مشكل در ايجاد فرم/اوسا كارا بيان

navidbayat66

New Member
با سلام

من تازه كارم.به كمك برنامه اي سايتي html و جاوا اسكريپ طراحي كردم.اين سايت شركت خودم هستش

مشكل زياد دارم.اكثرشونو حل كردم. اما يه چيزي سر در نمي آرم.
در باره فرم

من مي خواهم فرمي بسازم كه بيننده بتواند در آنجا آدرس و مشخصات خودش را وارد كند (آنهايي كه من مي خواهم) و بعد از تكميل آن فرم به نحوي به دست من برسد كه امكان پرينت سريع آنها را داشته باشم بر روي كاغذ.

واضح تر بگم.مثلا شما واريد اين صفحه كه شديد بايد گزينه هاي موجود را دقيقا تكميل كنيد.مثل نام و نام خانوادگي و آدرس و شماره و و و و و ....
بعد از تكميل دكمه ارسال را مي زنيد.

1- پيغامي به شما مي دهد كه درخواستتان با كد xxxxxxx ثبت شد و با همين كد مي توانيد درخواستتان را پيگيري كنيد.

------------------------------------------------------------------
از اينجا به بعد نوبته منه.
من مي خوام اطلاعاتي كه شما وارد كرديد را دقيقا ببينم. و امكاناتي داشته باشم از جمله پرينت يا ارسال آن به ايميل شخص ديگري.

----------------------------------------------------------------
در آخر محيطي هم بايد باشد كه من بعد از اينكه درخواستتان را عملي كردم شما با وارد كردن آن كد هنگام ثبت درخواستتان متوجه اين امر شويد.(يه چيزي تو مايه هاي سايت پست كه وقتي كد رهگيري مي دي بهت مي گه مرسولت الان رسيده يا هنوز تو راهه) اما ساده تر.

چه بايد كرد؟كسي مي تونه كمك كنه؟؟اصلا با جاوا و اچ تي ام ال مي شه يا بايد php باشه؟

parmo2357

Member
سلام داداش.این چیزی که شما دنبالش هستی میره تو بحث php و data base.چون اطلاعات فرستاده شده باید با کد یا شماره خودش در دیتابیس ذخیره بشه. بعد شمااطلاعات ذخیره شده رو چک کنید.برای کار با دیتابیس باید mysql بلد باشید که خیلی آسونه.اگه سوالتون رو تو انجمن php مطرح کنید حتما جواب کامل میگیرید.اما برای دکمه هایی مثل پرینت کارت با جاوا اسکریپت راه میفته.
اگه کمکی خاستی بهم بگو.خوشحال میشم کمک کنم

Milad

Well-Known Member
سلام همينطور كه تو پيغام خصوصي گفتم و دوستمون هم اشاره كرد اين برنامه رو بايد با php نوشت و در اون از پايگاه داده استفاده كرد ، اگر ميخواي برنامت به صورت ايميل باشه كه برات رايگان درست ميكنم البته قسمت مديريت و چك كردن كد رهگيري رو نخواهد داشت ، اگر ميخواي يك سيستم با مديريت كامل هم داشته باشي ميتونم برات بنويسم حالا ميل خودته كه كدوم رو ميخواي اگر به صورت ايميل ميخواي ، اطلاعات مورد نظرت رو كه ميخواي دريافت كني بزار تا برات درست كنم اگر يك سيستم كامل هم ميخواي تو پيغام خصوصي بده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا