مشكلي با نرم افزار Stylexp ...!

Saeid Taheri

Active Member
با سلام خدمت دوستان
بي زحمت اين عكسهاي زير رو هم مشاهده كنيد و ببنيد مشكل چيست ؟
آيا اين هم بايد Update بشه ؟ يا مشكل جاي ديگري است ؟
با تشكر موفق باشيد.

anti-life

Active Member
اصلا خوب كه بخوني ميبيني نوشته كه اين برنامه Win كه تو داري رو ساپرت نميكنه.....و به همين دليل بايد اون Style اپ ديت بشه ......اون اعداد مسخره هم ورژن هاي Win هست كه با اون Style همخوني داره

Saeid Taheri

Active Member
بابا اين رو خودمم ميدونم كه ويندوزم رو ساپورت نميكنه چون سرويس پك رو روش نصب كردم ولي خوب هر چي توي Stylexp گشتم جايي براي Update پيدا نكردم اين عجيبه نميدونم حالا شايد من نديدمش .......!!!!
با تشكر .

Saeid Taheri

Active Member
خانم mandana اين برنامه منوي به نام آپشن نداره فقط يك دكمه با اين نام داره كه باز كليك كردن بر روي اون عكسي كه زير مشاهده مي كنيد پديد مياد ...!!!

Saeid Taheri

Active Member
mandana_971 گفت:
خوب منم همون جا رو گفتم ديگه...همون جلوش ميبيني نوشته Enable style xp?كنار موست...همونجا كليك كن ديگه در صورت امكان عكسشو ميذارم اينجا
خانم عزيز شما گفتي توي منو نرم افزار منم اولش خيلي تعجب كردم يك كم گشتم ديدم اصلا در منو همچين گزينه اي وجود نداره .........!!!!
در كل بازم از همكاريتون ممنونم دقيقا فهميدم بايد چه كار كنم تا ؟آپديت بشه ....
با تشكر موفق باشيد .

anti-life

Active Member
خوب به ما هم بگو چطوري آپديت كردي تا ديگران هم بفهمن و يه يز جديد ياد بگيرن.

Saeid Taheri

Active Member
anti-life گفت:
خوب به ما هم بگو چطوري آپديت كردي تا ديگران هم بفهمن و يه يز جديد ياد بگيرن.
منظورتون من هستم يا خانم mandana_971 ؟
من كه تازه ويندوز رو نصب كردم و برنامه مورد نظر رو ندارم تا راهنماييتون كنم ...
البته اگه اشتباه نكنم شما روي آپشن كليك كن بعد تيك رو روي Enable Style بزار اون موقع پنجره اي ظاهر ميشه كه امكان آپديت كردن رو به شما ميده ...!
با تشكر موفق باشي .

iranianpakhost

New Member
البته اين مال موقعيه كه connectباشيد و بعد ازrestartكردن دوباره style xpتون به حالتclassicدر مياد

anti-life

Active Member
ميگم ماندانا خانم عكس قحطي بود اين رو كرديد لوگو.........بابا خشن!

iranianpakhost

New Member
؟به نظر خودم كه جالبه و در ضمن ربطي هم بين لوگو و سوالاي اينجا نمي بينم لطفا جواب خارج از موضوع ندين.من نيم ساعت ميام ميبينم هيچي نيس

anti-life

Active Member
من آخه خيلي وقت پيش جواب اين سوال رو داده بودم و اين بحث تموم شده بود شما سعي كن مطالب قبل رو بخون بعد !

anti-life

Active Member
من لينك برنامه جديدي كه شباهت داره به اين برنامه رو ميزارم بگيرش اينجوري هم كه معلومه بايد كارا و قشنگ باشه حالا بگيرش ببين خوبه يا نه؟

download ASTON SHELL v.1.9

Crack

كرك برنامه رو باز ميكني بعدش 3 تا فايلي كه كنار هم هست رو كپي كن و برو تو خوده جاي كه برنامه نصب شده و اونجا پيس كن ! اوكي

anti-life

Active Member
باشه من سعي ميكنم برنامه Style Xp رو هم با كرك بزارم ........... ولي خودم از اينجور برنامه ها استفاده نميكنم چون اصلا به سيستم من نميخوره ....حتما ميگيد چرا ....چون ماله من Win Xp Media Edtion هست و بعضي اوقات نميخوره بهش.........

ولي به چشم اسا ميگردم و لينكش رو ميزارم.....

بابا چرا ميزني خوب دير نميكنم بر ميگردم .....تا دوباره عصباني نشده فلنگ رو ببنديم.

anti-life

Active Member
خوب بابا چشم ....پس نميخواي ديگه. ......خوب من كه نميدونستم كه مطلبت پاك شده و تو اون دفعه اون حرف زده بودي........

اقا غلط كرديم اصلا به ما خوبي نيومده.....

در ضمن اين Style Xp يه برنامه هست كه لايهاي ويندوز رو عوض ميكنه و هيچ كاري نداره فقط اوني رو كه دوست داريد روش كليك كنيد بعد خودش درست ميكنه....همين!

جدیدترین ارسال ها

بالا