.:. مسابقه کاغذدیواری با موضوع ولادت امام رضا «ع» .:.

SPD

Member
هیچ کس موافق نیست ... تصویب نشد ::دی :lol::cool:

هر کسی که دوست داره در مورد طرحش نقد و بررسی بشه بهتره این کار رو انجام بدی ....

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.

دوست عزیز مشکلی نیست، شما اگر دوست داشتید طرح جدیدی ارسال کنید.

در کل شما وقت دارید تا اتمام تاریخ جدید کار خودتون رو ارسال کنید.
:rose:

به نظرم عرفان منظورت این بود که مثلا برای دومین بار طرح بزنیم و ارسال کنیم، ولی خوب این طوری که نمیشه، اگه میگفتی روی همون طرح قبلی بیشتر فکر میکردیم و با لایه ها بازی میکردیم.
(تو دلم مونده بود، باید میگفتم:green:)

Erfan

Active Member
به نظرم عرفان منظورت این بود که مثلا برای دومین بار طرح بزنیم و ارسال کنیم، ولی خوب این طوری که نمیشه، اگه میگفتی روی همون طرح قبلی بیشتر فکر میکردیم و با لایه ها بازی میکردیم.
(تو دلم مونده بود، باید میگفتم:green:)

نه جواد جان، منظورم این بود که اون دوست عزیزی که فکر میکرد زمان مسابقه تموم شده و میخواسته طرح حول حولکی بزنه بشینه سر فرصت یه طرح خوشکل بزنه !

EleRam

Well-Known Member

نه جواد جان، منظورم این بود که اون دوست عزیزی که فکر میکرد زمان مسابقه تموم شده و میخواسته طرح حول حولکی بزنه بشینه سر فرصت یه طرح خوشکل بزنه !

خب حرف منم همین بود دیگه آقا عرفان!.
من چون وقت کافی نداشتم، حدود 48 ساعت مونده بود به موعد تحویل، کار خودمو زدم که شما بعد اون گفتید تمدید شده...
این جور کارها نباید تمدید بشه معمولا. قرعه کشی که نیست تمدیدش می کنید :green:

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
خب حرف منم همین بود دیگه آقا عرفان!.
من چون وقت کافی نداشتم، حدود 48 ساعت مونده بود به موعد تحویل، کار خودمو زدم که شما بعد اون گفتید تمدید شده...
این جور کارها نباید تمدید بشه معمولا. قرعه کشی که نیست تمدیدش می کنید :green:

منم عرض کردم دوست عزیز، توی اون برهه زمانی که مسابقه رو برگزار کردیم مواجه شدیم با قطع شدن اینترنت بعضی از دوستان.

در ثانی چون ما اطلاع رسانی هم واسه این مسابقه هم نکرده بودیم پس به نظرمون بازدهی باید خیلی میومد پایین.

تمدید مسابقه فرصتی بود که دوستانی که قصد شرکت در مسابقه رو داشتن بتونن سر فرصت طرحشون رو ارسال کنند و دوستانی که حالا به هر دلیلی قصد تغییر و اصلاح کارشون رو دارند اقدام کنند.

توجه :
بازم عرض میکنم سر تاریخی که عرض کردم که دوشنبه همین هفته هست، من کارهایی که به پی ام خصوصی من ارسال شده باشه رو قبول میکنم.

مهلت نهایی ارسال کارها دوشنبه شب تا ساعت 12 شب ! {اگر بشه 12 و یک دقیقه کارها رو توی مسابقه شرکت نمیدیم}

شاد باشید.
عرفان

Erfan

Active Member
یه سئوال فنی؟؟؟

0

یعنی دوتا باید بفرستیم؟؟؟

اگه من اول نشم مسابقه باطله از الان گفته باشمااااا:green:

بله دوستان حتماً کارهاشون رو در 2 سایزی که اعلام کردم ارسال کنند که وقتی خواستیم روی سایت قرار بدیم، دوستان مصرف کننده مشکلی نداشته باشند.

هر چند که رزولوشن استاندارد برای طراحی کاغذدیواری بیشتر از این تعداد هست.

/

آقا اگه من اول شدم چی ؟ :دی
بهد بهم جایزه میدین :دی

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
من تو سایز 1024x768 طراحی کردم و فرستادم، دیگه نمیتونم سایزشو بزرک کنم که!! با افت کیفیت مواجه میشه!! همین یه سایز کافیه دیگه. درسته؟

Erfan

Active Member
من تو سایز 1024x768 طراحی کردم و فرستادم، دیگه نمیتونم سایزشو بزرک کنم که!! با افت کیفیت مواجه میشه!! همین یه سایز کافیه دیگه. درسته؟

جواد جان، توی قوانین خیلی واضح عرض کردم که شرایط کار چی هست !
شما میبایست طرحتون رو در سایز 1280x1024 طراحی میکردید و بعد سایز کارتون رو تغییر میدادین.

Morteza-MH

Member

شما میبایست طرحتون رو در سایز 1280x1024 طراحی میکردید و بعد سایز کارتون رو تغییر میدادین.

حالا من که 1024x768 طراحی کردم چیکارکنم ؟! :sad:

طرح رو هم فرستادم !!!

دیگه هم نمی تونم بزرگ کنم ! :cry:

یعنی کیفیت بد می شه !

نمی شه حالال همون سایز رو قبول کنید !؟ :green:

؟! :)

موفق باشید
مرتضی :rose:

Erfan

Active Member
باید با سارا صحبت کنم و ببینم نظر اون در این باره چیه

/

دوستانی عزیزی که توی این مسابقه شرکت کردن یا قصد دارن شرکت کنند، ممنون میشم از این به بعد قوانین مسابقه رو خوب مطالعه کنند و فقط به موضوع مسابقه اکتفا نکنند.

مرسی

Erfan

Active Member
باید با سارا صحبت کنم و ببینم نظر اون در این باره چیه

/

دوستانی عزیزی که توی این مسابقه شرکت کردن یا قصد دارن شرکت کنند، ممنون میشم از این به بعد قوانین مسابقه رو خوب مطالعه کنند و فقط به موضوع مسابقه اکتفا نکنند.

مرسی

aliReza

Well-Known Member
خيلي دلم سوخت شركت نكردم، چون درگير مشكلات هارد سوخته، جابجايي مطالب و ... هستم

موضوع كلي و تكنيك آزاد، هر كس يه ايده و يه نگرش، مسابقه جالبي ميشه
جدال ايده ها و تفكر ها و البته مهارت ها در اجرا!‌ :wink:

آرزوي موفقيت، فقط همين :rose:
عليرضا :rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.

یعنی الان طرحی که فرستادم قابل قبول نیست!!؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
همونطوري كه عرفان هم گفت بهتر بودن قوانين رو كامل مطالعه ميكرديد.

چون بنظرم قوانين كامل واضح هست.

در كل اين قانون رو براي اين گذاشته بوديم كه بعد از مسابقه ، بچه هايي كه دوست دارن كارهاي شما رو استفاده كنن
بتونن از طرحتون بعنوان واليپيپر استفاده كنن.

وگرنه براي ما خود طرح مهم بوده.

در كل مشكل خاصي نيست. ولي از اين به بعد سعي كنيد قوانين رو با دقت بيشتري مطالعه كنيد.

موفق باشيد.

Morteza-MH

Member
سارا خانوم ممنون از لطفتون !

ایشالا که ما هم مقام بیاریم : دعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !!!

:)

جدیدترین ارسال ها

بالا