مشكل در نصب AfterEffect CS5 در ويندوز 32 بيتي

flashpro

کاربر فعال
سلام ميشه افتر cs5 رو توي ويندوز 32 بيتي نصب كرد لطفا راهنمايي كنين ممنون

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
خیر ، ورژن CS5 افتر فقط رو سیستم عامل های 64 بیتی اجرا میشه و ظاهرا حتی روی XP 64 هم نصب نمیشه ، باید از Vista یا 7 استفاده کرد...
ولی به نظر من این کرکر های جهان ممکنه ورژن هماهنگ با 32 بیتی شو هم بدن بیرون:green:
البته اگه ندن بهتر هست چون مردم رو وادار میکنن به 64 بیتی مهاجرت کنن و سیستمشون رو هم قوی تر کنن...
موفق باشی:oops:

M.After

Active Member
سلام دوست عزیز...
خیر ، ورژن CS5 افتر فقط رو سیستم عامل های 64 بیتی اجرا میشه و ظاهرا حتی روی XP 64 هم نصب نمیشه ، باید از Vista یا 7 استفاده کرد...
ولی به نظر من این کرکر های جهان ممکنه ورژن هماهنگ با 32 بیتی شو هم بدن بیرون:green:
البته اگه ندن بهتر هست چون مردم رو وادار میکنن به 64 بیتی مهاجرت کنن و سیستمشون رو هم قوی تر کنن...
موفق باشی:oops:
سلام .

رضا جان این کار خوشبختانه یا متاسفانه اصلآ ممکن نیست . چون کلآ برنامش رو تحت 64 بیت نوشتن :wink: مگر اینکه کرکر ها خودشون بیان از اول برنامه رو درست کنن برای 32 بیت :green:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
بله مجید جان شما درست میگی ولی میتونن از Core ورژن CS4 استفاده کنن و قابلیت های جدید CS5 رو توی این بیارن بازار مشترک شه :green:
البته شاید هم نشه...
من که هر وقت همه این 500 تا پلاگینی که استفاده میکنم با کرکش اومد ، یه لیچر خوب هم پیدا شد میرم دنبالش:paint:
موفق باشید:oops:

fast boy

New Member
سلام دوستان
من مجموعه کامل نرم افزار های ادوب cs5 گرفتم
روی سیستم 32 bit همه نرم افزارها به غیر از افتر و پریمیر نصب شد.
چرا این نرم افزار ها نصب نمی شه.
ممنون.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام دوستان
من مجموعه کامل نرم افزار های ادوب cs5 گرفتم
روی سیستم 32 bit همه نرم افزارها به غیر از افتر و پریمیر نصب شد.
چرا این نرم افزار ها نصب نمی شه.
ممنون.

به خاطر اینکه این دو تا فقط برای 64 بیت اومده

جدیدترین ارسال ها

بالا