مشتری سخت گیر

zahednejad

Well-Known Member
وقتی مشتری سخت گیر باش میش سه تا طراحی کارت ویزیت
اولین بار اینجوری سه تا طرح واسه مشتری زدم
معمولا سعی میکنم قانعش کنم
اما خوب حریف نشدم

پیوست ها

• Business_card_kavoosh.jpg
    Business_card_kavoosh.jpg
    382.4 کیلوبایت · بازدیدها: 55
  • Kavoosh.jpg
    Kavoosh.jpg
    974.9 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • Kavosh-business-Card.jpg
    Kavosh-business-Card.jpg
    255.5 کیلوبایت · بازدیدها: 47

IranPardakht

Well-Known Member
طرح آخری سمت راست خوب بود چون نماد دیجیتالی بیشتری داشت و به سامسونگ میخوره. فقط اسم شرکت"کاوش" جالب نبود و انگار یک وسیله شکسته بود.
کاوش اسم با اصالتیه نباید ول باشه. از نماد های موبایلی در طرح سوم چیزی ندیدم و این نقطه ضعفه.

طرح وسط پاییزی هیچ ربطی به موبایل نداره. و بیشتر برای یک فروشگاه ساز و موسیقی (شاید) مناسبه. اما اگر برای اون طرح ها استفاده بشه عالیه.

طرح اول سمت چپ مشکلش همون شکل "کاوش" هست که جالب نیست. دوما جلمات چپ چینه که به نظرم باید راستچین باشه. زمینه هم مناسب این طرح نیست. اگر pattern زنبوری حذف بشه بهتره. چون طرح رو قوی تر نشون میده (حتی میشه pattern رو با غلظت کم نشون داد...

nima_dsnr

کاربر VIP
از طرح وسطی خوشم اومد
از نظر ظاهری از بقیه سرتر هست
حالا اینکه دوستمون میگه یه موسیقی بیشتر میخوره قبول
ولی شیک و قشنگه. البته ارائه کار هم توی زیبایی تاثیر داره
موفق باشی

zahednejad

Well-Known Member
طرح آخری سمت راست خوب بود چون نماد دیجیتالی بیشتری داشت و به سامسونگ میخوره. فقط اسم شرکت"کاوش" جالب نبود و انگار یک وسیله شکسته بود.
کاوش اسم با اصالتیه نباید ول باشه. از نماد های موبایلی در طرح سوم چیزی ندیدم و این نقطه ضعفه.

طرح وسط پاییزی هیچ ربطی به موبایل نداره. و بیشتر برای یک فروشگاه ساز و موسیقی (شاید) مناسبه. اما اگر برای اون طرح ها استفاده بشه عالیه.

طرح اول سمت چپ مشکلش همون شکل "کاوش" هست که جالب نیست. دوما جلمات چپ چینه که به نظرم باید راستچین باشه. زمینه هم مناسب این طرح نیست. اگر pattern زنبوری حذف بشه بهتره. چون طرح رو قوی تر نشون میده (حتی میشه pattern رو با غلظت کم نشون داد...

سلام دوست من
الزاما همیشه نباید برای هر کارت ویزیت یه المانی از نوع محصول در اون باش خصوصا کارت ویزیت
اما نوع کاوش این انتخاب خود مشتری بوده پس نمیشه دستکاریش کرد (کاوش کنده کاری این همون مفهوم رو القا میکن ) یه جورایی نظرتون رو نمیپذیرم

طرح پاییز یا هر چیزی این یه پیش نمایش و خودم هم دوسش دارم
در کل من دوست دارم همیشه خلاف واقع عمل کنم و تا به کنون هم موفق بودم چون این که میگی به درد موسیقی میخور یه ایتم جال افتادس
بهتره بعضی وقتا مخاطب رو به فکر وا داشت

جدیدترین ارسال ها

بالا