مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hasan_m

Member
i love you

با سلام خدمت برو بچ نازنين

ابتدا به baloot 3d عزيز تبريك ميگم
راستش من هفته پيش مسافرت بودم و نتونستم تو مسابقه شركت كنم ولي ان شاء ا... اين هفته در خدمت هستيم baloot 3d جان موضوع مسابقه رو بگو كه منتظريم مثل اينكه داريم كمكم عادت مي كنيم كه شما موضوع مسابقه رو تعيين كنيد:green:

Alireza Saeedi

Active Member
اغماض از بنده بود !! که البته منم تخصیر زیادی نداشتمااااا !!
بلوت جون دیشب موضوع رو به من گفت !! ولی وقتی من خواستم موضوع رو اعلام کنم اینترنتم به مشکل برخورد و تا چند ساعتم صبر کردم ولی درست نشد !!
دیگه مجبورا خوابیدم !! تا امروز موضوع رو بگم !!

موضوع این هفته هم اعلام شد !! امیدوارم دیگه این هفته بترکونین و یه 30-40 تا شرکت کننده داشته باااشیم !! :دی
راستی اگه این هفته بلوت برنده شد و جایزه ی اصلی رو برد از هفته ی آینده سری جدید مسابقات با قوانین جدید و
شرایط جدید شروعش میکنیم !!

گرچه دوس دارم سری جدید مسابقات رو شروع کنیم تا از تجربیاتی که تو این مسابقه به دست آوردیم استفاده کنیم که مسابقات ان شا ا... روون تر و بهتر از قبل کار خودشو ادامه بده !! و تعداد شرکت کنندگان بیشتری رو جذب کنه !!
ولی از طرف دیگه هم دوس دارم هر چی میتونین تلاش کنین و نذارین بلوت اول شه !!
بسشه !! چه خبرشه آخه !! :)) :دی ( شوخی میکنمااااااا :پی)

hasan_m

Member
help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

سلام بر همگي

دوستان به چه سبكي مدلمو رندر كنم تا تموم جزئيات طرح ديده بشه آخه من تو رندرينگ مشكل دارم لطفا منو راهنمايي كنيد :sad:

::reza::

کاربر VIP
تبریک

سلام سلام سلام
خسته نباشید همگی:rose:
شرمنده که دوسه روزی نبودم والا من هرچقدر منتظر موندم جوابی واسه نفر اولی نیومد منم که جایی کار داشتم و رفتم و تازه اومدم.
تبریک میگم به همگی کاراتون واقعا عالی بود من که واقعا حال کردم با کارای این دوره. تبریک:rose:
بازم یک تبریک ویژه به نفر اول دوست عزیزم Baloot3D آقا پژمان .:rose: دمت گرم مدلهای باحالی میسازیا:paint:

به اینا میگن مدل ، خدایش در حد بسیار بالایی از نظر کیفیت کارها درست شده از آقا رضا (Gs_Graphic) و مرتضی جان (Sharin) که هستند و برای احترام به سایرین با تمام محدودیت های زمانی شرکت کردند، واقعا ممنونم .
خواهش میکنم. همین که کارامو اینجا میزارم و عیب کارمو در میارم باعث خوشحالی منه.

خوب نفر برتر این هفته هم اعلام شد !!
از همه به خاطر اینکه شرکت کردن ممنونم !!
این هفته بیشتر از هفته های دیگه ناراحت شدم !! :((
میانگین امتیازات رو اینجا میزارم تو خودتون علت ناراحتیمو بدونین !! :

نفر اول : 43.5
نفر دوم : 43
نفر سوم : 41
نفر چهارم : 40.75
نفر پنجم : 37

وای امتیازارو نگاه فاصله میلیمتریه :green:

بعدشم رضا جان (GS_Graphic) میگم خوبه تو وقت نداری وگرنه چیکار میکردی ! :lol: دمت گرم خدایش واقعا مدلت قشنگ بود مخصوصا ایده فلزات پشتش برای نشون دادن حالت پارچه . تو همون به کارت برسی بهتره وگرنه ما باید برین غاز بچرونیم ! :lol: خدایش دوستان ببینید پیشرفت میشه با این سرعت هم باشه .:rose:

دستت درد نکنه !!:mad: یعنی ما داریم غاز میچرونیم دیگه:green: (شوخی)

اگه من پیشرفتی کردم باعث اون علاقه و فعالیتی بوده که اینجا تراوش کرده.
ممنون از همگی
:rose:

آخرین ویرایش:

کاربر VIP
سلام
یه خسته نباشید به همگی .:rose:
بچه ها ازتون خبری نیست؟ معلومه که میخواید این هفته تمام تلاشتونو بکنیدااااااااا:green:
بهترین و قشنگترین کارتونو این هفته میخواید رو کنید دیگه :paint:
من که کارمو فرستادم . منتظر کارهای قشنگتون هم هستم.
مخلصیم :rose:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه بچه

همگی خسته نباشید .

دیگه هیچ کاری رو در سطح متوسط هم نمیشه دید :oops:
تمام ساعت ها بسیار با جزئیات بود ولی یکی از ساعت ها (ساعت کمریه) واقعا عالی بود :rose: (فقط کاش یکم مراعات ما 56k ها رو هم میکرد ! آخه حجم تصویرش 2 مگ بود که در این ابعاد میشد تا 600Kb هم بدونه افت خاص کیفیت ، حجم رو کم کرد .)

ساعت SEIKO بسیار خوش ساخت و ساعت ایستاده خیلی با جزئیات بود . ایده ساعت روی کشتی هم واقعا جالب بود . :rose:

متاسفانه من در این هفته به دلیل شروع یک پروژه انیمیشنی نتونستم شرکت کتم :sad: از همه عذر خواهی میکنم .

همگی موفق باشید :rose:

کاربر VIP
سلام به همگی
به به عجب ساعت های خوشگلی . واقعا قشنگ شدن. به همه تبریک میگم :rose:
ولی نمیدونم چرا تعداد شرکت کننده ها کم شده؟؟؟
امیدوارم هر دوره بچه ها بیان و شرکت کنند . من که وقتی میبینم تعدادمون بیشتر میشه واقع حس کاریم هم بیشتر میشه و با اشتیاق کار مدلمو انجام میدم.

متاسفانه من در این هفته به دلیل شروع یک پروژه انیمیشنی نتونستم شرکت کتم :sad: از همه عذر خواهی میکنم .

Baloot3D آقا پژمان گل هم که این دوره با مشغله کاریشون نتونستن شرکت کنند .
آقا پژمان سعی کن واسه هفته بعد ایشالا حتما شرکت کنی یادت نره ااا :mad:
با شما مسابقه یه رنگ و بوی دیگه داره:rose:
ممنون از همه:rose:

راستی واسهدوره جدید مسابقه هفتگی خودتون رو آماده کنید
ایشالا دوره جدید هرچه قشنگتر و حرفه ای تر برگزار بشه.

sharin

Member
سلام به همگي .
آفرين به همگي . خيلي عالي كار كرديد. دستتون درد نكنه ...
منم كه اين سري شركت نكردم ... ( موجه ديگه ؟؟ )

انشائ الله سري بعدي كه مي يام يه حضور متفاوت خواهم داشت :wink:
اما خيالتون راحت باشه ... آخه حالا حالا ها نمي تونم شركت كنم ( كلي گيرم ... ان شائ الله چند ماه ديگه) . :green:
اين چندتا مسابقه اي كه در خدمتتون بودم . .. واقعا لذت بردم و چندتا دوست خوب هم پيدا كردم. :oops:

منتظر برگشت خوف ناكه من باشيد :wink:
همگي موفق باشيد. :rose:
يا علي.

www_3d_boy3

Well-Known Member
اگه اشکالی نداره من میگم ...شرکت نکردمچون موضوع اصلا هیجان انگیز نبود واسم...این فقط نظرمنه ممکنه بقیه بخاطر باز شدن مدارس شرکت نکرده باششن:green:

Alireza Saeedi

Active Member
اگه اشکالی نداره من میگم ...شرکت نکردمچون موضوع اصلا هیجان انگیز نبود واسم...این فقط نظرمنه ممکنه بقیه بخاطر باز شدن مدارس شرکت نکرده باششن:green:
خوب عسیس من حالا که موضوع برا شما جذابیت نداشت یه لطفی میکنی ؟؟
قانون مسابقه اینه که هر کی اول شد موضوع رو اون بگه !!
حالا اون هر موضوعی بگه ما نمیتونیم بگیم نه !!
خوب ؟؟
حالا شما یه پیشنهاد بده که اگه مسابقه اونطوری پیش بره تمام موضوعات برای شما و امثال شما جذابیت داشته باشه !!
مرسی !! :بوس

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوستان

در مورد صحبت دوست عزیزم 3d_boy3 باید بگم فکر نمی کنم سوژه مسابقه چندان ارتباطی با هیجان داشته باشه . مدل ساعت کمری که بکی از دوستان زده (هنوز اعلام نشده که کی ! ) به حدی قشنگ بود که من قسمت رندر شده بالاییش رو جدا کردم و الان بکگراند دستگام گذاشتم .:rose:
من اعتقاد دارم ، فقط و فقط ما هستیم که تعیین می کنیم بک سوژه میتونه خاص باشه یا نه و بازم این قدرت تخیل ماست که می تونه از یک سوژه به ظاهر ساده و روزمره ، یک چیز خاص در بیاره و در کل هنر یعنی نگاهی متفاوت به مسائل ساده :paint:، پس میشه یک موضوع ساده رو در پیچیده ترین و زیباترین شکل پرداخت کرد تا انسان از دیدنش لذت ببره و اتفاقا هنر تخیل در همینه ، اینکه شما از یک سوژه به ظاهر ساده بتونی چیزی خاص در بیاری هنره....:rose:

موفق باشید

V

Violet89

کاربر مهمان
با سلام و خسته نباشید:
به نظر من یکی از دلایل کم شدن شرکت کنندگان دیر اعلام کردن نتایج و موضوع هفته بعد است.ای کاش این امکان وجود داشت در روزهای پنج شنبه و جمعه بدلیل آزاد تر بودن وقت می توانستیم روی موضوع کار کنیم نه اینکه منتظر جواب بمانیم. در آخر هم از زحماتی که برای برگزاری این مسابقه می کشید کمال تشکر را دارم.

کاربر VIP
با سلام و خسته نباشید:
به نظر من یکی از دلایل کم شدن شرکت کنندگان دیر اعلام کردن نتایج و موضوع هفته بعد است.ای کاش این امکان وجود داشت در روزهای پنج شنبه و جمعه بدلیل آزاد تر بودن وقت می توانستیم روی موضوع کار کنیم نه اینکه منتظر جواب بمانیم. در آخر هم از زحماتی که برای برگزاری این مسابقه می کشید کمال تشکر را دارم.
بله منم با نظر دوستمون کاملا موافقم
میدونم که کار داوری کار مشکلیه و مدت زمان خاص خودشو میطلبه ولی اگه بشه کمی زودتر نتایج اعلام بشه یا حداقل موضوع جدید سریعتر اعلام بشه دوستان شرکت کنندمون سعی میکنند وقت بیشتری رو برای مسابقه بزارند
باز از زحماتی که برای این مسابقه میکشید تشکر میکنم
:rose:

Alireza Saeedi

Active Member
منم با نظر شما موافقم !!
از اینکه داوری کمی زمان میبره از دست من کاری ساخته نیست !!
چون بالاخره باید طرح ها داوری بشه و نفر برتر مشخص بشه و برای یه داوری عادلانه کمی زمان میخواد !!
ولی برای اینکه روز های پنج شنبه و جمعه بتونید برای طراحی وقت بزارید میتونیم زمان مسابقه رو تغییر بدیم !!
طوری که به طور مثال مسابقه از روز دوشنبه شروع بشه و تا روز شنبه مهلت داشته باشین تا طرح ها رو ارسال کنین !!
و از روز شنبه تا 2 شنبه طرح ها داوری بشه و نفر برتر اعلام بشه و موضوع مسابقه ی هفته ی آینده نیز اعلام بشه !!
اگه همه با این قانون موافقند میتونیم از سری جدید مسابقات این قانون رو اجرا کنیم !!

نفر برتر این هفته نیز اعلام شد !!
موفق باشید !!

Hi MAJID

کاربر VIP
با سلام به همه دوستان خوبم . :rose: به همگی تبریک میگم واقعا این هفته هم شاهد کارهای جالبی بودیم :paint: ویه تبریک و خسته نباشید مخصوص باید بگم به GS_Graphic عزیز که واقعا کارشون شاهکار بود و خیلی پر جزئیات کار شده بود :oops: به Mr.Wondrous عزیز و همگی داوران هم بخاطر ساپورت مسابقه خسته نباشید و خدا قوت میگم :rose: موفق باشید :rose:

کاربر VIP
سلام به همه دوستای گل خودم
مدلهای طراحی شده دوستان واقعا شیک و تمیزی بودند به همگی تبریک میگم.:rose:
کار آقا مجید هم خیلی خوب شده بود بهش تبریک میگم.:rose:

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
منم با نظر شما موافقم !!
از اینکه داوری کمی زمان میبره از دست من کاری ساخته نیست !!
چون بالاخره باید طرح ها داوری بشه و نفر برتر مشخص بشه و برای یه داوری عادلانه کمی زمان میخواد !!
ولی برای اینکه روز های پنج شنبه و جمعه بتونید برای طراحی وقت بزارید میتونیم زمان مسابقه رو تغییر بدیم !!
طوری که به طور مثال مسابقه از روز دوشنبه شروع بشه و تا روز شنبه مهلت داشته باشین تا طرح ها رو ارسال کنین !!
و از روز شنبه تا 2 شنبه طرح ها داوری بشه و نفر برتر اعلام بشه و موضوع مسابقه ی هفته ی آینده نیز اعلام بشه !!
اگه همه با این قانون موافقند میتونیم از سری جدید مسابقات این قانون رو اجرا کنیم !!

نفر برتر این هفته نیز اعلام شد !!
موفق باشید !!

من هم موافقم

چون عمده اتلاف زمان توی داوری برای آخر هفته بودن اون هست
که ممکنه داورا خارج از شهر باشند و به نت دسترسی نداشه باشند
یا اینکه دفتر کارشون نباشند و در منزل هم اینترنت نداشته باشند

ضمن اینکه به قول شما بچه ها آخر هفته ها وقت آزاد بیشتری دارند و می تونن بهتر کار کنند

یه نکته ی دیگه اینکه بچه ها ترو خدا وایر فریم های اسموت شده نفرستید
اینجوری الکی 5 نمره ی مدلسازی بهینه رو از دست می دید

یه نکته ی دیگه اینکه فکر کنم وقتش رسیده که پارامترای داوری رو دقیق تر کنیم
پیشنهاد بدید چه کنیم که حرفه ای تر باشه

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا