| مشكل در هارد ديسك | | Unable Acces Drive1 |

سلام

مشكلي كه موجوده در سابجكت مشخصه !

سيستم هارد رو در هنگام بوت ميشناسه ! وقتي ميرم براي Fdisk بهم پيغام مييده :

Unable Acces Drive 1

كه نميدونم مشكل از كجاست !

اجازه ي پارتيشن بندي هم در اين وضعيت ندارم !

ممنون ميشم دوستان بگن مشكل از كجاست !؟؟؟

--------------
محمد

alireza-metal

Active Member
منظورش اینه که نمیتونی به هاردت دسترسی داشته باشی و تغییرش بدی ---- هاردت یه مشکلی پیدا کرده و یا اینکه خودت راهشو اشتباه میری --- اگه هاردت از 80 بیشتره یه نرم افزار بوت هستش که حدود 2 مگ هستش و شاید بتونی پیدا کنی و این نرم افزار خیلی میتونه کمکت کنه و میشه با این نرم افزار در 30 ثانیه هم پارتیشن بندی و هم فرمت کنی و هاردتو آماده کنی --- موفق باشی

دوست گرامی مثل اینکه درست متوجه نشدید !

لطف کنید حاشیه و توصیه هم نکنید !

مطمئنا این یک مشکل فنی هست !!!

با نرم افزار های مختلف هم چک شده !!

------------
محمد

200020

New Member
منم يه هارد دارم که همین مشکل رو داره سیستم هارد رو میشناسه ولی قابل پارتیشن بندی نیست. من فکر میکنم از ویروس بوت سکتور هست ولی خودم نتونستم کاریش کنم .لطفا اگه دوستان راهنمایی میکنن کامل باشه که یه چیزی بفهمیم.چون من هر کار که تونستم و بلد بودم کردم

Hardware

New Member
شما با استفاده از برنامه پارتیشن مجیک که محصول سیمانتک هست یک بار کل درایو هات رو فرمت کن به صورت کامل و بعد از اون درایو هات رو از بین ببر و از نو پارتیشن بندی کن. بعد از اون دوباره فرمتشون کن احتمالا درست میشه...

200020

New Member
اصلا پارتیشن مجیک هارد رو نمیشناسه حتی با چندتا نرم افزار دیگه هم امتحان کردم ولی فرمت نمیشه حتی فرمت سطح پایین

Taksetareh2007

New Member
اصلا پارتیشن مجیک هارد رو نمیشناسه حتی با چندتا نرم افزار دیگه هم امتحان کردم ولی فرمت نمیشه حتی فرمت سطح پایین

سلام دوست عزیز

لطف کنید مارک هاردتان و ظرفیت آن را هم بیان کنید . و همچنین لطف کرده و بیان کنید که چرا و چطوری هارد شما این مشکل را پیدا کرده است امید وارم که بتوان شما را راهنمایی کنم .....
منتظر جواب شما هستم ....

EMIRATES

Active Member
Norton

منم يه هارد دارم که همین مشکل رو داره سیستم هارد رو میشناسه ولی قابل پارتیشن بندی نیست. من فکر میکنم از ویروس بوت سکتور هست ولی خودم نتونستم کاریش کنم .لطفا اگه دوستان راهنمایی میکنن کامل باشه که یه چیزی بفهمیم.چون من هر کار که تونستم و بلد بودم کردم

با سلام

شايد اين يک ويروس سکتور باشد که اين ويروس با "هيچ" برنامه ای پاک نميشود.

ولی تنها برنامه کار آمد که من تونستم سکتور هارو باهاش 0 کنم اين برنامه بود:

Norton Utility Collection

تو نت هست بگردين پيدا ميشه.

ضمناً چرا اين تاپيک رو آوردين بالا؟ يه پست جديد ميزديد ، تاريخ پست رو نگاه کنيد! مال 3 سال پيشه!!!!!

هر سؤالی بود من هستم.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا