مشکا با بروزر اُپرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s-mohammadi

Member
سلام به همگی دوستان. روز بخیر و طاعات و عبادات قبول.
از وقتی ویندوز هشت رو رو لپتاپم نصب کردم ، هر روز مشکل دارم.
اینبار مشکلم اینه که وقتی با ف*ی*ل*ت*ر شکن میخوام صفحع ای رو باز کنم هم فایر فاکسن باز میکنه هم اینترنت اکسپلور اما اپرا هیچ سایتی رو باز نمیکنه برام.
خواهش میکنم یکی کمکم کنه.
بدجوری به اپرا عادت دارم .
باتشکر : محمدی

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همگی دوستان. روز بخیر و طاعات و عبادات قبول.
از وقتی ویندوز هشت رو رو لپتاپم نصب کردم ، هر روز مشکل دارم.
اینبار مشکلم اینه که وقتی با ف*ی*ل*ت*ر شکن میخوام صفحع ای رو باز کنم هم فایر فاکسن باز میکنه هم اینترنت اکسپلور اما اپرا هیچ سایتی رو باز نمیکنه برام.
خواهش میکنم یکی کمکم کنه.
بدجوری به اپرا عادت دارم .
باتشکر : محمدی
توجه داشته باشید که مباحث مرتبط با عبور از فیلتر نباید در مجید آنلاین مطرح شوند، قانون عمومی D3 مجید آنلاین :
D3 - پرداختن به مباحث فیلـتر شکـن ها، سیستم های تجارت هرمی، تبلیغ سایت هایی که بصورت هرمی عضو گیری می نمایند، سیستم های تبلیغ کلیکی، سایت های ارائه دهنده موسیقی و فیلم بدون مجوز و هر سایت دیگری که به دلیل فعالیت مجرمانه توسط مخابرات مسدود شده در مجیدآنلاین مجاز نیست.

1) بررسی کنید که در Opera تنظیمات Proxy مطابق تنظیمات Firefox و Internet Explorer باشد.
منوی Opera > گزینه Settings > گزینه Preferences > زبانه Advanced > بخش Network > دکمه Proxy Servers

2) اگه از Proxifier استفاده میشه بررسی کنید که Opera را مستثنی نکرده باشید.
منوی Profile > گزینه Proxification Rules. اگه Applications ئه opera.exe در لیست بود و Action روبرویش Direct بود مستثنی شده.

3) اگر در حالت عادی هم Opera سایتی را باز نمی کند، تنظیمات Firewall ای که بکار می برید ایراد دارد و بلوکه اش کرده است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا