیگه ....
رابعاً مانداتنا خانوم ، حرف شما درست ولی :
1- یوزر سعید فراهانی بن شده !
2- بله . شما دقت کنید ، نوشته مثلاً http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=99134 مجید یه چیزی نوشته که نه مقالست نه بار علمی داره نه هیچی ، فقط اخباری ؛ 200 نفر تشکر کردن . تابلوئه که چاپلوسی ، در درجه اول هم مدیران انجمن ها هستند !
بسه .... مالی !!!
3- احترام بزرگتر را نمی تونم نگهدارم بعضی جاها ، قاطی می کنم .
4- نه خیلی ها فرستادن SPAM ، حرف نزدم ! شما که می تونید به پیام های خصوصی دسترسی داشته باشید !
5- توی تاپیک http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=97215 ، رو من 100 بار خوندم ، خودم از اون Siavashmusic شکایت داشتم ، صدام در نمیومد چون هی تهدید به بن کردن می کردن !
6- http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=95122 مشکلی نداره ، حرفه خوبی زده . تایید می کنم .
7- نه ادمین کسیه که نیاد تابلو تاپیک ها رو بی خود ببنده ، وقتی می بینید ، حقیقته !
> اینجا داره میشه مثل ایران هر کی واقعیت یا یه حقیقتی رو بگه ، می اندازنش زندان ! (اینجا تاپیک رو می بندن ، یا بن می کنن)
8- من واستون پیشنهاد دارم ، چرا بقیه جنبه ها رو ندیدید ؟
سرعت لود ، رسیدگی نکردن ، نرسیدن ایمیل ، مدیران انجمن ، بار علمی کم و...

S4DEGH

Well-Known Member
من واقعا موندم چرا بعضي ها كه خودشون كمترين قوانين رو رعايت نميكنن دم از اين مسائل ميزنن !
اينجا رو ببيند :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=685147#post685147

شما اگر واقعا ميخوايد انجمن پيشرفت كنه پس خودتون هم بايد رعايت كنيد .. !
طبق قوانين ارائه لينك هاي نال ممنوع هست و در صورت قرار دادن بايد داخل كد باشه ! ولي خودتون ببيند كه اين كاربر همينطوري توي نقل قول گذاشته !!
پس فردا از طرف سايت VB بيان در اينجا رو ببندن كي پاسخ گو هست !؟
نه جدن كي ميخواد جواب بده !؟

ايراد گرفتن راحت هست ولي مهم درست بودن خود ادم هست !

توي قوانين گفته شده از ارائه تبليغات در امضا خودداريد كنيد ولي امضاي اين كاربر رو ببيند !!
طراحی سایت ، برنامه نویسی
09122805502 ، 09364700994
لينك هاي جالب و جنجالی از irdavidnet :
1- ویبولتین 3.7 نسخه RC3 و نسخه مگاپک (نال شده)
2- دعوت نامه رپید باز
3- چاپ آنلاین عکس + دعوتنامه
4- مجید آنلاین خوب یا بد ؟
اين چه وضع امضاست !؟
ميخواي آدرس خونتم و شماره شناسنامه و .. هم بزن كه يكباركي بشه !

شما خودتون در حال حاضر 2 تا از قوانين رو رعايت نكرده اين پس حق اظهار نظر هم نداريد ! و قوانين اصلي اين مدل تاپيك ها در انجمن ممنوع هست ! و كار شما بخاطر جو سازي در انجمن و بهم ريختن مباحث ، شناخته ميشه !

و اخطار هم ميدم اين موارد ديگه تكرار نشه و امضات رو هم درست كن وگرنه طبق قوانين باهات برخورد ميشه !

چند موردي كه گفتي رو براي دوستان توضيح ميدم ( ديگه گفتي اين مسائل مال پيغام خصوصي هست )

1- خفقان در تمام تاپیک ها (نمونه هاش ، کافیه یوزر من رو سرچ کنید چی نوشتم ، هر چی نوشتم رو پاک کردن ؛ حتی تاپیکی رو با پارتی بازی کامل یکیش رو که بستن ، دومیش رو هم طوری پاک کردن ، که از صحنه روزگار پاک شد !
اصولا افرادي كه مشكل ساز هستن براي ديگران و وجودشون باعث بهم خوردن جو اينجاست از اين بدترش رو بايد انجام داد !
كار هاي شما به من گزارش نشده وگرنه برخورد من شامل حال شما ميشد .

2- سرعت لود صفحات :
که به خاطر تبلیغات زیاد و مزاحم سایت هست . که اسکریپت جاواشون لود میشه ، هی باید منتظر فایل فلش باشیم که از فلان سایت لود شه ! اگه از سایت خودشون بود بهتر بود .
+ gzip رو هم فعال نمی کنند !
هيچ ربطي نداره سرعت لود صفحات بخاطر فايل هاي js وي بي هست و باگ هاي نسخه 3.7.2 !!
توي انجمن vb هم الان شديدا ملت ريختن و شاكي هستن از اين وضعيت !!

3- تبلیغات زیاد :
تبلیغات زیاد خود مدیران انجمن باعث آزار همه شده ... تعداد رو کم کنید . همه جا تبلیغ !
طبق قوانين اينجا مديران مجاز به قرار دادن تبليغات هستن و اين امتياز مدير هست !

- نرسیدن ایمیل :
ایمیل ها به هیچکس نمی رسه !
بدليل تغيير سرور و پلسك بودن سرور بايد تنظيمات از نوع انجام بشه كه بزودي رفع ميشه !

- پیگیری نکردن وضعیت :
به انجمن رسیدگی نمیشه ، ول شده به امون خدا هیچکس نیست ، فقط حرف می زنن !
كي گفته رسيدگي نميشه !!؟
من هميشه اينجام و همشه كنترول روي انجمن دارم .. ماندانا هم هميشه هست !
بحانه اي الكيست !

6- مدیران انجمن و کاربران :
بعضی افراد و مدیران انجمن ها فکر می کنن بزرگ از حد هستند !
من احساس ميكنم شما اين خودبزرگ بيني شاملتون شده تا مديران !!

7- بار علمی کم :
که ناشی از تمام موارد هست ، هیچکس نیست
تمام مديران انجمن ها داراي تخصص در اون انجمن خودشون هستن . و جواب ندادن در بعضي مسائل ناشي از كم بودن بار علمي نيست .. هيچ كسي مجبور نيست اطاعاتش رو مفت در اختيار كسي قرار بده ! و اون امضاي شما دقيقا همين حرف من رو تاييد ميكنه !

- پست کم :
کمتر کسی پست آموزشی میده + همه دنبال اینن کار خودشون رو راه بندازن ، به معنای مشارکت نیست . فقط فروش یا راه انداختن کار خودشون
در هر كجايي يك دوره راكدي وجود داره و الانم انجمن توي اين دوره هست !
خيلي از دوستاني كه مقاله ميدادن الان بخطار مشكلات زندگي كمتر آن ميشن !!

خريد و فروش هم بله نمونش امضاتون !! و اين موارد بخاطر نبود فرهنگ هست !!

- پاک کردن تاپیک ها + بستن تاپیک ها
طبق قوانين انجام ميشه !

قوانین بعضاً مزخرف
اين نظر شماست .. و مشكل شماست .. بايد باهاش كنار بايد و در غير اين صورت باهاتون برخورد ميشه .. روشنه !؟

توهین به یکدیگر
توهين نكنيد .. موودب باشيد ... !!
اينجا كودكستان نيست كه درس اخلاق به كاربران بديم ! انجمن گرافيك هست !

بن کردن کاربران
طبق قوانين انجام ميشه !

ترساندن افراد
اينجا مگه سازمان جاسوسي هست كه كسي رو ترسوند !؟

اين بحث ها جز ايجاد اغتشاش چيز ديگري ندارد !

و هركي مشكل داره به من پيغام خصوصي بزنه ! در ضمينه بحث فني .. مشكل با مديرانجمن ها .. و .... !!

اميدوارم اين موارد ديگه تكرار نشه !

قفل ./

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا