مشكل با مرورگر Opera

Merott

Active Member
سلام...
مشكل اينه كه وقتي من با استفاده از Opera سايت www.lge.ir رو نگاه مي‌كنم نوشته‌هاي اون به اين صورت درمياد!!!!
مي‌خواستم بپرسم مشكل از كجاست و چيكار بايد بكنم؟
خيلي ممنون....
Opera.JPG

Parham

Well-Known Member
مشکل از شما نیستش مشکل از نحوه طراحی‌ این سایت هستش که به علت رعایت نکردن اصول طراحی‌ این مشکلات ایجاد می‌شه ...

Merott

Active Member
سلام...
اول از آقا پرهام تشكر مي‌كنم...
بعدش اينكه من يه مشكل ديگه‌اي هم دارم...
اينكه كه وقتي با استفاده از Opera توي Editor تايپ مي‌كنم، اگه وسط تايپ فارسي يك كلمه‌ي انگليسي بياد، اين كلمه ميره پشت نوشته‌هاي فارسي. وقتي هم كه دوباره شروع به فارسي تايپ‌كردن مي‌كنم اين نوشته‌ها هم به پشت نوشته‌ي انگليسي ميرند.
البته اين مشكل فقط مربوط به Editor هست و اين مشكل در خود پست ديده نميشه...
توي Notepad هم اين اتفاق مي‌افته كه البته با گذاشتن تيك مربوط به "Right To Left Reading Order" اين مشكل حل ميشه... اما توي Opera نتونستم همچين گزينه‌اي پيدا كنم.
البته اين مشكل خيلي جاها هست كه زياد مهم و آزاردهنده نيست... اما توي Editor نبايد اين مشكل وجود داشته باشه.
اين هم يه عكس كه منظورمو متوجه بشيد:

Opera2.PNG

Parham

Well-Known Member
ببین مشکل رو خودت فهمیدی که از چی‌ هستش ... از ویرایشگر ... شما از نسخه 3 به بعد ویرایشگر هایی‌ مثل HTML Area استفاده کنی‌ فکر نمیکنم که دیگه مشکلی‌ داشته باشی‌ ... میتونی از این لینک این ویرایشگر را دانلود کنی‌ ...

Merott

Active Member
خيلي ممنون...
اما چه‌ جوري بايد اين ويرايشگر رو نصب كنم؟

Parham

Well-Known Member
در سایت می‌خوای استفاده کنی‌ یا روی کامپیوترت ؟

Parham

Well-Known Member
از این ویرایشگر می‌خوای روی سیستم خودت استفاده کنی‌ یا روی سیستم مدیریت سایت یا در صفحاتی که در وب داری ... اگر می‌خوای روی سیستم خودت استفاده کنی‌ که همون فایل ایندکس داخل مجموعه را اجرا کن و استفاده کن اگر هم بر روی سیستم مدیریت سایت خودت می‌خوای استفاده کنی‌ که بسته به نوع اون تغیراتی‌ احتیاج داره ...

Merott

Active Member
پرهام‌جان... خيلي ممنون
توي Opera جديد هر دوتا مشكل حل شدن

Parham

Well-Known Member
خوشحالم که مشکلت حل شد ... به هر حال آخر سر مرورگر ها باید هماهنگ بشن ! ...

جدیدترین ارسال ها

بالا