مشاوره براي بستن قرارداد هاست

tablighat

Member
سلام
من دنبال هاست خارجي بودم كلي گشتم تا توي يك رتبه بندي ديدم سايت www.webmasters.com نفر اول شده ... رفتم توش ديدم يك پلان داره 5 گيگا بايت فضا با ترافيك ماهيانه 150 گيگابايت و كلي امكانات فقط سالي 119 دلار آمريكا !!!!!!!!!! پشتيبانيش را 4 بار ايميل زدم هر دفعه كمتر از 3 دقيقه جواب ميده !!!!!! pagerank سايتشون تو گوگل 7 هست ....
جريان چيه اينقدر فضا به اين مفتي !!! پاي شركتهاي ايراني كه هاست ميدن مفته !!!!
ميخوام يك پلان ازشون بخرم ... نظر شما چيه بخرم يا نخرم ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد !!!!
باي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سايت هاي www.powweb.com‌و www.ipowerweb.com هم فضاي بالا و با قيمت خيلي ارزان ميدن

من خودم از خدمات PowWeb‌ استفاده كردم خيلي خدماتشون عالي هستش ! ايني كه شما گفتيرو نميدونم چه جوريه اما اين دوتا رو مثال زدم كه اينطور استنباط نكني كه هر جا ارزون هستش خدماتش بده !

مجيد

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من در پیغام خصوصی‌ که به من دادید هم سایت PowWeb را به شما معرفی‌ کردم من خودم الان 2 هاست از این شرکت دارم و همچنین یکی‌ هم از Canaca که هر 2 خوب هستن اما باز هم به نظر من PowWeb بهتر هستش ...

tablighat

Member
ممنونم

پرهام جان از لطف شما ممنونم ....
اين http://www.ipowerweb.com من يك جا ديدم يك وبلاگ نويس ايراني دربارش نوشته كه قرارداد من را فسخ كرده به خاطر مسايل سياسي !!!!
ولي من با webmasters.com تماس گرفتم گفتند ما با ايران مشكل نداريم تنها چيزي كه منو جذب كرد فضاي زياد 5 گيگ با امكانات فوق العاده و همچنيني ساپورت عاليشه !!!! ايميل بزنين به بخش فروشش كمتر از 3 دقيقه جواب ميده !!!!!!

Parham

Well-Known Member
والا من الان تو این مدت که این هاست را دارم اصلا نیاز به ایمیل زدن ندارم ! 24 ساعت به صورت Online هم امکان چت کردن هستش هم امکان رفع اشکال پشتیبانی‌ بسیار قوی داره این PowWeb و هیچوقت هم مشکلی‌ نداشتم ...
به هر حال آخرین نفر که باید تصمیم بگیره شما هستی‌ ...

tablighat

Member
من بايد چه كار كنم ...

من تو PowWeb رفتم ثبت نام كردم يك ايميل هم براي من اومد گويا تا پول نديم فعال نميشه !!!! چجوري ميتونم پول بدم بهشون ... من كريديت كارت ندارم ولي يه دايي تو لس آنجلس دارم كه شايد بتونه چك بكشه ....
راستي اين PowWeb از asp معمولي ساپورت ميكنه ؟
ميشه چند تا دامين مختلف را روي اين 5 گيگ فضا كه ميده قرار داد ؟؟؟؟ يعني 3-4 تا دامين را بشه روي همين يك فضا كه ميگيريم ازشون قرار داد ؟؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.... :oops:

Parham

Well-Known Member
چجوري ميتونم پول بدم بهشون
فقط با استفاده از Paypal یا Credit Card می شه خرید ...
راستي اين PowWeb از asp معمولي ساپورت ميكنه ؟
سیستم آنها FreeBSD هستش و همچنین ASP را ساپورت نمیکنن ...
ميشه چند تا دامين مختلف را روي اين 5 گيگ فضا كه ميده قرار داد ؟؟؟؟ يعني 3-4 تا دامين را بشه روي همين يك فضا كه ميگيريم ازشون قرار داد ؟؟؟؟
می‌شه درخواست بدی تا با هزینه بیشتر این امکان را برای Park کردن دامین های شما روی یک هاست انجام بدن ... همه این سوال ها را میتونی‌ در چت آنلاین که در خود سایت هستش سوال کنی‌ ...

kimiapt

Member
اين سرويسها را امتحان كنيد ! ( ويندوز و لينوكس ) براي اطمينان بيشتر و آشنائي با نحوه سرويس دهي
ماه اول بدون هزينه خواهد بود . فقط كافي است سفارش دهيد !
http://www.kimiahosting.com

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز ایشون برای هاست ایرانی‌ سوال نکردن ! اول پست را بخونید بد پست ارسال کنید !

haji ali

New Member
tablighat گفت:
سلام
من دنبال هاست خارجي بودم كلي گشتم تا توي يك رتبه بندي ديدم سايت www.webmasters.com نفر اول شده ... رفتم توش ديدم يك پلان داره 5 گيگا بايت فضا با ترافيك ماهيانه 150 گيگابايت و كلي امكانات فقط سالي 119 دلار آمريكا !!!!!!!!!! پشتيبانيش را 4 بار ايميل زدم هر دفعه كمتر از 3 دقيقه جواب ميده !!!!!! pagerank سايتشون تو گوگل 7 هست ....
جريان چيه اينقدر فضا به اين مفتي !!! پاي شركتهاي ايراني كه هاست ميدن مفته !!!!
ميخوام يك پلان ازشون بخرم ... نظر شما چيه بخرم يا نخرم ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد !!!!
باي

گرون نیست؟:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا