مشكل در workgroup

azadeh1818

New Member
:-?:-?:-?:-?با عرض سلام
من يك مشكلي تو شبكه workgroup دارم يكي از كامپيوترها بعد از تعويض ويندوز ديگه بقيه كامپيوتر ها رو نمي بينه و error زير رو مي ده:
....is not accessibleyou might not have permission to use this network resource contact the administrator of this server t5o findout if you have access permission
the network pass does not found
هيچ مشكلي هم وجود نداره البته ip ر وping مي كنه ولي حتي با نام search هم مي كنم چيزي پيدا نمي شه firewall هم off هست و هيچ نرم افزار خاصي هم نصب نيست

?!...Sia

New Member
:-?:-?:-?:-?با عرض سلام
من يك مشكلي تو شبكه workgroup دارم يكي از كامپيوترها بعد از تعويض ويندوز ديگه بقيه كامپيوتر ها رو نمي بينه و error زير رو مي ده:
....is not accessibleyou might not have permission to use this network resource contact the administrator of this server t5o findout if you have access permission
the network pass does not found
هيچ مشكلي هم وجود نداره البته ip ر وping مي كنه ولي حتي با نام search هم مي كنم چيزي پيدا نمي شه firewall هم off هست و هيچ نرم افزار خاصي هم نصب نيست

سلام آزی خانم
آی پی دستگاه رو چک کردین؟
مشکلی نداره؟

confesseur

Member
به policy ها هم یه نیگاه بندازین
ببین کجا دقیقا این پیغام رو میده؟
تو my network places /view workgroup تمام pc ها رو می بینی؟
منتظرم

آخرین ویرایش:

azadeh1818

New Member
منظورتون از چك كردن ip چيه؟ ip ها در يك رنج هستند و conflict هم ندارند توي group policy هم چه مشكلي ممكنه باشه؟ توي network place حتي نام كامپيوتر ديگه كه مورد نظرمه هم ديده نمي شه و حتي با نام كه پsearch مي كنم هيچ نتيجه اي نمي ده

می بخشین مسئله به این سادگی رو مطرح میکنما ولی خیلی وقت ها مشکلات با ساده ترین چیرزهاست
Workgroup name هاشون یکی هست یا نه و اگه برنامه زون آلارم هم نصب داری فایروال اون رو هم غیر فعالش کن

AMIR-ASHERI

Member
می بخشین مسئله به این سادگی رو مطرح میکنما ولی خیلی وقت ها مشکلات با ساده ترین چیرزهاست
Workgroup name هاشون یکی هست یا نه و اگه برنامه زون آلارم هم نصب داری فایروال اون رو هم غیر فعالش کن
فایروال آف هست دیگه که پینگ داره!
:neutral:

mahamm1d

Member
برای من هم چنین مشکلی پیش اومده بود.البته با نصب مجدد کارت شبکه و ست کردن Ip مشکل حل شد . نمیدونم شاید واقعا مشکل از کارت شبکه بود !؟

جدیدترین ارسال ها

بالا